Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gggooorrr

Po której 30-letniej aktorce lub piosenkarce widać objawy starzenia?

Polecane posty

Gość gggooorrr

czyli zmarszczki, obwisy itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukrowany bez
po rosati.ups przeciez to dziecko:D a jak stara wyjadaczka wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po Skrzyneckiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm mandaryna doda
no coz nie wina solarium:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje spostrzeżenia
Kożuchowska ma jakby za dużo skóry na szyi, Skrzynecka staro wyglada - w ogóle to taki stary typ, Kukulksa ma zmarchy mimiczne straszne - bruzdy wargowo-nosowe, Mandaryna straszne zmarszczki pod oczami i to samo 22-letnia Rosati (to dopiero dramat w tym wieku). Ostatnio zauważyłam, że Dominika Ostałowska też nie pierwszej świeżości, Beata Chmielowska Olech... Zestarzała się MAgda Stużyńska na twarzy i to bardzo Za to zajebiście młodo wyglada 35-letnia Magda Cielecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja babcia Skrzyneckiej dawała minimum 45 lat ... Ja ją pamiętam sprzed 10 lat, i wtedy to była ładna dziewczyna, teraz jej wygląd zupełnie nie współgra z wiekiem, nie wiem, chyba to solarium jej tak zaszkodziło. a szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsza z brzegu
Mandaryna: nie ma 30, ale wyglada starzej na twarzy niz niejedna 35 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sHTREWsuheatru
jeju kiedyś ty było zbliżenie samych oczu raosti boze jak oczy 40 latki wogle ma jakieś zmarszczki i wogle a najlepiej wygląda kinga rusin pieknie wogle nie wygląda staro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzynaecka 30- lrtnia buahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sofo
Po Kasi Kowalskiej widać, a to co się stało z Urszulą - tragedia (ale ona jest starsza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsza z brzegu
po Edycie Gorniak tez widac - nie zmarszczki, ale taka nabrzmiala, opuchnieta twarz, taka juz zmeczona i postarzala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie że RUSIN ma straszne
zmarszczki, wy tego nie widzicie? JA rozumiem - dziewczęca sylwetka, "dziecięce" rysy twarzy, ale generalnie to ona właśnie staro wyglada - po pierwsze też ma dramatyczne zmarszczki pod oczami, poza tym jak mówi robi jakiś dziwny grymas ust - jakby się chciła uśmiechnać, ale jednocześnie powstrzymywała ten usmiech. Efekt dziwaczny. Ja uważam, że Urszula jest na jakichś sterydach - bo twarz to ma jakas potwornie opuchnięta, wrecz nienaturalnie Faktycznie Kasia Kowalska zeszkapiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa GAwryluk z na Wspóllnej
niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka kukulska
wyglada 10 lat starzej,te zmarszczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsza z brzegu
Jesli juz NW to Anna Korcz starzej od Ewy wyglada a sa mniej wiecej rowiesniczkami. ale to prawda, ze Ewa Gawryluk tez wyglada starzej tylko ona juz ma prawie 40. I po co jej ten wielki biust, nie pasuje do jej filigranowej sylwetki. wlasnie ja widzialam w powtorce NW i strasznie sie ten za duzy biust rzuca w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWIELBIAM TAKIE PLOTY
:D:D:D Zgadzam się z opinia odnośnie Rusin - wcale nie wyglada tak młodo jak wszystkim sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWIELBIAM TAKIE PLOTY
Ale Anna Korcz ma tam grać 50-latkę i ja tam postarzyli, aczkolwiek prywatnie rzeczywiście wyglada bardzo dojrzale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elllllle
Kinga Rusin ma zmarszczki do smiechu ale jakos nie wyglada na te 35 lat, bo ogolnie jest dziewczeca z urody i same zmarszczki od smiechu jej lat nie dodaja. Przeciez takie zmarszczki maja nieraz i 25-latki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elllllle
mialo byc "zmarszczki OD smiechu" hehe Kuba jej ostatnio palnal komplement, ze "wyglada na 20 pare" i ja mysle, ze rzeczywiscie. W porownaniu ze Skrzynecka-rowiesniczka to juz w ogole przepasc. (wizualna jesli chodzi o wygladanie na swoj wiek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie może sie komuś WYDAWAĆ
że ktoś młodo wygląda, bo albo ktoś młodo wygląda albo nie a Rusin wygląda bardzo młodo, bo ma dziewczęca dziecinną buzię a z osoób, które postarzały sie trochę ostatnio to mogę wymienić moją ulubienicę - ANKĘ PRZYBYLSKĄ, 26 grudnia skończy 28 lat i choć jest prześliczna to juz nie tak świeża jak jeszcze kilka lat temu przed urodzeniem dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elllllle
akurat Anka Przybylska po urodzeniu dzieci jest nadal swieza i sliczniutka, dziewczeca w programach na zywo, chyba ze Ty ja ogladasz osobiscie i widzisz wiecej niz ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie może sie komuś WYDAWAĆ
a Korcz wcale nie postarzyli tylko ona tak wygląda na codzień po co niby miałaby grać 50-tkę? ma syna 20-letniego w serialu to gra pewnie młodą, przebojową matkę 40-kę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka Przybylska bardzo schudła
a to z reguły bardzo niekorzystnie odbija sie na twarzy. Ja też to zauważyłam. Jakaś zmeczona ma cerę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MArcysia ze Złotopolskich
wyglada teraz okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie może sie komuś WYDAWAĆ
dla mnie Anka i tak jest cały czas najładniejszą aktorką, ale mam oczy i widzę, że jednak nie jest już taka dziewczęco - świeża jak kiedyś no cóż, czas płynie nieubłaganie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWIELBIAM TAKIE PLOTY
Gocha Foremniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elllllle
A gdzie ogladacie Anke P? W jakims serialiku?? Bo ja tej jej zmeczonej cery nie widze (w TVNie jak byla na zywo), ona wszak reklamuje takie podklady, ze cera powinna pieknie wygladac tak czy siak... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elllllle
Gocha Foremniak od dawna staro wyglada, ale ona ma 40-stke tuz tuz, to i moze sie starzec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWIELBIAM TAKIE PLOTY
A co sadzicie o 33-letniej Brodzik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moim zdaniem Liszowska
też wyglada dość poważnie. Wiem ze jest seksowna, roześmiana, ale jak spojrzeć obiektywnie na twarz to widzimy babusa. NA dodatej jej uroda jest dość banalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×