Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brazil_stud

Jak PODERWAC dziewczyne W TANCU?

Polecane posty

Gość deaśka
ja niestety z tych, co nie wierzę :D no i tak jak mówisz mi będzie zależec, a On bedzie udawal zimnego drania ja obojetna (taktyka :P) i On tez :P i sobie bedziemy tak "slodzic" ;) echh, wtedy bym się chyba przez to, że mnie olewa, ..zakochala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaaaaa...i to jest bazowanie na edypalizmie!!!!! :classic_cool: ale tomek tez Cie olewał...nie zakochałaś sie w nim prawda?? :D:D:D czyli należy Cie wykorzystać i porzucić zebyś się zakochała? :P:P:P wierzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
podejrzewam, że należy mnie najpierw oczarowac, tak, żeby chociaż troszeczkę mi zależało przyzwyczaic do swojej osoby po czym z dnia na dzień olac (zanim ja bym to zrobiła) wtedy jest pradopodobienstwo, że sie zakocham tragicznie |:D briggs nie wierzę wierz mi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
słoowo "tomek" weszło do indeksu słow zakazanych na kafe znowu nam posty polecą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żebyś polubiła a potem-ok ...no to spadam i już się nie pojawie...:D:D:D:D nie wierzę-wierzysz..uwierz :D:D:D użyłem go po raz ostatni-coś mi na żołądku siedziało-musiałem ulżyć...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
:D gdzie znikasz? 😭 :P briggs nie wierzę dlaczego zawsze jest przyjęte, że kobiety to tylko w wielką milosc wierzą a Wy to nie?? ;) ja nie wierzę w zauroczenie tak, ale nie w milosc ❤️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden jak to nazwiesz...jeden mądry powiedział że niewazne czy trzydniowy kaprys czy 50letnia rutyna my też wierzymy-nawet bardziej znikam tak żeby troche atmosferę podgrzać:D:D:D ten znaczek to ziewanie czy płacz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
dlaczego bardziej?? no teraz będziesz umniejszał miłosc kobiet?? :P my kochamy (znaczy one, kobiety :P) mocno i intensywnie, a Wy to tak czasem od niechcenia, w nocy marząc o innej :P to jest płacz żeby kobiece łzy mylic z ziewaniem :P karpia zabił już mężczyzna?? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie-śliski strasznie...działam na niego :D:D:D:D:D bo tak już jest...a że w nocy to co innego-to żeby przed sobą nie przyznać że chodzi o tę jedną :) nic nie będę umniejszał...nie szukaj u mnie żadnych tomkizmów :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
:) no to jest ta jedna?? zdobyta czy nie ale żyje gdzieś tam, czy jeszcze nie? ;) przytrzymaj karpia i wal z całej siły :P za wszystkie Panny, które nie widziały Twego uroku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
no właśnie albo jeden z 1500 topików o tej samej treści "dlaczego on ogląda się za innymi?? " :classic_cool: my tak nie robimy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiłem coś o takich co nie widziały??? :D:D:D:D:D a czy na Twoim horyzoncie jaki samotny okręt bezpański? co by do portu zawinąc chciał? (ależ durna metafora:O ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Ci piszę dlaczego my się za innymi ogladamy-żeby przed soba nie przyznać się do WIERNOŚCI..smutne lecz prawdziwe :P edypalizm znowu :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
heh no ba! faceci są zbyt dumni, żeby się przyznac do tego, że któraś ich olała no ale może TY jesteś jakiś ideał wyjątkowy no no :classic_cool: samotnych żeglarzy wiele, tylko czasu na przycumowanie nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdy widziałem że która zamierza olać to się zmywałem czym prędzej :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
ale to jest głupie!! oglądacie się za innymi, bo nie chcecie przyznac się, że kochacie i jesteście wierni?> a co w tym wstydliwego?? ;) poza tym, jak facet ogląda się mimowolnie za laską w krótkiej spódniczce, to to raczej nie jest jakaś forma obrony przed miłością, tylko odruchowa reakcja na ładne widoki no i w spodniach czasem już... :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
hehe :D no właśnie, to jest dobry sposób, pierwszem zwinąc rzeczy, zabrac zabawki i zniknąc potem można powiedziec, że to ja skończyłem :P jakie to męskie, typowe dla was :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na krótkie kiecki to wiadomo...ale w nocy w samotności to co innego...obstaję przy swoim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
jak co innego?? myślenie o innej?? jak się z kimś jest>>> to głupie jeśli mi się podoba, pociąga mnie, to na cholerę marzyc o innej, jak masz realna w zasiegu :P nie rozumiem, i obstaje przy swoim niech i tak będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera też mówię-że jak już o innej w nocy to tylko jako obrona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
ale przed czym obrona?? przed miłością?? to głupie jest :D albo ja nie rozumiem.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
ale bym pohasała :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
pohasała po zielonych łąkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież sama parę postów temu pisałaś że to typowo męskie się nie przyznawać...:O:O teraz ja już nie rozumiem...chcesz mnie ogłupic i ... wykorystać...:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
ale bym się popuszczała troszeńkę no :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
tak to moja kolejna taktyka ogłupiam faceta, potem łuup w głowę, zaciągam do piwniczki ii...:classic_cool: ;) a typowo męskie to nie przyznac się, że Panna nas olała, chociaż się staraliśmy o milosci nic mi nie wiadomo, może kochacie, może się wtedy bardziej staracie kto wie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez mi wyznania dziwne czynisz...mam hipotezę kto to się podszywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
kto się podszywa i moje ukryte pragnienia pisze?? 😡 briggs, to zapewne Ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko uważaj żebyś w tę ważniejszą głowę nie trafiła bo potem po zabawie :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
ja się dłońmi bawię :P nie głową :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×