Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bulinerkaa

woda na herbate

Polecane posty

Gość bulinerkaa

Powiedzcie mi czy u Was w domu gotuje sie wode na herbate prosto z kranu czy kupuje sie niegazowana wode mineralna np. 5 litrow ??? Chyba to drugie rozwiazanie jest zdrowsze ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalnie rozpieprzona
taaak, a z domu bez maseczki się nie ruszam. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy od miejsca w jakim
sie mieszka. osobiscie nie widzialam u nikogo baniaka z woda no moze raz u szwagra w warszawie.oni mieli na osiedlach krany i woda szla z jakiegos zrodelka. z kranu ponoc nikt nie pil. ja pije jestem z poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxada
a co inni o tym sądzą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carletto
Bardzo lubie woda w herbacie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolik 80
moi rodzice /zam. sosnowiec/ jezdza gdzies w tygodniu do jakiegos zrodelka z 5l baniaczkami i przywoza ich z 10 na caly tydzien... i musze przyznac, ze czajnic juz sie nie zakamienia tak koszmarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama ma filtr w domu. ciagle pijemy z tego filtra, mowi, ze inaczej smakuje herbata i jak idzie gdzies na nią to czuje roznicę. Ponoć najlepsza jest woda źródlana nie mineralna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem z poznania. mamy nalepsza wode w polsce wiec nie musimy kupowac mineralnej do czajnika. a wode przepuszczana przez filtry (m.in. britta) jest przefiltrowana rowniez z tego co w wodzie wartosciowe. wiec odradzam filtry. jesli ktos ma paskudna wode to lepiej niech wlewa do czajnika mineralna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulinerkaa
A co inni jeszcze powiedza w tym temacie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech,Poznań...przechwałki na wyrost.Najlepszą wodę ma Strzegom.A że już tam nie mieszkam biorę wodę ze żródełka,do akwarium i kwiatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dadam,że jestem sosnowiczankom:)))Więc każda woda nie stamtąd była przesmaczna:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa blistry
Agaata - najlepszą wodę w całej polscwe mamy MY!:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam wode z dzbanka britta. takie filtry nie uzuwaja z wody wszystkich zanieczyszczen, ale na pewno ogolny zapach/smak chloru i toche roznych \"brudow\". w wodzie miejskiej nie ma nic wartosciowego. a zrodlanej podejzewam, ze nikt juz nie filtruje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×