Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytoń

czy na forum zaglądają ludzie około czterdziestki ???

Polecane posty

Ja sobie zajrzalam na chwilę, tak w trakcie obiadku. Witam milutko i pozdrawiam. Tytoń kojarzysz mi się z nałogiem tytoniowym, własnie z tym walczę. Mam nadzieję że Twoj \"nick\" nie utrudni mi tego.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonia....no nie wiem nie wiem. Nas tyle na tej lące a Franio sam. Jeszcze sie przestraszy i nie zechce nam towarzyszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roze, nie martw się może Franio zaprosi jeszcze jakichś Jasiów, Stasiów, Tadziów, Wiesiów itd no i Gieniów oczywiście...:D :DBędzie raźniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roze, to prowadzisz walkę taką jak ja :) Z papierosami... Idzie mi różnie... Raz lepiej , raz gorzej. Ale nie rezygnuję... co się przewrócę, to wstaję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim obecnym i nieobecnym.Mam dzisiaj wyjątkowo dobry humor,ciekawe kto mnie wkurzy;),a moze tym razem bezstresowa sobota? Perl gratulacje:)Ja miłosne emocje juz mam za sobą;),chociaż nadal jest ekscytujaco;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewasch, nie daj się wkurzyć A tu macie dowcip : Turysta w Zakopanem wchodzi do baru, siada przy barze i pyta: - Barman, co polecisz do picia? Barman na to: - Ano, panocku drink \"Góra cy\"! Turysta: - Jak to \"Góra cy\"?! Barman: - Widzicie, biezemy sklanecke wina... no dwie... góra cy i wlewamy do garnka. Poźniej biezemy sklanecke piwa... no dwie... góra cy i wlewamy do tego samego garnka. Następnie sklanecke wódecki... dwie... no góra cy i wlewamy to do tego samego garnecka. Na koniec biezemy sklanecke koniacku... no dwie... góra cy i wlewamy do garnka. Garnek stawiamy na ogniu i miesając gzejemy cas jakiś. Poźniej nalewamy i pijemy sklanecke... dwie... no góra cy. Po wypiciu wstajemy... robimy krocek... dwa... no góra cy! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc smitty wszyscy pouciekali:) Nie dam sie za nic,nie bede sie widziec z rodzinką;),wiec moze sie uda utrzymac głupawy nastrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzinka to akurat moi rodzice i siostra,nie spełniam ich oczekiwan jako przykładna kura domowa:(,mam nikłe zainteresowania kulinarno-ogrodowe Ci najblizej są ok;),nie narzekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewasch smitty, kawał rzeczywiście fajny, chociaż ja dzisiaj na humor nie narzekam. Papierosów nie palę więc mogę wam tylko pokibicować w walce z nałogiem...trzymam kciuki :) Zapraszam na lampeczkę winka przy sobocie...półsłodkie bo takie lubię, kto pije inne musi sobie przynieść...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc bonia:) Musze rzucic palenie ,a nie potrafię:(. Też mam ochote na winko,koniecznie wytrawne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ja też mam raczej nikłe te akurat zainteresowania ;) Robię, bo \"nie chcem, ale muszem\" . Wczoraj i dziś trochę wojowałam w kuchni, bo niebawem przyjedzie mój \"dzieć\" :) No i wypadałoby, coby zjeść coś domowego. A że widujemy się mniej więcej co dwa tygodnie albo rzadziej, pewnikiem wieczorkiem tu nie zajrzę :( A wieczorkiem jest najfajniej :) Jakoś się chyba przywiązałam do wielu osób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewasch chętnie poczęstowałabym cię ale tylko półsłodkim bo takie mam...chyba że skoczę do sklepu, samochodu jeszcze nie schowałam...;) rodzinką się nie przejmuj , moja nie lepsza...mam to gdzieś:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boniu, ja dziś zachowuję trzeźwość, ze względu na młodą :) Co by sobie o mamusi pomyślała? Taki przykład dla młodzieży? ;) Ale Wam na zdróweczko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smitty szkoda że Cię nie będzie, ale mnie chyba też nie, bo syn mi zajmie komp. a nie ma go cały tydzień więc nie bronię...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boniu 🌼 trudno, ale jutro też jest dzień - a najfajniejsze, że wieczór również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na mojego ulubieńca:) ,dzisiaj zaplanowalismy romantyczny wieczór;),wreszcie mamy troche czasu dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewasch , to Ciebie też nie będzie ! Miłego wieczora w takim razie ;) Domyślam się ,że taki będzie... O przydałyby Ci się takie świece, jak dziś kupiłam.. W trakcie spalania zmieniają kolory... Super !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D 🖐️ 🌻🌻🌻 Pusto w sobotni wieczór??Mam nadzieję że miło spędzacie czas:D:D:D pozdrawiam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaglądaczka po40stce
Witam oczywiście pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zaglądam. :) Dziś miałam udany wypad po zakupy, więc humor mam trochę lepszy. Życzę wszystkim zakochanym i szczęśliwie sparowanym miłego, romantycznego wieczoru. ❤️ A samotnym singlom i samotnym w związkach miłego klikania na kompie. :D Ja właśnie to robię. Kobietki (bo panowie nie zrozumieja tej radości), kupiłam sobie ekstra bluzeczkę!!! Hurrraaa!! I akurat na mnie, a jestem drobna dość i zawsze coś gdzieś jest za szerokie albo za długie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takatam sobie JA tez w tym tygodniu kupiłam sobie sweterek kamizelke pikowana a spodenki dałam do przeróbki na rybaczki odrazu pysio mi sie usmiechnął. Te zakupy zrobilam wspólnie ze swoja corcia a ona jest taka słodka jak mowi komplementy;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej jesteście ? ..Nareszcie się wygrzebalam z garow, głupiego zawsze robota się trzyma. Ja obecnie nie mogę pozwolić sobie na nowy ciuch, wydalam kase na remont i tym się pocieszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtam wszystkich (choć pewnie tu nikogo nie ma oprócz mnie) :D. Da wszystkich stałych bywalców i nowych zaglądaczy ---> 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tam dzis u was STARUCHY
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas spoko :D :D :D , jakoś jeszcze trzymamy się w kupie, choć kości trzeszczą. Ale miotełki za to jak się sprawują :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzieńki Ja tylko wpadłam pomachać , pozdrowić, i życzyć miłego wieczorka :) I spadam znów do dziecięcia ;) , bo już jutro mnie opuszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×