Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madziulaa

Co macie dzisiaj na sobie?

Polecane posty

Gość madziulaa

Zapraszam do krótkich opisów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piżmo
piżamkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeno szlafmyce
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem inna ja
dziś nie miałam dobrego dnia na wymyślanie ubioru. starałam sie ubrać "na luzie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estellla
Ciemnoszare rurki, złotobeżowy golf i beżową kurtke ...a no i pasek w panterke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 stroje
do popoludnia: jasnogranatowe rurki, czarne baletki, luzny czarny golf, brazowy sznurkowy pasek teraz: zielony t-shirt w kwiatki, czarne spodenki dresowe, niebieskie sportowe japonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia24
Prosta czarna skórkowa spódniczka 3/4 i niebieska bluzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szejkowa
niebieski komplecik atlantica w kwiatki grube skarpety i różowy szlafroczek, bo jestem chorra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzinsy , brazowo -czarna bluzeczka, brazowy pasek, i czarna kurteczka , czarne buty ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -uno-momento-
niebieskie jeansy, biala, dluga koszulke na ramiaczka, brazowy sweterek z alipkacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzinsy streczowe esprit,podkoszulke biala a na to sweterek czerwone,oba ciuchy z vero mody:) czerwona cienka opaska plastkikowa, kolczyki kola i moje papucie pieski:) a zaraz kozaczki bo wychodze:)i moja zielonkawa kurteczke ONLY:)(z kapturkiem z futerkiem):):);) no i bielizne,stringi i czarny stanik:) :);):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stare brudne swetrzysko i jeszcze starsze poplamione spodnie w kolorze sraczkowatym w ogóle to się nie myłam jakieś 3 dni i mam tłuste włosy z odrostami aha i smierdzące kapciie bo mi się nie chce ich uprać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yard
piżamkę (spodenki brązowe z różową koronką, w różowe kropki i bluzeczka na ramiączkach brązowa, także z różową koronką i kokardką, w różowe kropki) i różowy szlafrok i różowe kapcie z różową kokardką:) ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarne, koronkowe bokserki, ciemnogranatowe rurki, bordowy stanik koronkowy, białą podkoszulkę na ramiączkach, fioletowy sweter H&M, przecena :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hokusfokus marakonus
22latka ło esprit??naprawdę?? w jakim lumpeksie kupiłaś?? hehehehe pytanie brzmi, CO masz na sobie,a nie jaką metkę - ale wieśniary tu siedzą,co się metkami podniecają błeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej chwili mam na sobie zniewalający sprany i porozciągany t-shirt który kiedyś dawnymi czasy byl zapewne czarny oraz czarne spodnie dresowe. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebisty topik
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebisty topik
mam na sobie nie prane od 10 lat galoty mojego wuja Mariana oraz fartuch mojej babci Franciszki, na głowę zaś zarzucilem fantazyjnie reklamówkę z Biedronki. Zaraz idę na dzielnię wyrywać dupy powracające z zajęć w gimnazjum. Trzymajcie za mnie kciuki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esterhk
bezowe dresy ortalionowe i bordowy sweter a pod nim pidzame i tez nie mylam sie 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam na sobie ciemne
dżinsy, proste, granatowe, taki klasyczny levis, jasnobrązowe kozaki, brązowa kurtka, wrzosywy szal, no i czarna bluzka koszulowa ze stójką. Teraz mam zielone sztruksy-bojówki, wielekie;) Skarpety antupoślizgowe, wełniane:D, gruby i puchaty polar podobny do zwierzaczków nicci:p Wyglądam jak brunatny miś i ide sobie poczytać:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brazowe spodnie z haftem, do tego bluzeczka blekitna ze srebrna nitka, brozowo diamencikowy pasek, granatowe skarpetki z donaldem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod pomaranczowym...
eh... widze znowu mamy taki topik i znowu sie zacznie czepianie.. wiecie po co wymienia sie marki? po to, zeby lepiej mozna bylo sobie wyobrazic jak ciuch wyglada. czy to snobizm? nie sadze.. a jak dziewczyna ma cos tam z esprita, to co? ludzie.. skad wy bierzecie te kompleksy??? :o a ja mam dzis na sobie: jasne dzinsy- proste nogawki, ciemnoturkusowy sweterek w serek (z zary- no i co?? :P ), i niebieski pasek... bez rewelacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu w Polsce
ludzie uwazaj ze wymienienie marki ZARA rzuca na kolana?? naprawde sa drozsze marki w na naszym rynku i to o wiele drozsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×