Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brazil_stud

Jak PODERWAC dziewczyne W TANCU?

Polecane posty

Gość a wy myśleliscie
ze bedzie udawal,ze deszcz pada jak na niego plujecie? I tak dlugo znosil to chamstwo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfrrrrr
przepraszam bardzo, ale kto te chamstwo zaczął :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wy myśleliscie
jestescie badna chamow .dziwie sie ,ze Tomek ma tak silna psychike i tyle czasu wytrzymywal ta jazde ,po ryju wam sie nalezy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wy myśleliscie
jak to kto zaczal? jasne ,ze wy! Tomek jaki jest to jego sprawa a wam nic do tego.Nie macie prawa nikogo obrazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
no ok, ale to jacy my jesteśmy też Tomka nie powinno w ogóle obchodzić on pierwszy oczerniał więc niech teraz nie udaje pokrzywdzonego a zresztą mam to gdzieś siedzi tu dalej ja mu nie każe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dea--->🖐️ nie da sie tu!!:) ale sie tu dzis dzialo jak nadrobilam zaleglosci to az mi sie wlosy wyprostowaly:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie daj sie mialo byc:D to chyba z wrazenie, po przeczytaniu ostatnich stron topica;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
Kubanka to jeszcze nic Tomek dzisiaj ostro obrazała (np pisał coś tam o kale, albo że samrujemy się masłem, mamy brudne uszy) :D a jak my zaczęliśmy pisać to poleciał z płaczem na śmietnik i nam połowę postów zabrali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wy myśleliscie
no ipo co tak dziewucho klamiesz.wiadomo,ze to ty zaczelasten temat o gownie ,tylko,ze jest wykasowany to myslisz,ze ktos sie nabierze ,ze to nieprawda. a te wszystkie wulgaryzmy to tez prawda i nie klam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O dea-----> :O ja w szoku jestem...no ale wiesz sama, ze jakktos nie ma argumentow to zaczyna obrazac....najczesciej wlasnie w prostacki sposob...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
ale jakim gównie??? :D co ja pisałam o gównie?? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
kubanka tutaj jest coraz ciekawiej :D ja nie wiem, po co ktoś tu wchodzi, jak mu się tu nie podoba? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wy myśleliscie
a ty kubanka podaj choc 1 post tomka wulgarny ,bo ja tylko wasze widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wy myśleliscie
do deaska ...no to krotkapamiec masz albo glupa walisz,bo tak najlatwiej ,ja pamietam ,ciesz sie ,ze wykasowano ,dlatego udajesz debilke. o wkladaniu w tylek i wpieraniu mu ,ze jest pedalem tez nie pamietasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
:D pomarańczko sprawiedliwa widzisz, Tomek pierwszy zaczął nas obrażać. pisać o kale, o tym, że jesteśmy takie siakie i owakie. inaczej jego postów Pani moderator też by nie wykasowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wy myśleliscie
ty kubanka ..nie jemu wykasowali tylko im ,ale jestes glupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
poza tym, suerując, że jest gejem nie obrażałam go raczej obraziłam moich przyjaciół, sugerując, że są tego samego pokroju co i Tomek On po prostu nienawidzi kobiet, więc aluzje da się odczytać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze, ze dobrze mnie znasz, ze takie inteligentne i na wyskokim poziomie oceny na moj temat wydajesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
a poza tym NIE KARMIć TROLLA :D pomarańczko nas nie obrazisz choćbyś bardzo się starała i zabierz Tomeczka ze sobą jak Ci jego krzywdy wadzą bywaj 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wy myśleliscie
ty kubanka to myslisz troche czy nie uzywasz rozumku/ nie wykasowali tomka tylko tych chamow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obronczynio Tomka-----> wiesz, ze jest cos takiego jak czytanie ze zrozumieniem? jak tak to wykorzystaj ta wiedze czytajac moje i innych posty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wy myśleliscie
deaska ..nie klam ty pierwsza zaczelasobrzucac go blotem i taka jest prawda ,po co teraz chcesz sie wybielic szumowino ,bo dowodow juz nie ma/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
tak tak pomarańczko nic tu nie zdziałasz przykro mi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dea----> dziwne to nasze spoleczenstwo nie sadzisz? niby tolerancyjne takie ale jak sie spokojnie komus powie, ze moze jest gejem to obraza...a co w tym obrazliwego?? ja tam w orientacje Tomka nie w nikam nie moj problem...naszczescie;) no ale ma chlopak ewedentnie problem no i obronczynio wielka Tomka zuwaz, ze tu sie mu chcialo jedynie pomoc...ile briggs i dea z nim rozmawialo spokojnie no ale on nie bardzo umie rozmawiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
no właśnie ile ja z nim pisałam spokojnie ale się nie skarżę że za każdym razem mnie od szatanów wyzywał ot co to nie potrafię każdą opinię przełknąć :P ;) no i chyba wszystko wyjaśnione ja jestem bee, Tomek cacy sugeruje, żeby omijał ten topik z daleka, bo ja tu będę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wy myśleliscie
o to chodzi wlasnie,ze tu nie bylo spokojnej rozmowy ,tylko jezdzenie p o czlowieku ,w dodatku 3 /1 wiec nie pieprz glupot . nawet jesli jest gejem to jego prywatna sprawa i nic wam do tego .\ i kto tu mowi o tolerancji ,jezdziliscie po nim jak po burej kobyle ,a on to znosil.swinie jestescie i tyle i nie mowcie o tolerancji ,bo rzygac mi sie chce jak was czytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz dea mnie przestal tolerowac w momencie kiedy obrazil kobiety ogolnie i ja sie wnerwilam i napisalam, ze nie ma wogole szacunku do kobiet i.....zostalam krzyknieta przez niego osoba, ktora podstepnie usiluje w cos wmanipulowac czy jakos tak.... i od tej pory juz jestem ta zla;) no wprawdzie sie nie poplakalam z tego powodu, ze Tomek mnie nie lubi hehehe traumy tez nie przezylam;) nie wiem czemu on tak reaguje....przeciez to tak strasznie widac, ze on kobiet nie lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wy myśleliscie
i nie mow mu ,ze ma na topik nie wchodzic,bo to nie jest twoja prywata.kto zechce to wejdzie ,a tobie nic do tego ,sama nie wchodz jak ci nie pasi!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy mysleliscie-----> to nie czytaj;) ja mam geje przyjaciela wiec co za tym idzie nic nie mam do osob o tej orientacji... nie masz argumentow wiec wylekasz jakies takie niestowrzone rzeczy, chyba sama nierozumiesz co chcesz nam przekazac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
heh ja wchodzę na topik, bo mi "pasi" (cóż za określenie:)) a Tomkowi widocznie nie, skoro posty zgłasza na śmietnik (biedaczek:() dlatego omijam topik, który i tak wg mnie nadaje się do kaacji powiedz mi pomrańczko czy to r o z u m i e s z? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×