Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

on24

Lista prawiczkow

Polecane posty

Gość ghfgh
tak szczerze .Jestem juz tak długo prawiczkiem ,ze nie chce tego zmieniac.Wydaje mi sie ,ze jesli to strace to strace pewna czesc siebie .Bede słaby.Chcialbym cos miec ,zachowac.BYm mogl to podziewac ze wzgledu na swoje poswiecienie ,bo wiem ,ze nie jest latwo być długo prawiczkiem.ALe im dluzej jest sie prawiczkiem tym bardziej to doceniam ,bo wymaga poswiecenia by nim być w wieku ,a stracenie jest raczej proste .Juz nie raz mialem mozliwosc stracic prawictwo ,bo byly chetne dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfgh
23 28 to nie moj post ,ale to widac po stylu pisania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9522339
tu, na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _______________________
"Juz nie raz mialem mozliwosc stracic prawictwo ,bo byly chetne dziewczyny." kazdy prawiczek tak twierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfgh
jezeli strace prawictwo ,to bedzie mniej rzeczy ktore bede w sobie cenił.Wiadomo ,ze im cos wiecej wymaga poswiecenia tym bardziej sie to docenia.Wlasnie utrzymanie prawictwa bylo trudne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfgh
``kazdy prawiczek tak twierdzi`` lol.CZyli kazdy prawiczek jest klonem swoim i takim samym czlowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadasz glupoty a tak naprawde nie mozesz sie doczekac az bzykniesz, bo seks to natura ludzka, to piekna rzecz ktora nie moze rownac sie z czymkolwiek innym... zaluj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfgh
``gadasz glupoty a tak naprawde nie mozesz sie doczekac az bzykniesz, bo seks to natura ludzka, to piekna rzecz ktora nie moze rownac sie z czymkolwiek innym... zaluj`` lol.Skad wiesz co moge myslec jestes mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfgh
tak bardzo chcialbym przynajmniej zobaczyc naga kobiete ................ kiedy s juz nawet bylem blisko a tu nagle sie okazuje ze to facet ...ale i tak mu obciagnalem bo nie mialem wyjscia, chcial mnie zgwalcic analnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akkurat
FREDDA - przesadzasz. Z twoich wypowiedzi wnioskuje, ze dla ciebie, jedynym celem i glowna przyjemnoscia w zyciu jest seks. Troche to dziwne i puste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mulatorka
:D:D:D:D:D:D boski topik Ja pier173ole....ludziom muli na leb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem bo widac to po tobie. zaden normalny czlowiek nie mysli w ten sposob o seksie. seks to sprawa ludzka i jest w naszej naturze. takie gadanie twoje to dowod na to ze sobie wmawiasz jedno a tak naprawde chcialbys czego innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfgh
wiesz ja jestem czlowiekiem ktory zawsze musi sobie cos udawadniac .CZasem przez to trace,czasmem zyskuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie twierdzilam ze jedynym celem moim jest sex!!!!!!!!!!!! sex nie jest zadnym celem , jest tylko sposobem wyrazenia milosci do 2giej osoby i nie ma w tym nic zlego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfgh
nigdy nie zaspokoje kobiety i to mnie boli, dlatego wypisuje takie bzdury bo po prostu zal mi siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfgh
23 46 zal ci sibie podszywaczcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawy nr któryś tam
No niestety jak widać tutaj też wielu dopisuje jakąś ideologie do swojego prawictwa... Nawet ktoś wyskoczył z czymś o dzieciach :-) Niestety jest tak, że nasza "prawiczkowatość" jest spowodowana nieatrakcyjnością i takie bzdety typu, że kobitki lecą na kasę i są szmatami albo z drugiej strony gadki, że kobiety trzeba traktować jak księżniczki, albo całe życie czeka się na tą jedyną i nie daje się" byle komu" (oczywiście nie robiąc samemu nic) wynikają już z samotności i wiele ludzi wmawia sobie różne rzeczy... Niestety jeśli jesteśmy prawiczkami to tylko dlatego, że sami nie jesteśmy O.K. a nie wszyscy wokół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawy nr któryś tam
I co już wszyscy prawiczkowie się wypowiedzieli tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jestem prawiczkiem
ale jak czytam co po niektorych tutaj to rzygac mi sie chce takie z was kluchy ze szkoda gadac:O to laska ma zabiegac o was a nie odwrotnie zrozumiano!!! ja olewam wszystkie jak leci a bycie jakims przydupasem łażącym za laską proszącym o randke fuuuj:O co to ma byc???to jest żałosne 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodla_zolza
ALE Z WAS GŁUPOLE!!! Nie wiem,czy mój chłopak ma chociaż 10cm,powtarzam 10!cm,ale wiem,że i taki potrafi zaspokoić kobietę,a ja jakoś specjalnie ciasna nie jestem. Miał przede mną kilka dziewczyn,nie siedział i nie biadolił na kafeterii. Poza tym są jeszcze palce,język...także,jeśli chodzi o wielkość,nie wyobrzymiajcie problemu. Mały może dużo wbrew pozorom;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodla_zolza
OMG,i właśnie dlatego będziesz zawsze prawiczkiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpisywac mi sie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny prawiczek 854
no wlasnie, najgorsze, ze ten czas BEZPOWROTNIE ucieka 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawy nr któryś tam
Ja na szczęście pod względem wielkości nie mam problemów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawy nr któryś tam
ale mnie denerwują wpisy niektórych babek tutaj: Co z tego, że się jakąś zainteresujesz jak za chwilę usłyszysz tylko: wiesz jesteś cudowny, miły kochany ale za dobry jak dla mnie, zostańmy przyjaciółmi... Wiecie nie każdy ma charakter twiardziela, chama czy też prostaka i jak się próbuję być bardziej takim właśnie męskim i pewnym siebie to wychodzi jeszcze gorzej niż wcześniej... Nie każdy rodzi się z naturalną zdolnością pewności siebie... Aha i każda która twierdzi, że jest inaczej i lubi wrażliwych itp. (nie chodzi mi o jakiś ciapkowatych strasznie) niech pomyśli co zrobiła kiedy miała wybór pomiędzy pewnym siebie, trochę takim złośliwym, mocnym gościem (ale nie jakimś chamiskiem jak to odrazu niektóre piszą) a spokojnym i cichym chłopakiem... (oczywiście te które mogły i mogą sobie wybierać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja powiem tak......
Pawelek 23 pewnie tez prawiczek i wpisal sie w tym watku ale pod innym nickiem, moge sie zalozyc :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do prawyyy
a nie potrafisz tego połączyć ? Kobiety tak potrosze, od czasu do czasu lubią skrajności w związku, takie przyciąganie i czasem odpychanie nadaje partnerstwu róznorodnych emocji potrzebnych by on nie był monotonny. Bądź cichy, spokojny, wrażliwy. Moim zdaniem tacy faceci też potrafią intrygować, zawsze się zastanawiam co w takim drzemie, ale w miare potrzeby, pokaż że potrafisz być też asertywny, zdecydowany i walczyć o swoje (to nie chodzi o charakter, tylko kształtowanie w sobie tych cech). ja mam taki zjjebany charakter, że choć jestem cicha i ułożona i spokojna w ogóle każdemu takiemu tylko spokojnemu szybko wchodzę na głowę, jakkolwiek starałabym się tego nie robić, ale to nie zdarza się często i wiem, że jeśli wtenczas facet potrafi postawić na swoim, jakoś wracam do pionu. wydaję, mi się że mężczyźni podobnie lubią kobiety o całej palecie albo co najmniej licznej, cech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×