Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytoń

czy na forum zaglądają ludzie około czterdziestki ???

Polecane posty

Zwykle jest tu gwarniej :) , ale dziś też wciąż ktoś zagląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ja
bonia 38..ja baaaaaaardzo lubie wszystko co zyje!...hm...no (oprocz stworzenia ktore mieszka ze mna w domu)..eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cóż to za przedziwny stwór :(, którego nie trawisz ? Czyżby kolejny zawód miłosny :(??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ja
czy chcac tu cos napisac trzeba za kazdym razem klikac w ..odpowiedz na temat?....a jak myslicie...hihi tylko jedno stworzenie boże moze kobiete doprowadzic do rozpaczy-mezszczyzna ...a raczej jego brak w tym stworzeniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, muszę zmykać...kolorowych snow, uśmiechniętych buziek od rana papa:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to ... no mnie do rozpaczy potrafi najlepiej doprowadzić moja młodsza latorośl, a le mija mi góra po godzinie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ja
dziekuje za stronke z emotkami...a teraz prosze o podpowiedz jak ich uzyc? nie potrafie ich przeniesc do tekstu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki nic mi nie uderzyło do głowy tylko nastrój jeszcze gorszy niż w dniu wczorajszym i nawet nie chce mi się pisać a zawdzięczam to mojej 16-to latce u której to głupawka przybrała rozmiar XXXXXXXXXL jeszcze raz dzięki serdeczne za medal naprawdę się wzruszyłem jedyny miły akcent w ostatnich dniach mojej jakże marnej egzystencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ja
piszecie dzisiaj o dzieciach...ja mialam pyskowke z moimi corkami...kocham je bardzo i martwie sie o nie...bycie rodzicem to harowka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Tytońku 🌼, a cóż to ta Twoja pociecha zmalowała ??? Jakieś poważne problemy ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to ja , emotki się pojawią jak wpiszesz dokładnie te znaczki , które przy nich są pokazane np. dwukropek z nawiasem ale bez spacji, albo słowo w nawiasie kwadratowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, muszę chyba zresetować moją staruszkę, bo coś mi się znarowiła :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
delka witam nową znajomą czy to ja tytoń Pociecha uśpiona, więc jestem :) czy to ja ---> na pewno u nas będzie Ci dobrze. I emotków się nauczysz i sukienkę czarną włożysz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ja
delka🌼dziekuje...jesli jeszcze mozesz to napisz mi czy to nomalne,ze nie widze waszych odpowiedzi n "duzej stronie"..tylko na podgladzie?...komputer to dla mnie czarna magia!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ja
hurrrrra! wyszla mi emotka!!!!!!!smitty...co do malej czarnej..eh...troche musi poczekac..hihi ;)biegam na aerobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smitty 🌼 , moje pociechy \"tak wcześnie\" nie chadzają do łożeczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to ja ---> przepraszam. W naszym netowym slangu czarna sukienka oznacza, że Twój nick będzie czarny. To znaczy , że nikt poza Tobą się nim nie posłuży. Bo ludzie czasami lubią się podszywać pod kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to ja, u nas wszystkie panie zgrabniutkie , więc mieszczą się w czarne sukieneczki :D . A poza tym w naszym WIEKU bardziej pasują kolorki stonowane niż wściekłe pomarańcze :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ja
dziewczyny...jeszcze tu zajrze a narazie buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
delka, moja jak była nastolatką też nie chodziła... :) Ale teraz dorosła.. Poza tym musi wcześnie wstać, bo jutro jedzie, a dziś po całym dniu w drodze i w szkole była padnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ja
zanim sobie pojde...no,same widzicie...z netu jestem niekumata,jestem tu pierwszy raz ...o jej! mam nadzieje,ze nie tylko ja tak zaczynam,zreszta czlowiek uczy sie cale zycie(podobno)hihihi...sama z siebie sie smieje!...hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, coś mi wygląda, że u tytonia jakiś poważny problem... Miejmy nadzieję, że szybko się rozwiąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×