Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zainteresowana21

Jak jest naprawde na stażu?

Polecane posty

Gość Zainteresowana21

Powiedzcie mi jak jest na stażu?Jak tam traktuja stazystow,czy tacy pracodawcy sa bardzo wymagajacy,jakie obowiazki i prawa ma stazysta,itp.?Prosze,napiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy od firmy
ja odbywałam staze w dwóch firmach i w jednej strasznie sie nudzilam. niczego ode mnie nie wymagano, nikt nie miał na mnie pomysłu... więc byłam taka "podaj przynieś pozamiataj", pracowałam po 6h dziennie... za to później byłam w firmie na stazu gdzie byłam traktowana jak normlany pracownik. Mialam obowiazki jasno określone, pracowałam po 9-10h dziennie, byłam rozliczana z zadan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4nn4
staz jest dobry na 3 miesiace ale nie wiecej!!! Czlowiek robi to samo co normalni pracownicy a zarabia jakies nedzne grosze. I wlasciwie staz do niczego sie nie przydaje! Sprawdzilam na sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urzędnik
mnie po stażu przyjęli do pracy, więc staż się przydał. Co prawda nie od razu, tylko po roku, jak zwolnił się etat, ale jednak i tylko ze względu na ten staż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inninis
tp zalezy gdzie sie trafi czasem mozna sie ulokowac na stale i byc powaznie traktowanym na stazu a czasem mozna byc wlasnie przynies wynies...najlepiej staz znalezc sobie samemu a nie przez oferty urzedu pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinka .
napisze ta jak poprzednicy moi wszytsko zalezy od tego gdzie bedziesz odbywac ten staz bo jesli jest to mijesce gdzie mozna zdobyc dodatkowe umiejetnosci /doswiadczenie to bardzo wskanaze poniewaz niekotrzy pracodawcy chetniej przyjmuja takie osoby na wolne stanowiska bo juz miały kiedys okazje sie wykazac znaje ich umiejstnosci i tu jest przewaga nad taka osoba ktora moze ma takie samo cv ale nie dała sie poznac ...:) polecam ale z madrym wyborem miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie mogę się zgodzić z opinią, że staż jest niepotrzebny! Owszem, jst potrzebny i to bardzo! Ja odbyłam taki w Prokuraturze i dalo mi to bardzo wiele, bo nie tylko zdobyłam doświadczenie w pracy biurowej, ale też ułatwiło mi to studiowanie (Administracja). Po takim stażu otrzymuje się opinię od pracodawcy (ja otrzymałam bardzo dobrą, bo naprawdę się starałam). Wszędzie gdzie póxniej roznosiłam swoje podania dołączałam tę opinię i to zwracało bardzo uwagę potencjalnych pracodawców! Także na stażu zdobywasz: -dodatkowe umiejętności -uczysz pracować się w grupie - doświadczenie -dodatkową pozycję do CV -referencje Polecam do odbycia stażu w szczególności urzędy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tapas
wiesz co markotka to co piszesz tez nie sprawdza sie w kazdym przypadku, ja robilam staz w budzetówce i to 9 miesięcy i wiesz co do kazdego pracodawcy co ide starac sie o prace to ten moj staż maja gdzieś! w przenośni i dosłownie. Co do umiejetności to nie zyskalam zadnych bo i tak przed stażem: parzyć kawe umiałam, pisać na komputerze także, obsługiwac telefon ksero czy faks też no i pisac odrecznie tez umiałam. co do pracy w grupie hmmm to tylko chyba przy jakis projektach marketingowych można sie nauczyć czy cos podobnego , jakoś nie widziałam urzednikow by robili cos razem wspolnie, usiedli nad czyms i dyskutowali i rozwazali problemy Co do referencji to co mi napisali to stek bzdur, pieknie ubranych słow i przysli pracodawcy o tym wiedza. Jedyne co sie zgodze to ze mozna to wpisac w CV Ale ogolnie rzecz biorac staz zawsze cos ale czasami tez i nic . A co do urzedow czy innych jednostek budzetowych to minusem jest to ze oni po stazu nie musza cie zatrudnic tam, chyba ze bedzie mialo sie szczescie i w tym czasie zwolni sie jakis etat. Dlatego najlepiej wybrać staż z głowa a nie isc na pierwszy lepszy!i zorientowac sie czy jest mozliwe po tym stazu zatrudnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majac do wyboru nic nie robic albo isc na staz to chyba lepiej isc na staz :) mnie na stazu traktowali normalnie - mialam okreslone miejscepracy którym zajmowałam sie głownie tylko ja, wiec byłam za nie odpowiedzialna :D no a po stazu przyjeli mnie na jakis czas :P a dla osoby uczacej sie kazde pieniadze sa dobre :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×