Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brazil_stud

Jak PODERWAC dziewczyne W TANCU?

Polecane posty

ale tam lennox wcale nie był gorszy...jak widziałeś tę walke to wiesz że była w miare wyrównana póki się rockowi nie udało raz a dobrze...a tomeczek w sobotę trafił dobrze właśnie raz :D:D:D ośmieszył się i tyle-a z lewisa nikt sie wtedy nie smiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli wladymir jest nr 1 to widać jaki poziom ma dzisiajsza hw-tyle tylko powiem jeżeli natomiast twierdzisz ze tomasz adamek jest nr1 w lhw to osmieszasz sie tak jak on podczas tej walki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poki co wraca do Polski :D:D:D kto mu da po takiej kompromitacji walkę?? chyba mój kumpel z osiedla by sie zastanawiał...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej wracał z : grantem, tysonem i brewsterem :D:D:D to były powroty smoka :D:D:D tylko że gołotas miał troche tych walk...z niego była kasa...adamek poki co raz był na hbo i teraz...sie pokazal przezajebiscie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz andrzej walczy z kelnerem :) tak oto powrócił:) a z walujewem jak będzie walczył to będzie sromota straszliwa-daje mu pół minuty:D:D:D tak-adamek teraz musi zdobyć mistrzostwo kozlej wólki:) rewanzu nie będzie a jak bedzie to bedzie tak samo bo to nie ta klasa, wielka czwórka to już w ogóle adamka ma w dupie, briggs niedługo rozwali woodsa i wtedy może 3cia walka, z erdeiem adamek nie wygra...co mu pozostaje? może gala w knajpie gołoty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty wiesz bardzo dużo i swietnie w zwiazku z tym przewidujesz walki:D skonczony on moze i nie jest...ale sie pograzył i to konkretnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dłuzej niz gołota srednio na ringu stoi nie? :D:D:D ale jakos barreta uwalił choc ten ma two gunz...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ulrichem to by wygrał moj stary wiec to nie jest wyznacznik...asle ty stwierdziłes ze on szybko zawalczy o mistrzostwo...chyba ze gilowic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauwaz ze ja tak samo mowiłem o jego paru walkach...nigdy nie twierdziłem ze to jakis geniusz...:) dostał bo zasłuzył i kropka a co do gołoty to tez bym wracał-co ma chłop robic jak tylko boksen umie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie czyms zajmij a nie przed kompem siedzisz...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym nie musiał wracac - ja bym wszystkich rozjebał :classic_cool: on wraca bo kocha boks ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale czy sam zejdzie
to jest pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale czy sam zejdzie
tylko taka metafora dla zlewy...kozle :O przeczytaj se wywiad z kingiem na interii teraz juz naprawde spierdalam 🖐️ tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ...ale te wypowiedzi nie swiadczą o tym że wszystko między nimi jest zajebiście...tomus najpierw pewnie bedzie musiał z pieciu kelnerów powalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kelnerami, ten pas to może wygrać chyba z branco tylko...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no życzenie na pewno...:) no to coraz lepiej-najpierw żadnego, potem góra dwóch a teraz może jakiś eliminator :D:D:D niech najlepiej do hw idzie :D:D prędzej paul bedzie miał tytuł-zobaczysz...niech tylko woods sie odważy z nim walczyc...zresztą nadal jest nr1 na liscie wbc z tego co wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie te twoja pewnosc w to co piszesz...ale niestety-to tylko twoje życzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pożyjemy-zobaczymy w każdym razie on POWINIEN zawalczyć z jakimś kelnerem...to mu dobre zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest to na pewno koleś który wiele znaczy...i z takimi niech poki co walczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsławił się tym ze go oklepany rjj rozstawił jak psa...i tyle w sumie- chyba ze o czyms w tym kontekscie nie słyszałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś jebnięty jezeli stawiasz takiego placka na równi z takimi nazwiskami...mozna wielu wymienic którzy znacza wiecej niz prince...nie spałes chyba długo :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×