Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytoń

czy na forum zaglądają ludzie około czterdziestki ???

Polecane posty

delka, ja to muszę śledzika... No bo co ja zrobię z tymi walorami ostrygowymi ? Za kota się wezmę ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smitty --- Kurcze, faktycznie . Musimy tu zmrugać więcej 40-ków , a może coś poniżej :D. Choć ja wolę powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka lat temu z Żonką robiliśmu sobie kilka wieczorów z wódką ; Gorzka żołądkową + rolmopsy z Lisnera (ćwiartka na dwoje ! :P Ale od pracy człowiek zapomniał o tym i dopiero przedwczoraj zauważyłem ten balsam i skosztowaliśmy go razem z dziewczyną szwagra ! Z Sylwestrów zostało mi w cholerę szampanów ,tak że może zainicjuje nową tradycję -szampanową ,choć wina też kiedyś lubiliśmy posączyć (pólsłodkie Balsaki )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wolę powyżej :) Chociaż, pewnie jak zawsze, bywają wyjątki. Póki co, po moim przystojnym, czterołapym brunecie przynajmniej sprzątać skarpetek nie muszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie doczytalam ze Perl wrocila , jak to fajnie poczytac kogos w skowronkach:), przypomnialy mi sie slowa piosenki \"kazda milosc jest pierwsza\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaglądaczka, parodyjka ja jednak preferuję to piwko, żeby już nie mieszć...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może znowu bidulek urzęduje w kuchni.. To jest złoto, a nie facet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smitty, ja mojego dwunożnego bruneta (a raczej pół-bruneta, bo drugiegi pół już nie ma :D) już dawno tego nauczyłam. Pomogła mi w tym nasza sunia, która uwielbia zjadać skarpetki, szczególnie te pachnące :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tytoniowi należy się medal, głównie za ten topik.Nawet jak go tu nie ma to i tak wszyscy o nim pamiętają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż to ! I może sobie pan G. gdzieś wsadzić swoje medale. My sporządzimy dla tytonia sami. Sam chyba nie myślał, że zbierze w jednym miejscu tyle fajnych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, coś mi szwankuje, albo ten okocim za mocny :D . Do tych kwiatków dopisałam tekst i go wcięło , albo to ja już jestem wcięta :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to miało być dla Tytonia zamiast medalu, bo takowego nie posiadam :D..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak się tytoń pojawi, to mu oznajmimy, że przyznałyśmy mu największy i najważniejszy medal świata - medal sympatii, przyjaźni i jednoczenia ludzi . Dumnie brzmi, nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak się będzie pytał, z jakiego kruszcu ten medal, to powiemy, że z naszych serc . Uff !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×