Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brazil_stud

Jak PODERWAC dziewczyne W TANCU?

Polecane posty

Gość tomek jesteś
beznadziejny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaska.....
łachudra 🌼 i jak? po sesji już? ja mam już wolne :D właśnie sprawdziłam pocztę... dostałam pięknego maila od 2 moich profesorków z pięknymi wynikami :D mam nadzieję, że u Ciebie też do przodu a teraz.....WAKACJE!!! do czerwca ;) wiesz już kogo nosisz pod serduszkiem? chłopczyk czy dziewczynka? napisz koniecznie zajrzę jak tylko znajdę chwilę trzeba oblewać ;) pozdrowka dla maluszka 🌼 paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🌼 parę dni nie kontrolujesz, to znowu zostajesz uznana za szatańską moc :O a z religii miałam zawsze 5 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc dea
👄:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co Tomciu? bywasz tu jeszcze? twój adamek już z mistrzostwem się rozstał :D:D:D tak jak ci powiedziałem specu :classic_cool: oklep rzadki zainkasował po raz kolejny i tym razem było no excuses co ty na to? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać kto nadawał ton poprzednim rywalizacjom teraz, co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamek oczywiście. Tym razem czynniki psychologiczne przed walką zaważyły o niezbyt dobrym rozwiązaniu pomysłu na walkę Adamek którego znamy rozniósłby Dawsona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby babcia była dziadkiem to by miala wasy...tylko problem w tym ze walczy adamek ktory walczy a nie adamek-obraz-z-naszej-glowy...dali mu kolesia ktory nie poszedł na wymianę i sie usrał tomeczek:) :) :) gwarantuje ci ze briggs by dawsona skonczyl-a na pewno by sie nie dal tak szkolic...a o czynnikach psychologixcznych to mozna mowic-tylko ze to jest czesc wielkiego boksu...przed walka dawson nie wiedzial czy bedzie mial trenera w narozniku-to tez wazny czynnik psychologiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pomysł na walke to byl taki zeby ze sztywnego, umiejacego tylko do przodu isc adamka zrobic jaguara-gibkiego i bujajacego jak czarny jakis-efekt bylo widac; szkolil go jak ucznia koles bez wiekszego nazwiska i z mniejszym doswiadczeniem i ze slabszym ciosem, o szczece nie wspominajac od kiedy to czynniki psychologiczne ktore wyplywaja przed walka 3 dni mialy wplyw na przygotowanie taktyki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wniosek-adamek to koles który nie umie walczyc z szybkimi i gietkimi bokserami nie chodzacymi na streetfightingowe wymiany...briggs też raczej sztywno boksuje wiec adamek go trafiał czasem inkasujac nieziemskie pizdy przy okazji...ale tak juz jest-nawyki przez lata wyrobione nie zmienia sie w dwa miesiace..mcgirt ostatnio zalicza same tragiczne wpadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu zaczynacie
tanczyc????? ;):D:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest takie proste i nie chodzi tu o umiejętności bokserskie. Już pod koniec maja książka która nie przysporzy Adamkowi chluby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzizasss
:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć deuś😘 niestety sesja jeszcze trwa:( najgorszy semestr na studiach:( nie wiem czy będzie ch czy dz, ale może za jakieś 5 tygodni się wreszcie dowiem:D 3maj jutro kciuki!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzizasss
ja tez bede trzymac🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak-droga na szczyt...czytałem już na bf... oczywiście-dostał w dupe to nie dlatego że był gorszy tylko że się podłożył-polski mesjanizm żyje :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak uwierzysz w to co chcesz ale Adamek nie sprzedał walki bo tylko zwycięstwo dawałoby mu możliwość walki z najlepszymi. Teraz zapewne Ziggy będzie się starał coś Adamkowi zalatwić i napewno dostanie jakiś eliminator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie nie wierzę że sprzedał walkę...ja wierzę że przejebał bo jest cieniaskiem:) powinien walczyć np z princem adjamu :D:D:D zeby chociaż ze dwa razy mógł se pizgnąć:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"teraz dawson zobaczy jak bije gladiator z Polski\" cytat z adamka:D:D:D:D:D:D:D:D jak sobie ten tekst przypomnę to mi gajdy opadają ze śmiechu...a on twierdzi że z każdym by mógł walczyć...ja też bym mógł! tylko chodzi o to z jakim skutkiem...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×