Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość roxi-poxy

kto chce schudnac do sylwestra niech tu wchodzi!!!

Polecane posty

Hejka:) Ja wczoraj próbowałam biegac, odechciało mi sie po 20 min:) Dziś może coś poćwicze:) heh I zakupiłam balsam ujedrniający wiec moze trzeba by zaczac go używać:D Tymbardziej,ze wiosna idzie, aj za oknem pieknie;) Rybenko---> Fajnie masz ciągle jakieś wyjazdy:) Hanemex---> Uwielbiam te twoje opowiastki z życia wzięte:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, bylam dzis na uczelni na seminarium dyplomowym i spotkalam kolezanke, ktora juz od kilku dni jest zdesperowana na diecie cambridge, ale schudla 3,5 kg. zaczynam rozwazac taka mozliwosc. Trzeba wybulis sporo kaski ale moze to zmobilizuje? Znaci kogos kto to stosowal, bo moze jest jakies mega jojo po tym??/??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja slyszalam o chlopaku ktory schudl 10 kilo i nie przytyl. Ale to wydatek rzedu 500zl.. wiec musze poczekac do wyplaty za marzec i szaleje :) tzn jak mozna powiedziec ze na diecie cambridge szalejesz :) Jak wybule tyle kasiory to jasne ze pomysle 100 razy zanim wrzuce w siebie czekoladke. Mam zamiar zastosowac cykl 3 tygodnie scisle i 2 tygodnie mieszane. Zastanawiam sie tylko kiedy, ale raczej po wielkanocy bo przed to nie ma sensu. No hanemex, dobrze ze mnie utwierdzilas w przekonaniu ze warto, bo sie wahalam i nie znalam ze wiele osob ktore to stosowaly, tylko moja kolezanka i ten hlopak. A teraz ide sie spakowac to Szczyrku, juto o 7 wyjezdzam, w sobote wracam, tak mi sie nie chce ze szok, ale trzeba byc twardym :) Buziale!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxi
no coz odchudzam sie racjonalnie i cwicze, obecnie waze 72 kg, ale jeszcze walcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej hanemexiu, nie żartuj, przecież to super taka wyprawa, mi nawet wyjazdu do ustronia niechcą sponsorować, a tu proszę Chiny Zazdroszczę Ci jak diabli.:) Tylko po jakiemu oni tam będa gadać?? Eh z moim odchudzaniem szkoda gadać, raz jest lepiej a raz gorzej:O, bywają wpadki, ale jakoś powoli próbuje brac sie za siebie, bo choć 3 kg do świat mnie ucieszą:D Dziś mam zamiar posprzatac w domku po pracy, to i troche sie spali i nie bede podżerać przynajmniej z nudów. A jutro będe miec cały wolny dzionek tylko dla siebie. Poćwicze (zmolestowałam mame o claudie z pilatesem na dvd- mam nadzieje, ze bedzie) no i mam zamiar ćwiczyc, zaopatrzyłam sie w balsam ujedrniajacy, wiec trzeba by wkoncu go użyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane zyje zyje tylko zapierdol tu niesamowity na tej konferencji, od 7 rano do 22 nic tylko gadam o stali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj weszlam na kafe, machnelam mega dlugiego posta z gratulacjami dla hanemexa i napisalam jak sie ciesze razem z nia, bo taka wyprawa to swietna rzecz, i spokojnie po angielsku sie dogadasz :) ale niestety mi wcielo i juz nie mialam sily pisac jeszcze raz bo padlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiec HURA hanemex swietnie swietnie swietnie!!!!!! Jestes boska, taka wyprawa to cudowna rzecz :) Naprawde tak sie ciesze razem z toba, a poza tym poza sama wyprawo cieszy fakt ze jestes doceniona, a to tez wazne. Moja kuzynka studiowala w chinach, wrocila do polski kilka lat temu jak tam wybuchla epidemia sars, ale do dzis jej serce zostalo w chinach wiec domyslam sie ze jest tam swietnie. Koniecznie wez swoja cyfruweczke i cykaj fotki, a potem zdasz nam relacje!!! Bomba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas na konferencji PZITB pt Warsztat pracy projketanta konstrukcji (WPPK) od rana do wieczora gadam o stali, az wczoraj mialam ochote pogadac o czym innym bo myslalam ze zwariuje i zadzwonilam do mojego ukochanego, z komorki bedzie mnie to kosztowac ale bylam zdesperowana i musialam z nim pogadac. Konferencja jest wielka, jest tu ok 550 osob, w wiekszosci legendy polskiego budownictwa, ale takze zwykli projektanci. Wiec mamy pelne rece roboty i promujemy nasza stal, a w miedzyczasie dzwonia z biura handlowego i opieprzaja nas ze jeszcze nie mamy zadnej ekspansji na rynki naszych sasiadow wiec w tym samym czasie siedze przy laptopie i szukam jakis kontaktow. Efekt - szef jedzie w srode na konferencje w Piestanach na slowacji, ja bym pojechalam z nim ale w piatek jade do londynu na weeked i nie wyrobilabym sie, ale ogolnie to ciale jestesmy w rozjazdach. Dzis ostatni dzien konferencji wiec wieczorkiem bedzie imprezka, mam nadzieje ze cos sie bedzie dzialo. Wczoraj po calym dniu w hotelu myslalam ze zwariuje, az wieczorem szef zadzwonil z pytaniem czy skoczymy na piwko do miasta, az podskoczylam z radosci na jego propozycje bo sama nie dalabym rady wyskoczyc bo nasz hotel jest ok 3 kilometry pd gorke od szczyrku, widok mamy sliczny z okna ale cholernie daleko zeby isc na pieszo. No nic, ale sie rozpisalam, za 1,5 h mamy prezentacje, wiec zabieram sie za ostatnie przygotowania. Buziaczki, i jeszcze raz hanemex, swietnie ze jedziesz!! Buziaki laseczki moje kochane!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie sie zorientowalam ze pisze sie cyfrowka a nie tak jak ja napisalam, wiec przepraszam za taka profanacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie sie zorientowalam ze pisze sie cyfrowka a nie tak jak ja napisalam, wiec przepraszam za taka profanacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Jak dobrze byc w domu, miec caly dzien wolny, i niczym sie nie martwic :) Wczoraj wieczorkiem poszlam na zakupy, zaszalalam z zarze, bo wiosna idzie a ja nie mam co na siebie przywdziac ;) Super hanemex ze tez sobie cos kupilas, to tak bardzo poprawia humor :) Moja kuzynka opowiadalam ze u niej w akademiku nie bylo cieplej wody ani kibli, jedynie dziura w podlodze, taki tam byl standard chinski, ale miejmy nadzieje ze na twojej konferencji bedzie znacnie lepiej ;) Poza tym opowiadala ze im restauracja gorzej wyglada tym jest smaczniejsze jedzenie, bo w takim wypicowanych jest kiepskie zarcie, raczej dla turystow ktorzy nie maja porownania wiec wszystko im pasuje. Mowila tez ze nie mozna pokazywac spodu butow i wydmuchiwac publicznie nosa, bo to obraza ludzi, ale mysla ze jak bedziecie na tej konferencji w duzej grupie to i tak malo bedzie miec stycznosci z chinczykami niz gdybys byla tam na wlasna reka i jechala autostopem ;) Ale ci fajnie hanemex, zazdroszcze ci :) a kiedy jedziesz? bo slyszalam ze to ok 11 godzin samolotem z franfurtu sie leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam wczoraj na \"testosteronie\" wieczorkiem, swietny film, poplakalam sie ze smiechu, polecam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak podobno bylo w akademikach, ciocia sie martwila bo wychuchana coreczka pojechala w taki syf ;) alo Karolina przezyla i na dodatek zakochala sie w Chinach :) Po prostu w Chinach zimna woda i dziura w podlodze to ich standard, ale pewnie jezeli chodzi o hotele jest inaczej, tzn znacznie lepiej, bo tam sie turysci zatrzymuja :) Kolega z pracy mojego taty byl pol roku w Chinach, sluzbowo, i dzien w dzien jadl w mac donaldzie bo nie mogl zniesc jedzenia, tak palilo :) A jezeli chodzi o te podeszwy to nie mozna siadac z nogami na stole itp bo jak zobacza twoje podeszwy to poczuja sie sponiewierani :) No ale raczej tego sie nie spodziewam :) Biedna ta twoja mala, ciagle choruje :( A ty z nia w domciu? Musisz mezulka wyszkolic zeby dal rade jak pojedziesz, moj tata zawsze zasuszal kwiatki jak mama wyjezdzala, ale poza tym to wiekszych szkod nie bylo ;) Ide spac bo jutro znowu do szkoly i do pracy, zrobilam sobie dzis liste rzeczy do zrobienie w pracy w tym tygodniu i zapowiada sie ciezko. Wiec ide spac zeby zregenerowac sily i w piatek do Londynu!!!! Yeah Dobra noc kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wy jestescie dziewczyny, zeby nic nie napisac przez caly dzien!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieice co, wstydzcie sie! ot co wam powiem :( sama mnie tu niedobre zostawilyscie :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *** Oczyma Duszy ***
Jest tu ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżaska
też chce schudnąć bo mam już siebie dosyć brzuszek mi podskoczył:(( i żle się czuję we własnym ciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania1207
Hej Roxy-poxy ja też jestem gruba. Możemy odchudzać się razem. Mam 13 lat i waze 70 kg..tragedia!!! odezwij sie na e-maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Exotic
Ja tez mam zamiar scudnac. Mam ok. 173cm wzrostu i waze 63 kg. Mysle ze do sylwka schudne jakies 6kg. dzisaj zjadlam jogurt i ok 50g twarozku. wiem ze mi sie uda;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pala
witam!mam ten sam problem ...ale dobra jest l-carnityna przde wysiłkiem 1 godzinke wczesniej zazyć naprawdę pomaga!!!!!polecam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula ;)
Ja tez chce schudnac... i mam taki sam problem jak Ty Roxi tylko ze przy wadze 78 kg mam wzrostu 170!!!! to jest dopiero tragedia!!! Jesli checesz mozesz podac mi swoj nr gg i bedziemy mobilizować sie nawzajem. Tez chodze do gimnazjum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam 155cm czyli jestem malutka i ważę 54kg czyli strasznie gruba jestem ale też od jutra przechodzę na tą dietę tylko owoce i warzywa i cola zero plus woda herbata i koniec z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"dzisaj zjadlam jogurt i ok 50g twarozku" chyba żartujecie dziewczyny? takim sposobem może i schudniecie ale jojo macie gwarantowane. znam to na swoim doświadczeniu. nie chcesz - nie słuchaj, ale potem bardzo proszę WSPOMNIJ moje słowa:) życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jeśli chcecie schudnąć do sylwestra i w nowym roku nie obudzić się z tymi kilogramami z powrotem to zróbcie to raz a porządnie. Specjaliści dietetycy nie gryzą :) a jak trafisz jeszcze na takiego, który popracuje z Wami przez telefon to już na pewno nic Wam nie grozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chce schudnac jakies 10kg, mysle ze dam rade, kupilam suplement diety be slim 3, stsouje diete i zaczelam biegac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwaona923
Ja również chciałam schudnąć ale nie do sylwestra tylko do swojego Wielkiego Dnia;) który miał się odbyć właśnie 30 lipca;) mówię muszę schudnąć bo jak ja wyglądam nie podobała mi się żadna suknia ślubna na mnie może na manekinie wyglądała oszałamiająca ale na mnie tragedia;/ i tak zaczęłam przyjmować suplement Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl plus regularne posiłki i do tego spacerki wieczorne z koleżanką na ploteczki;) schudłam 32kg w 4 miesiące;) i w końcu moja suknia leżała na mnie jak ulał ;) a ja mogłam cieszyć się swoim wyglądem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×