Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość można wa kupić

Kobiety bardziej potrzebują faceta niż naodwrót

Polecane posty

Gość grettta
man no masz racje, kobiety po 30! nie wychodzic z domu , klaść sie do łozek i czekac na smierc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można wa kupić
kro argumenty cienkie jak makaron, a ile tu topiców.. jestem puszysta i nikt mnie nie chce, chce się zakochać na zime, itd to porum to jeden wielki płacz kobiet. Gotować, prać , prasować ojciec nauczył mnie jako nastolatka....sam miał ciężkie życie i to wszystko umiał robić.... przecież wy same się boicie samotnych kobiet po 30 bo wiecie, że zrobią wszystko by zdobyć faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie nie należy uogólniać ;) bo są kobiety po 30tce, które rzeczywiście dają ciała na prawo i lewo, żeby się dowartościować, jak i są mężczyźni w tym wieku, którym życie ułożyło się tak a nie inaczej i są sami, mimo tego, że są wartościowi. Ja tu mówię o takim typie mężczyzny, któremu wydaje się, że jest bogiem seksu i kobiety tylko czekają, żeby wskoczyć mu do łóżka ;) A tu psikus, kobiety są duuużo mądrzejsze niż temu szowiniście może się wydawać, a ich przywiązanie do drugiego człowieka i potrzeba tworzenia związku świadczą tylko i wyłącznie na ich korzyść. Kobiety są monogamiczne i to jest wartościowe , mężczyźni wręcz odwrotnie, pełna poligamia, a to totalnie prostackie - jak zwierzęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grettta
zdesperowana nie znaczy ze po 30, pozatym rozne sa kobiety, a ty władowałes je do jednego wora!, sa kobiety samotne i po prostu potrafia o tym mowic,ale ilu jest was facetow samotnych i jak sobie z tym radzicie?? sam sobie odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Man of Honor
sam mam 29 lat i wiem , że młodość mi mija, po 30 to jest wiek średni, dojrzały, po 30 roku życia organizm już zwalnia, inaczej zaczyna funkcjonować..... A czy to jedno słowo tak was przeraża ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy tu mowicie o 30 a moja ciocia znalazla sobie faceta jak miala 53 lata i sa razem szczesliwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Co do dyskusji o wieku... Ostatnio dyskutowałem z kumpelą przy piwie... Powiedziałem jej, ze cieszę się że jestem facetem, bo w wieku 40lat dalej będę miał branie.. Mało mnie nie zabiła :D... Poza tym fakt: wiekszość facetów to desperaci. I po co? Wszak zawsze jakaś się przypałęta i zrobi chłopu dobrze... Trzeba tylko uważać żeby nie została na stałe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grettta
man uwazam ze po 30 zycie sie zaczyna, człowiek jest mądrzejszy , zna swoja wartosc itd itp.. a ty napisales to w taki sposob ze generalnie po 30 to tylko laske i nie wychodzic z domu? gdzie tu widzisz starosc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje argumenty nie są cienkie jak makaron, ale jak Twój penis, którym najwyraźniej myślisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można wa kupić
Gdzie ty kupujesz taki gruby makaron :) o takiej średnicy :) chłop niezadowala i stąd te docinki ?? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Man of Honor
oczywiście, że człowiek im straszy tym " generalnie " ma więcej poukładane w głowie, ale młodość to młodość, człowiek po 30 jest dojrzały, młodość już za nim...co wcale nie zabrania korzystania z uroków zycia... Umiem spojrzeć w lustro i powiedzieć prawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, dlaczego, ja bardzo lubię mężczyzn i ci, których wybieram są naprawdę fajni :D i zadowalają mnie, a jakże :D A cięta nie jestem na mężczyzn, ale na niezbyt wartościowe egzemplarze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda jest
taka ze sie starzejesz szybciej od innych albo lustro brudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grettta
man czyli ty uwazasz sie za starego człowieka rozumiem? za rok 30, hm... moze idz zamow sobie juz nagrobek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Man of Honor
stary a dojrzały to zupełnie inne słowa, sorry ale to jest śmieszne jak ktoś nie chce się pogodzić z wiekiem, ostatnio słyszałem na przystanku rozmowe nastolatków...... " Tam nie idziemy..pełno ryczących 30 " człowiek po 30 jest już człowiekiem ukształtowanym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można wa kupić
kro wybierasz z puli z która ciebie wybrała....a to rzaden wybór....no chyba , sama podrywasz facetów to sorry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewolucja nadchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grettta
man "ukształtowany" zapewniam cie, ze jako 30-tka nie rycze:), i czuje sie cholernie mlodo:) i dojrzale i przyznaje sie do swojego wieku ale wybacz STARA nie jestem:) i nie rob ze mnie staruszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie muszę podrywać, neutralnym zachowaniem przyciągam do siebie tych mężczyzn, którzy mi się podobają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grettta
kro szkoda zachodu, oni i tak tego nie zrozumieja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j....d.....
ale ja nie rozumiem po co się ścieracie odpowiadając na głupie posty... jak się "ukształtują" to może zrozumieją...hehehe... nie warto się denerwować .... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod 30 im odbija
pozatym dodam jeszcze ze faceci tak bardzo nie chca miec dziecka jak baby to u nich wczesniej czy pozniej budzi sie ochota na posiadania malego bachorka i robia wszystko zeby zajsc w ciaze ( przypadkowy seks na imprezkach, zwiazki bez zobowiazan) a pozniej jest rozpacz ze rodzina jest niekompletna albo maz zdradza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jd pewnie masz rację :) Ja zawsze miałam skłonności do nawracania skrzywionych przez los... :D Chcę pomóc autorowi dotrzeć na drogę prawdy, z której gdzieś zboczył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grettta
po 30_____ albo rozpacz ze sie ma imbecyla u boku:) w takim przypadku lepiej wychowywac dziecko samej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j....d.....
jak juz będzie starcem 30 - letnim to może zrozumie...... jak nie - to już nic nie pomoże... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Man of Honor
widzisz grettta bo dla ciebie istnieją dwa etapy życia, młodość i starość... poczytaj troche o buddyźmie oni jeśli chodzi o takie sprawy są naprawde wzorem... to powiedz mi kiedy się starość zaczyna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syn Babilonu
sory ale dla młodych facetów 30 letnie są już stare....dlaczego faceci30 letni wolą o wile młodsze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można wa kupić
ta jasne kro, wy wszystkie macie taki urok że przyciągacie tylko tych co wam się podobają..... a łyżka na to.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grettta
syn babilonu bo mlodsze nie maja takich potrzeb jak 30! proste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" kro argumenty cienkie jak makaron, a ile tu topiców.. jestem puszysta i nikt mnie nie chce, chce się zakochać na zime, itd to porum to jeden wielki płacz kobiet. Gotować, prać , prasować ojciec nauczył mnie jako nastolatka....sam miał ciężkie życie i to wszystko umiał robić.... przecież wy same się boicie samotnych kobiet po 30 bo wiecie, że zrobią wszystko by zdobyć faceta... 14:11 kro \" Ale tu są prawie same do 30:O.A 33 letnich co kot naPŁAKAŁ:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×