Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytoń

czy na forum zaglądają ludzie około czterdziestki ???

Polecane posty

Perl, kochana, no to pięknie ! :) Z Twojej przyczyny nas tu też w pewnej chwili romantyzm ogarnął. Poczytaj, a zobaczysz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo cóż warte jest życie bez tych serca drgnień Smitty :D Ale żeby drgnęło , to najpierw musi zapomnieć ... idę poukładać sobie w głowie ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bonia :)) cóż to za skojarzenie ???jejku czy wygladam na czarownicę ?? ha ha zycie ze mną nie jest łatwe , ale ...zawsze mozna się dogadać :)) no dobra koniec owijania w bawełnę .. pytam wprost :)) jest ktos z pomorza bo osamotniona się czuje :)) ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorski ostatnio rzucił mi się w oczy ... zdziwiona byłam jego nazwą :))bo balsam kojarzył mi sie zawsze z mazidłem do ciała a tu nagle wodka :)) czegóż to ludzie nie wymyslą / zapraszam na lampkę szampana :))sama nie zdołam obalić butelki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu , dzięki za obietnicę wierności 40-kom :), ale czyż można wierzyć mężczyźnie :P ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxmara, ja to może innym razem, bo mieszać nie lubię, a sączę sobie Advocata Yogi, coś Ty za mieszankę wymyślił ? Tę żurawinę to wrzucić do tego balsamu, czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takatamsobie - a jakie to piwko Cię tak omamiło :D , bo ja właśnie też popijam ostatnio moje ulubione - okocim palone :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adwocata ?? hm .. no prosze :)) gdzie te czasy jak trzymało się makutrę miedzy nogami i kreciło advocata :)) ups ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smitty> Jest Balsam Pomorski,a teraz jeszcze z dodatkiem żurawiny! Smak podobny do Gorzkiej żołądkowej ,ale jeszcze lepsza !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten nie kręcony jest (w każdym razie nie przeze mnie), tylko przydźwigany ze sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> Delka: piję Tyskie, to moje ulubione. Takie mam gusta plebejskie. :D I żrę ciastka jakies, jutro będę miec wyrzuty sumienia, ale to dopiero jutro. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sporo tu się procentów nazbierało :D widać , że weekend się zaczął i ludziska sobie folgują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yogi, ja ostatnio piłam jakąś \"żurawinówkę\" , ale czy to był balsam? Nie wiem... W każdym razie do smarowania z pewnością się nie nadawało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę na chwilkę się zanurzyłam w gorącej kąpieli a tu tyle nowości. No i Perl sie pojawiła, cała w skowronkach jak widzę , to dobrze niech sie jej poszczęści... Delka Franio - miłych snów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yogi nie tyle słucham, ja tym żyję...właśnie jestem zbieraczką jubileuszowych wydań...ach te lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polskie radio lista przebjów :)) świetna stacja ... sluchałam jej dopóty mi sluchawki nie zastrajkowały :(( kurcze flek moze mikolaj przyniesie mi nowe ? zdrowko :)) moje , twoje , nasze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takatamsobie , a plebejskie to niby ma być to Tyskie, czy w ogóle piwo :D , bo jeśli to drugie , to jesteśmy w jednej drużynie :D :D :D - uwielbiam zimne piweczko :classic_cool:, choć dobrym koniaczkiem też nie pogardzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
delka, Takatamsobie---> z upodobaniem dołączam się: ja lubię Stronga (w razie braku- wszelkie inne też :) ) Piwne popołudnie miałam wczoraj... boniu, dołączysz do piwoszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smitty zgoda jednak piwo ale ja muszę się trzymać swoich ...czyli Żywiec. Maxmara mogąbyć śledziki...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxmara - do szampana proponuję ostrygi, walory smakowe ... no cóż .. ale za to mają inną poważną zaletę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×