Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brazil_stud

Jak PODERWAC dziewczyne W TANCU?

Polecane posty

Gość deaśka
Tomek prawdopodbnie pierwszą walkę stoczy z Michaśkiem z osiedla obok potem po kolei inni chłopcy będą chcieli zobaczyc tą wysportowaną klatę Tomaszka nie po top tyle cwiczyl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ono on
acha - mezus jedzie jednak ze mna jak zobaczyl,ze pakujac sie wkladam do walizy nowa bielizne na zmiane ;) i tu jest pies pogrzebany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ono on
ta briggs ;) to ja :) mezuch stwierdzil : przeciez taka mala dziewczynka nie moze jezdzic sama pociagiem. a do tego z taka duza torba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurwa nie wierzę...:O ale admaek wjeb teraz dostanie-nie lepiej żeby potem joohnson z dawsonem walczył??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w porywach do 160 cm ;) cale szczescie wiekszosc butow \"obcasowa\" wiec jest ok. na uczelnie smigam w adidaskach,coby sie w oczy nie rzucac,gdyz moja uczelnia jest taka troche dziwna. powiedzialabym eko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eko,bio itp. wiekszosc odziana w zielone szaty ;).wlosy trzydniowe,makijazu - brak,krecone fajki,spodnie sztruksowe koloru zielen pierdolona brazem ciagajace sie 10cm za butami. grrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jezus-to to co uwielbiam :D:D:D ssztruksy i glany i zgrzebne dyrdony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahahahahahahaha. dobre. nie nosze spodnic,a jezeli juz to takie ciut przed kolanko. ale wiem o jakich mowisz. porazka jak dla mnie. moze dlatego,ze mi takie nie pasuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego wszystkiego zasnąłem przed kompem i do 4 rano w fotelu spałem :O:O no smoking :O:O to już mniej ważne kto pokaże jak Tomasz Adamek zbiera cięgi na mordę krzywą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
:P co do spódnic, to mi się takie ciut ZA kolano podobają a co do gejów. to znam tylko dwóch, ale cholera wczoraj ich obraziłam wkładając między nimi tego ciołka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
szzzzzzzzzzz...muszę pracę pisać. a mi się tak chce :P briggs, to palenie mocne było, żeś zasnął :P nieładnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
:D:D:D:D:D szatana nie ma 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dea-nie wiem czy mocne ale starczyło :D:D:D nie lubię takich sztruksowo-wełnianych kiecek..ale takie lajtowe sa fajne nawet długie...super są sukienki do kolan takie co ładnie leżą...❤️ upić sie mogę i bez tego...skoro bóg z nim jest to moze i przepierdoli poza tym obawiam się coraz bardziej żeś z kopułą swoja do lekarza powinien się udać...:O:O jeżeli szatan kryje mnie i P.Briggsa to należy oczekiwać że Adamek-Briggs III skończy się tak jak powinno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa różne zboczenia Tomku...nie będę się o to kłócił z Tobą...:D ale nie powiem-jest jakieś zwierzęce uczucie dostać gonga na twarz-takie uwalniające...:D zresztą nigdzie nie powiedziałem że lubię dostawac tylko że on dostanie-i oby tak było bo mu się należy...adamek z bogiem tak jak i z gmitrukiem-kopnął ich obu w dupę jak wizja kasy się pojawiła...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
:D myślę jednak, że Tomek to takie wcielenie ziemskie szatana. on srawia, że cała ta wiara wydaje się jakimś perfidnym żartem więc to nie może być ręka Boga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co ma adamek z dobrem wspólnego...:O:O briggs też pierdolił o bogu rzed walką-dla mnie każdy może tak gadać...Ty też-bo Ciebie pierwszego bóg by jebnął w głowe piorunem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
briggs :D ja już to widzę, jak piorunem dostaje Tomek za to, że kpi sobie z wiary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
łeee, nie ma czego gratulować chwila prawdy, no sorry, bo żeby facet nie wiedział jakie mu się kobiety podobają, za to facetami w swoim guście sypał jak z rękawa, to coś musi być na rzeczy briggs, Ty to masz dziwny tok studiowania czy robisz tak jak ja nie chodzisz w ogóle na wykłady, a z ćwiczeń wszystkie możliwe nieobecności wykorzystujesz na początek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że mu zazdroszcze że o milion walczy...(czy raczej za milion)...ale wole być sobą niz mieć gębę jak adamek i ten milion :O:O :D czyli usprawiedliwiasz jego postawę tym że duza kasa przed nim stoi-tak czułem że tego pokroju jesteś facet :O:O:O nie mam nic orzeciwko temu że walczy o kasę duzą-ale niech sie nie osmiesza pierdoleniem głupim no jasne że za to-panie widzisz...nie grzmisz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wykładzie byłem ostatnio gdzieś na początku 2005 :D:D:D mam inne zajęcia :D:D gdzie studiujesz? dobra tomek zgadłeś-wkurwiają mnie dewoci...racja; tym bardziej jezeli to poza :O a o kasie już mówiłem-nie boli mnie to bo jak widzę ile jakiś justin timberlake zgarnia za sprzedaż swoich dziełek to mi ten milion adamka się wydaje kieszonkowym...zresztą już ileś lat temu tyson walczył za 20 milionów (czy sie mylę? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
pisałam już dawno, gdzie studiuje. ale co do wykładów robię tak samo. od pierwszego roku. no a jestem na ostatnim, więc system nie jest zły szkoda czasu na bezczynne siedzenie ;) jedno i to samo pierdzielisz Tomek poza tym chwalenie się wiarą publiczne pierdzielenie o Bogu okazuje się potem tylko taką postawą a w rzeczywistości pewnie przypomina sobie o Bogu 3 minuty przed walką tak jak i Ty Tomek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×