Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

No fucking way

.. Mama + Tata + Bejbi ..

Polecane posty

acha no gratuluje słownictwa ! myslałam,ze nalezysz do tych co umija dyskutowac ,ale cóz fakty mówa same za siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok przykłąd niegodny bycia przykładem słownictwo jak spod sklepu ,ale przeciez szukasz osób do dyskusji ale ja nie umiem w takim jezyku zulu gula:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schizofreniczka - dla niektórych przekleństwem będzie \"cholera\", na innych k* nie zrobi wrażenia. Wszystko zależy od kultury osobistej. A nazwanie kogos dziwka z będkartem w brzuchu to od biedy też tylko stwierdzenie faktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nazywajcie sobie jak chcecie ,ja uciekam bo mi okna beda wymieniac mam nadzieje ze jak wejde wieczorkiem bedzie lzej na kafe atmosfera sie oczysci i zasiadziemy do wspólnego klikania i przełąmiemy sie tematami;) papappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to ty napisalaś, ze nikomu nie ubliżasz, tylko stwerdzasz fakt. A co to jest według ciebie ubliżanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO ODPOWIEDZ SCHIZOFRENICZKI :ubliżenie? \"Jesteś dziwką z bękartem w brzuchu\" Nie popadajmy w paranoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
aaaa schizofreniczka-przegiełas pałe a moze przejmujesz epitety od anitty bo w tym akurat ona jest najlepsza w wyzwiskach ! jakby nie mozna było pokłocicc sie bez uzycia epitetów z rynsztoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do noe----> ja to pisalam do Schizofreniczki. Sorry, że nie uściśliam, ale wydało mi się to oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
net-ar: Po pierwsze to był przykład. Po drugie może mało inteligentny, ale miałam określić ubliżanie, więc też określiłam przykładem, takim a nie innym. Po trzecie z nikim się nie kłócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×