Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

on24

Lista prawiczkow

Polecane posty

Gość Hej ho ho
co was tak mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisuę się do czarnej listy:) 31 lat i zaawansowana kobietofobia:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawy nr któryś tam
A jest wśród was co nawet nigdy nie zmacał ani nie pocałował:)?? Ja będe pierwszy! Choć mam dopiero 21 lat ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato babki chodzą w spodenkach obcisłych spodniach mini i na was to nie działa???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziala i co z tego
???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziala i co z tego
to po co robicie z siebie takie niedostępne??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn co pod tym pojęciem rozumiesz??? chodzi mi o to ze jak facet podchodzi z jakimś durnym tekstem to chyba jasne mówimy spadaj a jak ma odpowiednie nastawienie to wsztstko idzie dużo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam 26 no ty gadasz nie wierze ze sie nigdy nie całowałeś powiedz ze żartujesz!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawy nr któryś tam
ja mam 21 ja nawet nie wyobrażam sobie jak to jest pieścić się z kobietą chociaż a co tam dopiero pocałować o-) To chyba tylko dla wybrańców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65443
A.......... - nie jestes czasem z Bialegostoku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny prawiczek
też się dopisuje, 24 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny prawiczek
to sie jeszcze okaze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mnie zastanawia, czy który prawiczek rozejrzał sie wokół i czy zauważył, że jest multum kobiet, które nie są seksbombami, a o takich zapewne marzą ci wyżej wspomnieni. Nasuwa mi się też takie pytanie do prawiczków, czy próbowaliście poderwać kobietę, która nie jest hmm, że tak powiem, zbyt urodziwa? :P Oczywiście proszę nie traktować mojej wypowiedzi jako jakiś atak na prawiczkowy naród, jest to jedynie wyrazem mojej konsternacji, że prawdopodobnie fajne chłopaki, a tu czas leci, że hej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nikogo nie próbowałem podrywać... przy mojej osobowości nie ma dziewczyn które by były nią zainteresowane 🖐️ oszczędzę im traumatycznych przeżyć i nudnego spotkania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up...............
a czas leci i leci :classic_cool:, a potem wstyd sie przyznać ze ma sie już 30 lat :D i jest sie takim przegrańcem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up...............
przegrałeś życie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emree
Lack of Logic - (co prawda nie jestem prawiczkiem) ale ...sugerujesz ze skoro oni w tym wieku jeszcze "nic a nic", to maja leciec na pierwsza lepsza, albo byle co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brakuje jeszcze goscia
o ksywie "mam 27 lat"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27lat i tez nigdy sie
nie całowałem i tak juz zostanie. wiem jestem dupa wołowa ale juz mi sie po prostu nie chce tego zmieniac, zabiegac o kogos itp itd 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfgh
ja jestem mam 24 lata i zero dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emree: Fakt, można odnieść takie wrażenie po moim poście. Jednak, nie to było na mojej myśli. Wydaje mi się, że każdy facet chciałby cieszyć oczy, ale wygląd to nie jedyna rzecz która kręci facetów. Nie mówię tutaj o tym, że jeśli chłopaki \"nic, a nic\" to mają lecieć na pierwszą lepszą, ale może warto przestać marzyć o tych seksbombach z kolorowych pisemek i zejść na ziemię, ziemię po której stąpają istoty piękne wewnętrznie, a tylko \"trochę\" zewnętrznie. Oczywiście, nie chodzi mi o seks, bo taki jest temat przewodni tego tematu, ale chyba moje rozważania to do innego tematu. :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no ludzie no bez przesady jak można mieć 27 czy 30 lat i w życiu sie nawet nie calować jakoś nie moge w to uwierzyć a co pytanka wcześniej to jestem z dolnego śląska ze świdnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×