Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chaber

Sprawcza siła myśli - udało się to komuś?

Polecane posty

Mnie nie odstraszyłaś tylko dałaś do myślenia. .. A czy wampirami energetycznymi mogą być osoby pozytywnie nastawione do życia? Takie, które są przyjacielskie, gotowe pomóc a jednocześnie w ich towarzystwie czuje się jakaś taka malutka, do niczego, nie mam siły przedstawić swoich racji, choć jeszcze minutkę temu było wszystko ok. i nie mam siły się od takiej osoby oderwać jakoś, dopiero jak sama odejdzie to czuję sie taka pusta i nic nie warta. O co w tym chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmm
też drążę temat wampirów ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ja
Do Marsa. Mam wielką prośbę do Ciebie Marsie.Czas mnie goni i nie wiem jak dobrać właściwie dobrać afirmacje.Dobrze by było gdyby była w miarę krótka,gdyz chodzi o młodziutką osobę i boję się o brak cierpliwości.Ja też chciałabym zastosować ją na rzecz tej osoby(czy mozna?)jesli tak jak ma być sformuowana? Chodzi o chorobę-operacja za 2 miesiące.Pragne,by nie było potrzeby operowac .Już widzę,jak lekarz przed operacja wykonuje USG i....TU NIC NIE MA,zmiana wycofała się! Napisz mi konkretny wzór Marsie.Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejdź proszę do mnie na maila, otrzymasz szczegółową instrukcję. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marsie witaj 🌻 Bardzo jestem ciekawa co u Ciebie słychać. Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekarz nie lekarz
...Chodzi o chorobę-operacja za 2 miesiące.Pragne,by nie było potrzeby operowac .Już widzę,jak lekarz przed operacja wykonuje USG i....TU NIC NIE MA,zmiana wycofała się! Napisz mi konkretny wzór Marsie.Dziękuję i pozdrawiam. Oczywiscie po tym USG nam tu o cudzie opowiesz, prawda ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego już za wiele
witam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich coś mało sie udzielacie bo topik zapowiadał się fajnie ... mam pytanie ... co mmyślicie na temat pierścienia atlantów i krzyża atlantów? trochę o tym czytałam aczkowiek podchodzę ciut sceptycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geoma
Ja nie jestem przekonana do rożnorakich talizmanów czy amuletów typu pierścień atlantów itp. Jesli juz to chyba musi to być przeznaczone dla kogos indywidulanie, byc może wtedy posiada to jakas moc sprawczą :) Tak sobie mysle z tym przyciąganiem myslami ludzi czy pewnych zdarzeń, już wiemy że działa to w tą stronę. Ale własnie zauważam ze potrafi też podziałac w drugą stronę :D Niby proste a dopiero teraz mnie olśniło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o amulety i talizmany to tylko zapytałam o wasze zdanie na ten temat...sama tak naprawdę nie wiem co o tym myśleć.... i nie wiem czy to po prostu moda czy co... masa osób teraz nosi(bardziej niz wcześniej) takie rzeczy...a co do zdarzeń i ludzi.. może podobne przyciąga podobne ;) nie wiem tak naprawdę do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upikajjej
up up? podnosze ten topik sila moich mysli..... tylko po to, zeby mi bylo latwiej wrocic potem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fehu
Ja tak mam!!! Mogłabym podać pełno udowodnionych sytuacji z mojego życia, gdzie jak czegoś mocno pragnęłam, myślałam o tym wizualizowałam itp, to zawsze sie sprawdzałao!!! Nie wiem czy kazdy człowiek tak ma, ale mi się zdarzały takie sytuacje, że aż trudno zrozumieć, jak było możliwe, że to czego chciałam zawsze się spełniało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich.... sprawdza sie, i to jak....:) odkad pamietam, zawsze mialam tego mezczyzne, na ktorym mi zalezalo - niestety, pozniej zwiazki sie rozpadaly, okazywalo sie, ze \'on\' nie jest taki, jakim go wczesniej widzialam...i klops, bo oni zakochani, a ja juz nie...teraz juz wiem, ze takie \'przyciagenie\' nie bylo w porzadku wobec nich i wobec samej siebie :( duzo serc polamalam i wlasnie lamie nastepne po trzech latach bycia razem. Juz wiem, ze to nie jego \'wina\', ze nie jest taki,jakim chcialabym go widziec - juz wiem, jak mam afirmowac na pozniej i, ze musze sie najpierw zastanowic, czego tak dokladnie chce ( a nie - kogo, w sensie konkretnej osoby). w tym momencie zastanawiam sie, jak sformulowac afirmacje, w ktorej uwzglednilabym mojego obecnego - chce przeslac mu \'moc\' szcescia, chce, zeby ulozyl sobie zycie i w ostatecznym rozrachunku, zeby cieszyl sie z tego rozstania - zeby w jego zyciu zrobilo sie miejsce na szczescie i na kogos, kto razem z nim bedzie to szczescie budowal...jakies porady, przyklady? z bardziej pozytywnych na dluzsza mete rzeczy - udalo mi sie wyjechac do Anglii, wbrew wszelkim oczekiwaniom (bo zakochalam sie w Londynie i postanowilam bardzo mocno, ze do tego Londynu wroce, tutaj bede mieszkac, pracowac i sie uczyc..) Teoretycznie rodzice nie mieli kasy, zeby mnie tu wyslac, a ja studiowalam i nie pracowalam - i sie udalo:) Takim zbiegiem okolicznosci, ze raz na milion... A wczoraj dostalam mejla od sprzedawcy z ebaya, ze osoba, ktora wygrala bluzke, ktora bardzo chcialam miec,jednak nie moze jej kupic, i czy ja ja dalej chce:) Nieswiadomie mi to wyszlo, po prostu patrzac na te bluzke wyobrazalam sobie, ze ja ubiore do tego czy tamtego, jak sie bede w niej czula, ze sie strasznie uciesze, jak ja juz dostane....i jest! - dodam, ze to jest jedyna w swoim rodzaju rzecz i nie mialabym innej szansy, zeby ja dorwac gdziekolwiek indziej...drobiazg, ale cieszy :) i pelno innych takich drobiazgow zdarza sie w moim zyciu:) Ale sie rozpisalam :) pozdrawiam wszystkich bardzo cieplo :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Na dobry początek przywitam się ze wszystkimi piszącymi w tym temacie. Dzień dobry:) Widzę tu sporo nicków znanych mi z innego wątku, pozdrawiam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liebe
To jest prawda.Jestem tego najlepszym dowodem. Pragnęłam czegoś bardzo pożadałam tego coraz bardziej i bardziej i faktycznie spełniło się.Wyobrażałam sobie codziennie to czego pragnęłam i faktycznie spełniło się bo bardzo tego pragnęłam wręcz pożądałam ze wszystkich sił,wszystkich myśli swoich całym ciałem umysłem całą duszą pożadałam tego.wszystkie zmysły moje były tak wyostrzone z każdym dniem i z każdą nocą że moje pragnienie spełniło się .Wizualizując jakis czas daną sytuacje rzecz mamy zagwarantowane że to czego pragniemy zmaterializuje się w rzeczywistości.trzeba tylko bardzo mocno w to wierzyć całym sercem i duszą a także powtarzać sobie cały czas że to czego pragniemy już się spełniło.SIŁA MYŚLI MA MOC SPRAWCZĄ.MAMY TO CZEGO CHCEMY MUSIMY TYLKO W TO UWIERZYĆ I TO ZOBACZYĆ WE WŁASNEJ WYOBRAŻNI. ŻYCIE NASZE JEST TAKIE JAKIE SĄ NASZE MYŚLI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, często was czytam i też mogę powiedziec, że myśl ma moc sprawczą i marzenia sie spełniają, kilka razy sie o tym przekonałam. Przeważnie trzeba długo czekać, ale raz czekałam tylko jeden dzień. Jeśli chodzi o amulety to ja ciągle noszę taki mały krzyż Atlamtów. Pewnego dnia miałam ogromnego pecha, straszną awanturę, dopiero wieczorem zauważyłam, że nie miałam na sobie mojego krzyżyka... Spadł gdy sie ubierałam i leżał prz łóżku. Chyba osoby dobre też mogą być wampirami energetrycznymi, miałam kiedyś znajomą przy której czułam sie źle, uciekała za mnie energia i byłam jakby zdenerwowana... Kiedyś ta pani zaczęła ze mna rozmawiać i zwierzyła mi sie ze swojej bardzo trudnej sytuacji rodzinnej, miała problemy z mężem, rozmawiałam z nią, radziłam... i juz nigd przy niej nie czułam sie źle. Może mając ode mnie rady i wsparcie nie pobierała juz mojej energii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5778888
podnosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Girasole
Wspaniale,że są tak piękne, virualne miejsca,jak to forum ,gdzie można spotkać tak kochanych ludzi,jak Wy.Słoneczne pozdrowienia dla Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×