Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gggooorrr

Po której 30-letniej aktorce lub piosenkarce widać objawy starzenia?

Polecane posty

Gość właśnie oglądam Na Wspólnej
no dokładnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krytykant
Urszula to stara wyga, próbująca odgrywać nastolatkę. Ludzie ile ona już ma lat, a wy się dziwicie że ma zmarszczki hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akurat Kręglicka wyglada
szkaradnie i staro, za bardzo się ususzyła, qwiór chodzacy. TAka nienormalna chudość najbardziej postarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszula nie jest taka stara
urodziła sie 7 lutego 1960 roku, ten sam rocznik co Kozidrak (4.05.1960)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kreglicka nie wyglada staro
Tylko jest za chuda, ale malo znam 41-latek ze zgrabna figura i twarza bez obwisow i glebokich zmarch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po Beatce Kozidrak nie widac
objawow starzenia, haha. Taka sama od lat! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba taka sama staro wygląda
jąca (Kozidrak) od lat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WERA80
Dla mnie tez Skrzynecka postarzala sie, pamietam ja jeszcze sprzed kilkunastu lat wygladala o wiele mlodziej, miala barziej swieza urode hehe a teraz wyglada o wiele starzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilkanascie lat
to przeciez kawal czasu, wiekszosc sie strzeje w tym okresie, choc sa i takie, ktore po tych kilkunastu latach nadal kwitna... Ach, nieliczne to przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do zmarch
to Weronika Rosati pobija wszystkie rekordy: w stosunku do wieku ma zmarszczki wieksze niz ktokolwiek ze znanych aktorek i piosenkarek, a nieraz i te o 10 lat starsze od niej mlodziej wygladaja na buzce niz ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZ.. PRZESADY
Na tej fotce gdzie w filmie specjalnie marszczy czolo to jasne, ze sie \"postarzala\", ale kazdy nawet nastolatek jesli zmarszczy mocno czolko to tak wlasnie wyglada, jednak po zmianie wyrazu twarzy czolo jest znowy gladkie, bez tych linii i wglebien. Ania nadal swietnie sie trzyma, co widac na innych jej fotkach z tej serii, zreszta za mloda jest na starzenie sie (jeszcze) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedyna zaleta
to to,że niektóre kobiety z wiekiem się "wyrabiają" i wyglądają dużo lepiej niż za młodu, nie mówię, że młodziej, ale częściej wiedzą jak się ubrać, uczesać i umalować. Czasami w gazetach są zdjęcia gwiazd z młodości, to niektóre to były straszne wypłosze, ale się z wiekiem wyrobiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję , że z taką samą wnikliwością i entuzjazmem będziecie siebie obserwować w lustrze jak będziecie po trzydziestce. Tylko nie zapomnijcie podzielić się wrażeniami na forum....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA już jestem po 30-tce
:D:D:D:D:D i uważam, że wygladam ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ,że Ty tak uważasz to jedna sprawa. Nie martw się , jakby Cię zobaczyły specjalistki z tego forum i wydały swoją niekwestionowaną opinię to by Ci mina zrzedła. Miłego dalszego obsmarowywania innych. Najgorsze jest w tym to ,że sprawia Wam to taką straszną frajdę. Mam nadzieję ,że wasze koleżanki za waszymi plecami z równą gorliwością obgadują Wasz wygląd. A nie przyszło Wam do głowy , żye może któraś z tych znanych osób jest na coś chora albo przeżywa silne stresy i to się odbija na wyglądzie??? PS . Dlaczego nie piszecie pod swoimi stałymi nickami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedyna zaleta
Ja też parę lat po 30-stce i zawsze wygladałam poważniej niż w rzeczywistości. Wszyscy dają mi 4-5 lat wiecej. Ale zaletą bycia po 30-stce jest też to, że człowiek przestaje się takimi rzeczami przejmować. Jeszcze 10 lat temu bałam się zmarszczek itp., teraz wiem,że są ważniejsze rzeczy w życiu, po prostu z wiekiem zmienia się percepcja. Człowiek nie przejmuję się tak pierdołami jak kiedyś i nie miota się z powodu jakiegoś pryszcza na twarzy. Śmiać mi się chce jak sobie przypomnę moje kompleksy sprzed lat. Pozdrawiam wszystkie 30+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witchowa_kinga
MADONNA MA OKROPNE ZMARSZCZKI UFFFF... ZAPOMNIAŁAM ONA MA 40 LAT HIHI:):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madonna ma 50 lat a nie 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madonna juz po liftingu
i zmarszczek u niej nie widze. Za to ma okropnie stare rece, brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madonna nie ma 50-ciu lat
bo urodziła się 16 sierpnia 1958 roku więc raptem 3 miesiące temu skończyła 48 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×