Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytoń

czy na forum zaglądają ludzie około czterdziestki ???

Polecane posty

Delka no właśnie , tylko weekendowy samotnik jest nas w stanie wyratować z tej sobotniej nudy...👄i pustki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądaczka, to nie myśl, tylko pędź do neurologa, zrób zdjęcia kręgosłupa, rezonans!!! Ja tak lekceważyłam swoje bóle - tylko że u mnie w nodze i krzyżu ( od 15 lat!!!) no i wylądowałam w tym roku w sierpniu na stole operacyjnym :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kręgosłup dobrze robi pływanie, masaże itp. i można naprawdę sobie bardzo ulżyć, ale ja nie miałam czasu bo praca była ważniejsza :D :D :D. A teraz praca się obchodzi beze mnie a ja bez pracy - choć jhuż tęsknię :) - jeszcze do stycznia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boniu, niestety tak - poszły mi dwa dyski na korcie , ale trening to była tylko ta ostatnia kropelka. Już od dawna źle było z moim kręgosłupem :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boniu delka Młoda poszła do kąpieli, więc na moment zaglądam, żebyście wiedziały, że o Was myślę. No i żebyście mnie czasem nie zapomniały , bo byłabym niepocieszona :( delka, współczuję tej operacji i problemów z kręgosłupem... Mnie na szczęście nie dokucza. Ale mojemu tacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze mną już prawie ok. Od poniedziałku zaczynam zabiegi - hydromasaże ........itp Moja lekarka mówi, że jeszcze poszaleję tak jak jeszcze niedawno :D :D. No i ponoszę jeszcze moje ukochane wysokie obcasy :D :D :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smitty pamiętamy oczywiście... Delka nie zazdroszczę , ja na razie nie narzekam na kręgosłup ale MM ma z nim wielkie kłopoty, ale jak to facet...lekceważyi....cierpi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smitty, ja, pomimo że nie zrobiłam sobie (tak jak to sobie obiecywałam) notatek to i tak pamiętam chyba prawie wszystkich :) . Czuję się tu jak wśród starych , dobrych przyjaciół 🌼 i myślę, że nie ja jedna. Więc tym zapominaniem chyba nie musisz się martwić :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważyłyście że dzisiaj nie było Frania?...coś mi smutno bez niego...:( A i Tytonia wcięło...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boniu , nie tylko faceci lekceważą :D, ja prosiłam lekarza o jak najsilniejsze zastrzyki i latałam do pracy :D Zaglądaczka, mnie do szpitala zawiozło w nocy pogotowie, bo sama bym się pewnie na badania nie wybrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie ci mężczyźni.........no gdzie te chłopy ??? :D . Tytoń zameldował się tylko odebrać medal i znikł :D , może świętuje :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
delka faktycznie, mam nadzieję że mu woda sodowa nie uderzyła...hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiecie jakie wskazania mi dał neurochirurg na wypis ze szpitala?? Nie kopać rowów, nie dźwigać cementu!: D:D:D Więc myślę , że jeszcze trochę użyję życia :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ja
jestem pierwszy raz na forum...i mam prawie 40lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz to możesz się tylko cieszyć...inni to będą robić za ciebie...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak , mężczyźni to próżne stworzonka :), wbrew powszechnej opinii , o wiele bardziej niż kobiety :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to ja.. - no to zapraszamy częściej :). Wśród nas nie zginiesz i upewnisz się że Ty to właśnie Ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ja
klikacie pewnie od dawna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ja
delka...dziekuje za zaproszenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już straciłam rachubę czasu :D :D :D , ale wszystkich przyjaźnie nastawionych do ludzi i zwierzątek zawsze chętnie witamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ja
jak to sie dzieje,ze macie w wypowiedziach emotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×