Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chaber

Sprawcza siła myśli - udało się to komuś?

Polecane posty

Gość lubie.to
pomocy! jak skutecznie obronic sie przed manipulacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do lubie to
NIKT nie ma nad Toba wldzy dopoki TY SIE NIE PRZEKONASZ,ZE MA!!!!Afirmuj : To ja z wola boska decyduje o moim losie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ups..haha
a kto był wcześniej Bardon czy Silva;)? Odpowiedz: Bardon, hehe jaki ten swiat maly...Polecam literaturę Bardona, Spare'a...przyda sie w urzeczywistnianiu marzeń, a afirmacje to dopiero początek...jak wiadomo trzeba nadal sie rozwijać;). Nie dajcie się omamić zwolennikom RzB;)I pamiętajcie, człowiek może mieć wszystko czego zapragnie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moze miec wszystkiego
złudne to twoje myslenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75ui68
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto ja oto ty
do ups... - czyli może zmanipulować innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do oto ja oto ty
a co masz konkretnie na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do oto ja oto ty
no tak...widać potęgę myśli,a przede wszystkim widać to,że "jeden człowiek może skakać tak jak mu drugi człowiek może zagrać"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Chaber!!!! 🌼 Mam do Ciebie prośbę, ostatnio napisałaś ze w dalszym ciągu czytasz i rozwijasz się w kierunku PM, co mogłabyś poradzić osobie poszukującej i stojacej na rozdrożu?????:) do poczytania... Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PunkyKitty
Długo szukałam wątku na ten temat. Mam tak samo moja mama też czasem jest mi z tym trudno intensywnie o czymś myślę i to się spełnia ale ostatnio zdarza się to częściej niż zwykle i ze zdwojoną siłą nie muszę myśleć tak intensywnie a to i tak się dzieje... Nie wiem co zrobić może zna ktoś dobrą książkę na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PunkyKitty
Czasem też mam tak że coś mi się śni a potem to się spełnia ale jak powiedziałam o tym koleżance to mi nie uwierzyła powiedziała że to tylko przypadek. Ja juz sama nie wiem czy to sie na prawdę dzieje czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie.to
prosze niech ktos mi odpowie - czy mozna telepatycznie porozumiec sie z druga osoba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PunkyKitty
Do Lubie.To Ja uważam że tak sama z moją najbliższą przyjaciółką robiłam taki jakby test czy się da i nam się udało.^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie.to
czy mozesz cos wiecej na ten temat powiedziec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PunkyKitty
Nie wiem jak Ci to dobrze wytłumaczyć. ^^ Nie można myśleć o czymś innym obydwie osoby muszą być skupione i mieć "czysty" umysł sama nie wiem jak to napisać. Najlepiej gdybyś poszukała czegoś na stronach o perswazji, sile umysłu i podświadomości. Albo sięgnij po jakąś książkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enka38 Mam zwyczaj książki pożyczać i od razu oddawać po przeczytaniu. Raczej nie kupuję. Przeczytałam ich wiele i z każdej coś dla siebie \"wzięłam\". I powiem Ci, że żadna z nich nie spowodowała we mnie jakiejś bardzo znaczącej przemiany. To zbiór myśli, po kilka z każdej książki, spowodowały, że nabrałam bardziej optymistycznego spojrzenia na świat, że jestem pogodniejsza. Bardzo ciekawy jest topik o pozytywnym myśleniu (pewnie już na niego trafiłaś). Czytaj go powoli od samego początku. Tam natrafisz na różne propozycje lektur i stron internetowych. Tak w ogóle osobie na rozdrożu mogę polecić, aby złapała oddech i uświadomiła sobie, że nic nigdy nie trwa wiecznie, również troski. I że przeganianie myśli negatywnych to najlepszy sposób na przyciągnięcie pozytywnych zdarzeń. Trzeba mocno wierzyć w dobrą przyszłość. Osobom piszącym do mnie na maila chcę powiedzieć, że na razie mam dużo zajęć i nie mogę im odpisać. Zrobię to przy najbliższej okazji. OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chaber...dziękuję bardzo za odpowiedź...czytam topik PM czasami, chociaż ostatnio zrobiło się tam zbyt ponuro i nerwowo, ale z początkowych stron można faktycznie coś wyciągnąć dla siebie... Pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thyujyts
podnosze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bardzo wierzysz
w to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreacja
Witam serdecznie Przede wszystkim należy powiedzieć, że tzw siła myśli to nie czary, ani również nie jest to dziwnym zjawiskiem.Często się mówi o pozytywnym myśleniu i nie bez powodu, Kiedy intensywnie myślimy o czymś z pełnym zaangażowaniem,łącząc to z wizualizacją i uczuciami koncentrujemy myśli a tym samym energię na pewnym wyobrażeniu. To odwieczne prawo wszechświata, prawo przyciągania, nie ma rzeczy niemożliwych i ograniczenia są tylko w nas w naszym myśleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mj njnm n
Podnosze🌻 cos topik zamarl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusesitta
w takim razie ja mam do Was pytanie...jakiś miesiąc temu noc w noc śnił mi sie chłopak w którym kiedys byłam zakochana po uszy, śnił mi się pewnie z tydzień noc w noc w jakichś przedziwacznych sytuacjach potem chwila ciszy. rzadko go widuje bo jakieś 10 razy w roku jak sie uda ale 2 dni temu byłam z koleżankami nad rzeką i on przyszedł z nimi, i znowu dziś mi się śnił a najdziwniejsze jest to że ja wcale o nim nie myśle, czy to znaczy że on o mnie duzo mysli czy to ja mam jakieś schizy senne? jeśli macie jakieś ciekawe sugestie na ten temat to odpiszcie na forum albo ewentualnie na moja pocztę. kami.angel@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
czy któraś z Was ma może "potęge podświadomości" w ebooku? będe wdzięczna za pomoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoeyo
Ja mam takie pytanie. Czy jest taka opcja, że jeżeli ktoś mi się śni to on musi o mnie myśleć. Bo tak się właśnie zastanawiam, jak to jest czy sni mi się dlatego bo ja myślę o tej osobie, czy być może ta osoba o mnie myśli ? Intryguje mnie to, bo fajnie by było wiedzieć, że jeżeli mi się śni ta osoba to znaczy że myśli..... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoeyo
A podzielę się przy okazji z Wami pewnymi wydarzeniami,które miały miejsce w moim życiu. Od zawsze chciałam mieć pieska, ostatnio ta myśl stała się na tyle intensywna, że zaczęłam oglądać ogłoszenia internetowe. I stało się znalazłam pieska, który mi się podobał, byłam nawet go obejrzeć. Bardzo chciałam go mieć ale odstraszył mnie fakt że ten piesek jeszcze przez około miesiąca musiałby załatwiać się w domku, a ja nie mogłam sobie na cos takiego pozwolić. Zrezygnowałam z zakupu. Po niecałym miesiącu przyśnił mi się ten piesek, że nadal jest do sprzedania, ale jest jakaś kobieta która chce go wziąć. Weszłam szybko na stronę internetową i piesek nadal był do sprzedaży, Zadzwoniłam do hodowcy i okazało się, ze piesek jest wstępnie zarezerwowany, ale wszystko wisi na włosku, bo Pani chce go zabrać za ocean a jak przekroczy pewną wagę do będzie musiał podróżować w luku bagażowym do czego ona nie chce dopuścić. W sobotę przed wyjazdem miało być wielkie ważenie, a w niedziele miałam zadzwonić. Więc zadzwoniłam...Dzisiaj piesek ma już prawie pół roku ;-) Czyż to nie przeznaczenie. I jeszcze miałam jedno takie dziwnie doświadczenie. Mianowicie siedzę sobie w pracy nagle czuję zapach i smak śledzi. Wraca do domku, a na stole śledzie Ha Ha ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coswtymjest
Ja tez mam takie sytuacje i to bardzo czesto. Tlumacze to tym ze jestem bardzo wrazliwa osoba i moze czuje podswiadomie wiecej niz inni. Czesto mam prorocze sny. np kiedys mi sie snilo ze szlam ulica i znalazlam malego pieska a za dwa dni tak sie wlasnie stalo - kiedys takze znalazlam owczarka niemieckiego piekny pies i madry ale niestety nie moglismy go zatrzymac. Nie chcialam go oddac do schroniska wiec dalam ogloszenie i znalazlam mu dom. Ostatnio mi sie snilo ze znalazlam go bezdomnego na ulicy. Nastepnego dnia dostalam e-mail ze rodzina ktora wziela pieska nie chce sie nim dluzej opiekowac.... -albo hm kiedys musiala sie skontaktowac z dawna kolezanka w waznej sprawie ale na smierc zapomnialam jej nazwiska. Jeszcze tego samego dnia mialam sen z ta wlasnie kolezanka i przysnilo mi sie jak ma na nazwisko..... takich malych historii przydarzylo mi sie w zyciu mnostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maroilllla
Pisalam juz na topiku o pozytywnym mysleniu, ale napisze i tutaj. Moze ktos mi odpowie.... Jak sprawic by odezwala sie do mnie pewna osoba? Nie mam do niej namiarow, skasowalam nr gg i komorki. Rozstalama sie z ta osoba w klotni (nie ja ja ropoczelam) i zlosci. Zaluje teraz,ze nie zalagodzilam sytuacji,ze unioslam sie duma i spalilam za soba ten most. Czy da sie to jakos naprawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) cieszę się,że trafiłam na Wasz topik. To było wczoraj, przeczytałam kilka stron i będę kontyunować :) dziś mi się przydarzyło coś dziwnego. byłam w carefourze,a tam- wiadomo- tanie książki :D pomyślałam sobie,że dobrze by było, gdyby była ta \'potęga podświadomości\"...przeszłam 3 kroki...i co ? leżała na samym wierzchu! mówie Wam,ale mnie trzepnęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×