Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

on24

Lista prawiczkow

Polecane posty

o majn god ! latem, owszem zdarza się poznać dużo ludzi bo ma się wolny czas, ale to z reguły luźne znajomości na odległości, czy przypadkowe... raczej niezbyt trwałe. każda pora roku jest dobra do poznania kogoś ja ani razu nikogo od związku nie poznałam w wakacje (wiosna i zima).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D80
nigdy nie mialem dziewczyny 24 - skoro robila ci loda, to czemu nie doszlo do seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D80
Ja z kazdym dniem mam coraz mniej wiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P. Mucha.... no dość wysoko ta poprzeczka :D ; trochę dziwne się tak ograniczać. nie tylko w ładnej można się zakochać; ale żeby się zakochać, trzeba dać szanse. skoro Ty nie chcesz dać szansy przeciętnym czy mniej urodziwym to może właśnie dlatego, nie możesz jej odnaleźć... bo ona chadza wśród nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy dobrze robisz wzorując się na znajomym (vel stańczyku) jak widzisz on z takim podejściem nie zaszedł daleko (czyt. tylko na kafe się użalać). 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde :O jak nic pasuje tu powiedzenie ad tego znajomego \"stary a głupi\" (bez urazy:O ). ten pierdek nie będzie żyć za Ciebie, masz swój rozum ! nie słuchaj go, bo przed nim mniej niż za nim...w przeciwieństwie do Ciebie. sam decyduj. przeciętna kobieta też może być DLA CIEBIE konkretnie, ładna. eh 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D nie no, dobre :D przeczytałam drugi raz i poplułam monitor. dzięki Tomek, mam ZNP i miałam taki zjeeebany humor już mi lepiej :D 🖐️...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qaaa
Moim zdaniem on zawsze taki był. Buc i tyle:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawy nr któryś tam
"Nie ma nic złego w tym że czekam na cudownie piękną dziewczynę. To jak najbardziej naturalne" tzn. w naszym przypadku siedzenie i nic nie robienie nie jest najbardziej naturalne %-) ale co poradzisz... A swoją droga ta mucha to pasztet, jest od cholery fajniejszych i ładniejszych dziewcząt na ulicach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D80
Ciekawe czy autor tego watka nadal jest prawiczkiem. Nie wpisuje sie tutaj, wiec albo dal sobie spokoj z kafeteria albo juz nie jest prawiczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D80
Dla mnie poznanie dziewczyny granicy z cudem. Jakos nie chce mi sie w to wierzyc. Bo jak do tej pory bylem sam, dlaczego nagle ma sie to odmienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D80
Nie, 80 nie oznacza rocznika, mam 24.5 roku :( wiec juz najmlodszy nie jestem, juz dawno kogos powinieniem miec. Chociaz jedna dziewczyne. Ale widac nie jest mi zadna pisana. Moze tak ma byc, sam nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D80
dziewczynalat20 - ale jestes dziewczyna, faceci maja wieksze potrzeby, zreszta, jestes 5 lat mlodsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D80
"Ostatnio zaprząta moją głowę pewna dziewczyna. " to jest najgorsze, tez mi sie to zdarza :( i tak wiem, ze z nia nie bede, ale jednak siedzi mi w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D80
a przed 22 zycia co robiles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiś tam
wyglądasz na miłą dziewczynę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D80
facetofobia, dobre :D to ja mam chyba dziewczynofobie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D80
Ja zawsze chcialem miec dziewczyne (gdzies od 16-17 roku zycia), ale faktycznie mniej wiecej od 22-23 roku zycia jakos to sie nasililo, ze staje sie nieznosne. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawy nr któryś tam
a byliście kiedyś nieszczęśliwie zakochani tylko tak naprawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D80
Rany, kurs tanca? Nie dalbym rady :( oprocz niesmialosci mam jeszcze fobie spoleczna. A z tanca jestem noga, jest calkowicie sztywny. Jestes duzo lepszy ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D80
prawy nr któryś tam - nie, nigdy, a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D80
I to o swojej partnerce od tanca pisales, ze Ci sie podoba? Moze cos z tego wyniknie ;) A jak jej nie ma, to sam tanczysz, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieważne ktooo
nie wystarczy być fajnym i miłym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawy nr któryś tam
nie no oczywiście ja w przeciągu kilku lat 2 razy byłem zakochany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mercii
dziewczynalat20 - jestes z wielkopolski z jakiego rejonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D80
Byles zakochany czy zauroczony? W ogole miales dziewczyne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawy nr któryś tam
ee to Ty jeszcze nie wiesz co to znaczy ból... Pewnie powiesz, że wiesz, ale jak się kiedyś naprawdę zakochasz i dostaniesz po tyłku to dopiero będzie bolało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×