Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gogi

dobry ciśnieniomierz dla chorego

Polecane posty

Gość gość
Polecam Easy Med, nowoczesny ciśnieniomierz, typowo rodzinny z pamięcią wyników zrobioną pod trzech użytkowników – 3x30 badań zapisuje się aż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasuje mi SmartCardio, ma wygodny mankiet, widoczny wyraźny wyświetlacz i samo uruchomienie badania jest proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciśnieniomierz mam Senior marki Sanity i nie narzekam, wyniki są dokładne, samo badanie zajmuje dosłownie parę chwil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolaaxa
Możesz zerknąć tutaj https://www.apteka-melissa.pl/, ja kupowałam ostatnio na prezent dla teściowej, jest naprawdę duży wybór :) Dla starszej osoby warto wybrać naramienny, bo mierzy dokładniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam tutaj - http://www.oromed.pl/ mają bardzo dużo ciśnieniomierzy więc jest w czym wybierac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiliśmy ostatnio SmartCardio i pierwsze odczucia są bardzo okej, sprawdza się ta budowa z mankietem przylegającym do urządzenia bez przewodu, rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazylia23
Super ciśnieniomerz kupiłam na Haxe. Jest on automatyczny, wykrywa arytmię i informuje o nadciśnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam ciśnieniomierza Simple od Sanity i póki co – odpukać w niemalowane drewno – wszystko jest w porządku, pompuje równo, szybko bez męczenia ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka0422
Dla starszych osób najlepiej kupić naramienny ciśnieniomierz z dużym wyświetlaczem :) W internetowej Melissie mają duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomsińska
Warto zerknąć też na te mniej znane firmy. Przykładowo jest taki sklep Wasserman.eu w sieci i tam są ciekawe produkty, a do tego niedrogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się przyłączę do pochwał na temat SmartCardio. Brak rurki wyszedł temu modelowi na dużą korzyść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi już kilka osób polecało Senior z zasilaczem ale jak wiele osób poleca to ja zawsze jestem ostrożniejsza :) Możecie napisać coś więcej o zasilaczu? To jest sam zasilacz bez akumulatora dobrze rozumiem, tak? Bo sam model mi się podoba i myślę że sprawdziłby się moim rodzicom, ale ten zasilacz mnie męczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić ten Senior z zasilaczem. Działa to w ten sposób że podpina się zasilacz do kontaktu i można korzystać z ciśnieniomierza bez baterii. Są osoby takie jak moja babcia które mierzą codziennie i wtedy zdaje egzamin właśnie takie zasilanie z gniazdka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciśnieniomierzy jest teraz setki w sklepach więc żeby się nie pogubić to ja polecam takie porównywarki jak ta na http://rankingcisnieniomierzy.pl/. Zawsze to jakiś ogląd na najpopularniejsze modele można sobie samemu dobrać coś na szybko ale nie na chybił trafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwalę sobie SmartCardio polska marka prosta obsługa, nie mam problemów żeby sobie wykonać takie badanie nałożyć mankiet itp. Dużym ułatwieniem jest brak przewodu moim zdaniem, poza tym bez rurki ciśnieniomierz zajmuje po prostu mniej miejsca łatwiej go przenosić zabrać w podróż itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fakt, że i SmartCardio i DuoControl badają bardzo szybko, miła odmiana, bo wcześniej miałem ciśnieniomierz który pompował i pompował aż prawie pękł...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorotaMi
U mnie świetnie się spisuje Ciśnieniomierz Basic z DOZu. Ma czytelny wyświetlacz, jest prosty w obsłudze i poprawnie mierzy ciśnienie. A o to przecież chodzi. Używany codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim dziadkom kupowałam Senior z zasilaczem ostatnio i bardzo są zadowoleni. Szybki wynik, wygodny zasilacz który można sobie podpiąć do kontaktu i człowiek jest niezależny od baterii. Przydaje im się też bardzo ta większa pamięć badań (model zapisuje aż 2x60 wyników)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonamiska
To one się czymś różnią. Są jakieś bardziej dokładne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzcie mi jak wytrzymalość tych cisnieniomierzy SmartCardio i DuoControl ? naprawdę warto inwestowac tyle kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziadek ma stwierdzone nadcisnienie i powiedzcie prosze czy ten Senior z zasilaczem, dziadek da sobie sam radę nim mierzyć ciśnienie w domu czy lepiej żeby ktoś pomogał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena

Ja kupiłam model Senior głuwnie ze względu na tę duza pamięć wyników (120 badań zapisuje się w pamięci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta
Dnia 15.11.2018 o 14:52, Gość gość napisał:

powiedzcie mi jak wytrzymalość tych cisnieniomierzy SmartCardio i DuoControl ? naprawdę warto inwestowac tyle kasy?

To prawda że w SmartCardio akumulator jest bardzo dobrą opcją, długo trzyma, ładuje się go bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela

Myśmy z żoną to cały internet sprawdzili szukając optymalnego ciśnieniomierza do domu i padło na   Simple. Dobry wybur wszystko działa solidnie bez jakiś usterek, pękania mankietu czy dziwnych przekręconych wynikow. Wyswietlacz ma sporawy porzadnie podswietlony widac wszystko nawet przy gorszym swietle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamill

Mi to żona zamawiała SmartCardio w prezencie...no cóż każdy ma taki prezent na jaki zasłużył, nie jest to Lamborgini ale faktem jest, że mi się bardzo przydaje żeby sprawdzać sobie ciśnienie, a niestety muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×