Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gggooorrr

Po której 30-letniej aktorce lub piosenkarce widać objawy starzenia?

Polecane posty

Gość Brodzik
wyglada super :)jak na swoj wiek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodzik wyglada dokładnie
na swój wiek, ale nie znoszę jak się utuczy, bo ma wtedy za wielki biust i grube łapska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodzik
Moim zdaniem Liszowska ---> co oznacza banalna uroda ? :O dziwne określenie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BAnalna to znaczy pospolita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elllllle
Liszowska fajna babka, ale wyglada starzej do Kingi Rusin, ktora ma chyba z 7 latek wiecej niz Asia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elllllle
"starzej OD" - kurde z tymi literowkami, tak to jest jak sie szybko pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodzik
Nie sadze by Liszowska miala pospolita urode-moje zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elllllle
a na ile wyglada Kasia Bujakiewicz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bujakiewicz to dzidzia-piernik
co w pewnym momencie jest gorsze od starzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee tam
Ja mysle ze wiek 30-40 to NIE starosc jeszcze, oj nie. Ale kobiety roznie sie trzymaja, to fakt. Taka Cielecka lepiej wyglada od Kozuchowskiej mimo ze maja chyba tyle samo lat. To nie wiek decyduje, bardziej geny i dbanie o cere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej to jedno w życiu jest sprawiedliwe ,że starość i śmierć wcześniej czy później nadejdzie po każdą z Nas . Przykre jest tylko ,że zarobione babki mają lepsze pole do popisu jeśli chodzi o kożystanie z usług kosmetyczek, wizażystek ..itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elllllllle
Co rozumiesz pod tym okresleniem "dzidzia piernik" w stosunku do Bujakiewicz? Ze wyglada na 30 lare a robi sie "na sile" na 20-stke? Czy cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bujakiewicz to dzidzia-piernik
JA wiem, że ona ma taka dziecięca twarz, ale jakoś dziwnie to wyglada w tym wieku... To samo z Krystyna Sienkiewicz - staruszka gadajaca głosem dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elllllllle
Czy kobieta, ktora ma po 30-stce ale mlodziutko wyglada to automatycznie "dzidzia piernik" czy inaczej nalezy rozumiec to sformulowanie? Mi sie kojarzy z pania po 50-tce, ktora dalej smiga z odkrytym pepkiem i nosi rozowe obcisle bluzeczki oraz biodrowki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie może sie komuś WYDAWAĆ
Foremniak nie ma jeszcze 40-tu lat, skończy dopiero 8 stycznia:) a Gawryluk 13 grudnia skończy 39. Rzeczywiście jedna i druga postarzały się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elllllllle
No ale wlasnie CO ma zrobic dziewczyna, jesli ma mloda twarz i nie wyglada na tyle ile ma w metryce, przeciez nie odmladza sie na sile. Mysle ze "dzidzia piernik" odmladza sie na sile mimo ze jest ewidentnie leciwa z wygladu. Naturalnie mloda buzia nie powinna kwalifikowac do tej kategorii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie może sie komuś WYDAWAĆ
a Kożuchowska przez tę swoją chorą i drastyczną dietę tak nieładnie wygląda jakby wiecznie była zmęczona, a jest tylko rok starsza od Cieleckiej, kóra wygląda naprawdę super (Kożuchowska 27.04.1971, Cielecka 20.02.1972)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bujakiewicz to dzidzia-piernik
Myślę, że poza wygladem Bujakiewicz nieco się kreuje na TAKA MALA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tak...
moim zdaniem Kinga Rusin wygląda młodo ja w sumie nie dał bym jej 35 lat znaczy ... w TzG wyglądał na swój wiek ale z drugiej dużo młodziej niż skrzynecka na treningach też wyglądał na mniej latek , na niektórych zdięciach czasem można by jej dać 25 a na niektórych 35 no ale ogólnie wygląda mi na 30 czyli mlodziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enetecs
Dla mnie kobieta, ktora najszybciej sie postarzala to zona Englerta - Scibakowna. Ona ma po 30-stce i blizej 40-stki ale wyglada jak 50-tka z twarzy. No, "zadbana" 55-tka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda... wory pod oczami
miała już 10 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie może sie komuś WYDAWAĆ
no fakt, Beata Ścibak od ładnych kilkunastu lat wygląda bardzo dojrzale, już w tym serialu "Radio Romans" wyglądała na więcej lat niż miała, a miała 26 lat, bo serial jest z 1994 roku, a Ścibak urodziła się 28 kwietnia 1968 roku więc jest młodsza o rok od Foremniak, która też grała w tym serialu, ale wtedy jeszcze pani Małgorzata wygladała bardzo fajnie i młodo, a już na pewno młodziej niż Ścibak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yes yes
ale z drugiej strony to dobrze dla niej i jego, bo nie wygladaja z Englertem jak tatus z coreczka :) Pasuja do siebie mimo ze moglby byc jej ojcem.(rocznikowo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dalej OBSMAROWYWAĆ
:D:D:D:D co taka cisza tu zaległa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutro w pracy
;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem.......
niektore z pan wygladaja po prostu na swoj wiek (ta 39 letnia Ewa Gawryluk) i dlatego sie starzeja, z kolei inne wygladaja mlodziej i w sumie jakby sie "nie starzaly" (Kinga R, Cielecka czy Kreglicka) a z kolei te ponizej 30-stki tez juz sie "postarzaly" (Rosati, Mandaryna, tegoroczna Miss Polonia), bo taka ich uroda. W sumie nie ma co generalizowac, bo 30-stka 30-stce nierowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie oglądam Na Wspólnej
szok, że Grażyna Wolszczak (Basia Brzozowska) mogłaby być matką Ilony Wrońskiej (Kinga Brzozowska), nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem.......
TAK, bo wygladaja jak siostry a nie prawie 20 lat roznicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×