Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brazil_stud

Jak PODERWAC dziewczyne W TANCU?

Polecane posty

Gość deaśka
:D dobra, ja muszę i tak na necie siedziec ;) piszę pracę i szukam piosenek na płytę dla kumpeli pod choinkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
szczerze?? podobno jest paskudny ale dla mnie... jest boski ;) piekielnie inteligentny (chociaż udaje prostaka) a co za tym idzie pociągający ja bym na niego poleciała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu dea...na wojewódzkiego byś poleciała? !?!?! ja też jestem inteligentny a wpierdoliłbym mu jedną ręką na siedząco :classic_cool: :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
:P poleciałabym .. :( briggs, ale wpierdoliłbyś mu w przenośni, czy ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie-po prostu bym mu wpierdolił :classic_cool: :D:D w prznosni to można komuś dopierdolic:P ale do wyra byś z nim wskoczyła???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
eeee, co tam, że z niego taki osiłek chudy ale jest inteligentny i na to poleciałabym ;) a czy do wyrka bym poszła nie wiem :D ale na randkę bym na skrzydłach poleciała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
Tomek\ już się nie podniecaj może zacząłbyś wkleja fotki dziewczyn co??? wklej kilka swoich typów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę jednak że moja teza z utajonym gejo0stwem tu ma racje bytu :O no nie myslałem że byś poleciała na wojewódka...masakra :O jestem w shoku słyszałem w dodatku że na realu jest tylko wkurwiający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
heh no, widzisz czasem zaskakuje pewnie, że teraz to już się tylko lansuje ale to jest jeden z przykładów gdzie nie lecę na wygląd tylko na to jaki jest jest może wkurwuający jest prostakiem ale jest inteligentny i chętnie poznałabym go tak prywatnie co bardziej słyszałam odwrotnie, że potrafi całkiem rzeczowo pogada jak kamery są wyłączone no ale.. ;) to jeden tylko taki przykład nie zrażaj się brysiu, bo kto mi pomoże?? :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tomka
ludzie trzymajcie mnie bo nie wytrzymam. mezuch wkurza namietnie,ze az glowa boli. raz mowi,ze jedzie ze mna na swieta do polski a raz,ze cos mu nie pasi i jednak zostaje tu. kurwa. albo jedzie albo nie. zabic to malo. jak mu mowie,ze jedz,bo nie chce mi sie samej to on : nie,nie jade bo mu alergia wyszla na twarzy :D jak mowie,ok- to nie jedz. a on: no tak,pewnie juz cos zaplanowalas i chcesz wyskoczyc na imprezke w polance? badz tu madry..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
pewnie zazdrosny :P a Ty chcesz jechac do Polski?? rodzinkę macie tutaj? oboje? tak przy okazji witaj 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tomka
witam witam :) ja mam w polsce a on raczej tu. ja oczywiscie,ze chce jechac. ale wkurwia mnie jego niezdecydowanie. albo ta gadka: bym musial nowe spodnie kupic,kurtke itd,itp. faceci gorsi sa niz kobiety,na 100%%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Ci deik pomogę...już się zadeklarowałem :D:D:D :classic_cool: gdzie mam przyjechać :P czesc do tomka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tomka tomkowa
zmieniam nik,zobaczymy czy wolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomkowa
czesc briggs,widze robisz furrore na kafe ? ;) ja juz wiem jedno: NIGDY WIECEJ MALOLATOW ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
ja to zawsze mówię, że faceci są gorsi od kobiet :P briggs no to dawaj :D kieruj się instynktem i zapachem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
a gdzie briggs tą furorę robi?? muszę poczytac :D do tomka a co z tymi małolatami>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deaska - malolatow - znaczy sie mlodszych facetow ;) zawsze trafiam na takich. nie wiedziec czemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz...dea pewnie będzie marudzić ale ja po swojemu powiem, że pewnie miałaś tatę który był mało od Ciebie wymagający i niezaradny i teraz takich szukasz...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
briggs ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaradny to on byl i jest. nie o to chodzi. chodzi o to,ze tak naprawde to ja go nie mialam. nie zawsze. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tata - jest zajebisty. kocham go ponad wszystko,tylko niestety nie mialam go cale moje zycie. trudno. bylo- minelo. jest dobrze. ide T. nawijac makaron na uszy. dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
e tam, o wszystkim można pogadac jeśli tylko obie strony chcą a to z młodszymi/starszymi partnerami to pewnie jest jakaś zbieżnośc z tym, jakich miałyśmy ojców i tak dalej mogę się z tym zgodzic ale nie zawsze tak jest i nie wszystkie związki się na tym opuerają ale to już przerabialiśmy z briggsem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
Tomkowa dobranoc 🖐️ mrugnięcie jak mrugnięcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×