Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość swieza mama

szorstka skóra i krostki na policzkach?

Polecane posty

Gość swieza mama

witam dziewczyny. moja 1,5 córeczka od kilku dni ma na policzkach szorstką skórkę z krosteczkami. w brwiach, na uszkach i za uszkami ma bardzo suchą i łuszczącą się skókę. nawilżam jej te uszki i brwi ale to nic nie pomaga. ide jutro z małą do lekarza ale może i wy mi coś poradzicie. czy to może być atopowe zapalenie skóry? co robić? jaką dietę stosować? doradźcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Wg mnie może to być skaza białkowa. No, ale nie jestem lekrzem i lepiej to potwierdzić. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landa
to łojotokowe zapalenie skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że się mylę, ale wg mnie to atopowe zapalenie skóry, co do którego masz podejrzenie.Ja juz wlacze z tym prawie 3 latka, bo tyle ma moje dziecko z tym problemem (uczulenie na nabiał i konserwanty). Również takie same objawy moga wywyływac pyłki i roztocza kurzu. Stosowałam już chyba wszystko, o czym wyczytałam w sieci, w ulotkach, w specjalistycznej prasie. Brak diety eliminacyjnej nie zatrzyma przyczyny, a wtedy pozostaje tylko zaleczanie skutków odpowiednią pielęgnacją, która i tak przynosi marne efekty. Póki co uzywam tylko kosmetyków z serii Oilatum do kąpieli małego i specjlalnych kremów do skóry z azs. Pewnie byłaś już u lekarza. Co stwierdził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesienna Mamo - czy mogłabyś mi powiedzieć, jaki stosujesz balsam do opalania? Ja w tym roku przetestowałam już trzy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie lekarz polecil serie stellatopia firmy mustella tanie nie są ale bardzo wydajne i ponoc specjalnie opracowane dla dzieci atopowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olkaa, o jaki balsam dokładnie chodzi? dla dziecka przeciw opalaniom czy sobie do opalania bez słońca? Co do azs, to czekam teraz aż skonczę testować że tak powiem na rączkach synka Bepathen (pomaga, ale nie rewelacyjnie), w planach mam własnie stelatopię Musteli. Kosmetyków tej firmy juz uzywam i jestem baardzo zadowolona, teraz spróbuję czegoś dla dziecka. Cena powinna świadczyc o jakości. Mam nadzieje że i teraz tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×