Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madziulaa

Co macie dzisiaj na sobie?

Polecane posty

ciemne jeansy, lekko rozszerzanie, sweter golf z gubej wełny biało-niebieski Wieczorem idę na party, więc to nie jest mój ostateczny strój na dzisiaj ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufra
czarne spodnie dresikowe z bawelny z dodatkiem czegoś (bo takie trochę rozciągliwe są), zieloną bluzkę w trzy kwiatki, niebieskie japonki sporotwe, zielone kolczyki i niebieski pierścionek + bielizna. kolczyki i pierścionek zaraz zdejmę. a wieczorem idę na imprezę więc ten strój jest do zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu w Polsce -> Stwierdzam że nie warto sobie strzępic języka na firme, a dla mnie Zaraz jest średnim sklepem, choć lubię z niej ubrania. A teraz mam na sobie ciemne dżinsy, koszulkę w paski z rękawkami 3/4, bieliznę i białe skarpetki z niebieskimi lamówkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dress
Czerwone dresowe spodnie z lampasami zpilingowane jak cholera, szary polar, jakaś syfiaty podkoszulek pod spodem, fantazyjnie dziurkowane skarpetki, bardzo brudne, bo chodzę na bosaka, okulary pod kolor spodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmelooova
czarne rurki, siwą długą i waska bluzke z rekawem 3/4 dekoldem opadajacym na ramiona, pod spodem czarna bluzke na ramiaczkach, w talii czarny matoy pleciony pasek.. kurtki ani butow nie mam , bo siedze przed komputerem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o widze miłośników wgb
widze zewiekszosc kafeterianek to dresiary w grubych skarpetach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez dresiara
:D--biale, szerokie spodnie, z niebieskimi paskami po bokach, koszulka-bokserka; wisniowa, welurowa bluza z kapturem (tzw. kangurka) i biale figi w serduszka. Stanika nie mam bo mnie uwieral :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera, a ja nie mam dresu... w ogole :o eh... ;) a teraz: pidzama w kolorze ecru z paroma kwiatkami na froncie i na lewej nogawce, cieple skarpetki i rozpadajace sie kapcie.. jak sie wykapie to sie przebiore, ale najpierw czas na sniadanie ;) czolem 🖐️ ps. a czemu esprit mialby powalac na kolana?? to tak samo jak zara :P ps2. a moja pidzama jest absolutnie niemarkowa.. jakos to przezyje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam na sobie
zolta pidzamke z krotkim rekawkiem i krotkimi spodenkami z delfinkiem i malymi muszelkami. niebieski polarowy szlafrok w ksiezyce i chmurki, niebieskie japonki, zolta opaske.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×