Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość można wa kupić

Kobiety bardziej potrzebują faceta niż naodwrót

Polecane posty

Gość j....d.....
z biologicznego punktu widzenia po 20 roku życia, więcej komórek obumiera niż powstaje nowych..... - można śmiało powiedzieć, że po 20 -stce się starzejesz !!! nie wszyscy młodzi wolą siksy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grettta
man nie znam sie na buddyzmie, ale z twoich wypowiedzi rozumiem, ze dla ciebie starość zaczyna sie w wieku 30 lat, dla mnie niestety nie, mysle ze staro nie bede sie czuła nigdy, a wyglad staruszki byc moze bede miec juz w wieku 50 lat? kto to wie, ale nie teraz! miej litosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powiem, że wszystkie ;) ale w większośći przypadków mężczyźnie się wydaje, że wyrwał sobie fajnego lachona, a tymczasem to panna tak nim manipulowała, że on zrozumiał, że musi ją zdobyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Man of Honor
w buddyżmie jest około 6 etapów życia...poczytaj o tym, bo ich opis jest tak trafny, że byłem w szoku :) praktycznie wszystko się zgadza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j....d.....
do Man of honor >> to co przekroczyłeś 20 ? bo jak tak to też jesteś staruchem hehehehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam z raju
eee bez przesady jak mi się dziewczyna nie podoba... to jej nawet święty Boże nie pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grettta
kro nie oszukujmy sie co panna 20-letnia wie o swoich potrzebach, dla faceta 30 letniego taka łatwiej zdobyc bo wysilac sie nie musi , gorzej z ta po 30;) tu juz pod gorke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grettta
man to tylko ich punkt widzenia co nie znaczy ze tak , czy ty sie czujesz staro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można wa kupić
tak sobie to tłumaczycie ??? bo padne :D po co facetowi kobieta, która za pare lat będzie wydawać fortune na kremy przeciwzmarszczkowe :) do tego ofoszona i wiecznie niezadowolona...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamie, są mistrzynie w swoim fachu, rozejrzyj się, jak często super przystojni kolesie mają zwykłe dziewczyny, chociaż mogliby mieć jakieś super ładne, jak oni :) I myslisz, że to było na zasadzie, spojrzeli na nieciekawą kobietę i pomyśleli - to mój ideał piękna? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grettta
a po cholere kobiecie facet ktory dowartosciowuje sie mlodymi laskami?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A...aa
30 czasami wyglada lepiej niz 20....nawet nie widac ze ma mna karku 30!!!...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j....d.....
hmmm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Man of Honor
Greta ciężko się z tobą rozmawia, czyli dla ciebie istnieje młodość i starość ? nic pozatym ? to kiedy się ta starość zaczyna ? oni opisują etapy życia człowieka nawet nie patrząc na wygląd , względy medyczne itp... i wierz mi naprawde mają racje... Czy dla was młodość to priorytet ? jak ktoś uzna cię za " starą " to już nie będziesz szczęśliwa.... Skoro to tylko słowo, to czemu wywołuje tyle emocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grettta
byc moze dlatego, ze zastanawiam sie co byc powiedzial o mnie gdybym miala 50 lat? a czy jest cos pomiedzy staroscia a młodościa?? wytłumacz mi co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A...aa
a dlaczego u Ciebie zaraz starosc zaczyna sie od 30....równie dobrze moze zaczac sie od 40....co ma piernik do wiatraka p/s..j...d....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A...aa
gretttaa z 50-siatka na karku to juz by sam trumne zbijał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grettta
wiec jeszcze mam czas na zbijanie tej trumny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A...aa
grettta...popieram heheheh;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Gretta ja za 3 tygodnie kończę 21 lat, spotykałam się z mężczyzną rok starszym, 3 lata starszym, 8 lat starszym i ostatnio starszym 9,5 roku. I wiesz co, najlepiej mi było z tym najstarszym i z tym o rok starszym. Może dlatego, że ten pierwszy był dojrzały emocjonalnie z racji swojego wieku, a ten rok starszy był szalenie dojrzały jak na swój wiek ;) Ale może to się bierze z tego, że ja od zawsze lepiej czułam się w towarzystwie starszych odemnie, bo miałam o czym z nimi rozmawiać :) I na pewno nie wiąże się to z tym, że nie wiem czego chcę, bo wiem to dokładnie :) Choć zgodzę się, że często młode dziewczyny lecą na starszych, bo można z nimi pójść do restauracji, a nie do mcdonald\'s na cheesburgera, tacy kolesie mają ugruntowaną pozycję, auto i wogóle ;) No i lubią młode suczki blacharki ;) Dlatego trzeba uważać na takich jak autor tematu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Man of Honor
podobnie jest z roślinami..... najpierw dają piękne kwiaty ładnie wyglądają zwabiają owady itp :) to jest młodość, po te kwiaty przemieniają się w owoce, coś bardziej wartościowego, coś z czego korzysta wielu, to jest właśnie nasz wiek.... no a potem opadają liście, aż do suchego badyla.... to tak mniej więcej tylko dla ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grettta
kro oczywiscie nie wrzuciłam wszystkich kobiet 20-letnich do jednego wora, wnioskuje jedynie z obserwacji i opowiesci swoich znajomych, ale tez kiedys miałam 20 lat..wiem jaka jest roznica:) ale ciesze sie ze wiesz czego pragniesz i jestes swiadoma swoich potrzeb, a starsi duzo meżczyzni..hm... potrafia wiele nauczyc , sama mialam starszego od siebie o 7 lat mezczyzne i jeszcze sie wiele przy nim nauczyłam a i wiele tez "brałam":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grettta
man no slicznie to opisałes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Man of Honor
dzięki starałem się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grettta
:/ i tak o to starciłam wene na małe przekamazanie sie z manem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×