Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytoń

czy na forum zaglądają ludzie około czterdziestki ???

Polecane posty

Smitty, no ja mam już tylko jedną nastolatkę :) druga też dorosły \"kuń\" jak to mawia pieszczotliwie :D moja połowica. Też odwiedza nas średnio raz w miesiącu :( - szkoła , aa teraz jeszcze usilnie poszukuje pracy na wekeendy, więc pewnie całkiem o staruszkach zapomni :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to ja --> początki zawsze są trudne, ale potem to już z górki . Nic się nie martw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to ja, kolorowych snów, a problemami z netem się nie martw :) zobaczysz jak łatwo się wciągniesz :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ja
dobrej nocki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smitty, mnie też martwi Tytoń, a raczej jego podły nastrój. Chyba faktycznie ta jego 16-ka coś przeskrobała :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
delka, nie zapomni... Moja odwrotnie : w weekendy się uczy, a normalnie pracuje. Gdzie indziej mieszka, gdzie indziej się uczy, a na noc w czasie zjazdu szkolnego przyjeżdżado domu . Mały galimatias :) A co do sposobu dbania o siebie i chorowania, to mam tak jak Ty. Nie chodzę do lekarzy, dopiero trza mnie wieźć na sygnale. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak wydaje sie nam , że góry możemy przenosić :D. Mnie już korci tenis :D , ale muszę jeszcze trochę poczekać :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie , dla wprawy latam po domu z odkurzaczem i mopem :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak trza ,to trza.. poczekaj , odpocznij i do dzieła :) Chyba pójdziem lulu... Bo ja z pociechą wstanę. Muszę ją wyprowiantować :D delusia 👄 do jutrzyska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi,hi :) tak bardzo nie sprzątaj, bo dziury w podłogach porobisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :D Tak sobie pomyślałam Tytoniu, że każdy przechodzi góry i doliny ze swoimi pociechami ... Czasami jest naprawdę trudno , ale one są nasze : krew z krwi i kość z kości , więc w całym problemie najważniejsze jest dać im tyle miłości i akceptacji /mimo wszystko/ żeby nią /sorry za słowo/ rzygały... Życie dokopie im jeszcze ... niestety :O Wszystkim paniom , pannom i płci wcale nie brzydkiej życzę miłego dnia! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich troszkę mroźno, ale bardzo słonecznie Perl 🌼 Jak tam ? Głowa nadal w chmurach ? :) Motylki jak się mają? :) tytoniu 🌼 Wszyscy trzymamy kciuki za szybkie rozwiązanie problemu. Z dzieciarami jak z pogodą: raz pogodnie, raz burzowo. Przez trzy lata problemów (bardzo poważnych :( ) z moją córą, wiele razy miałam chwile zwątpienia... Do tego stopnia, że czasami miałam ochotę uciec na koniec świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i życze milego dnia A to na dobry humor w dniu dzisiejszym Dzieci wybierają zawody aktorek, piosenkarzy, strażaków, policjantów, itp. Tylko Jaś mówi, że chciałby zostać Świętym Mikołajem. - Czy dlatego Jasiu, że roznosi prezenty? - pyta nauczycielka. - Nie. Dlatego, że pracuje raz w roku. :):):):):):):) Oj jasiu JAsiu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , Smitty! Głowa jak najbardziej na miejscu , tak szybko to ona w chmury już nie poszybuje :P Tera bedzie mondra i rozsondna :P Za motylkami tęsknię , ale bez nich tyż sie da żyć - w przeciwieństwie do humoru :D bez niego ani rusz :P :D !!! I cieszę się , bo zdaje się , że u mnie humor odnalazł właściwą drogę do moich myśli :P I tak ma być!!! Posdróffffffka :D Pozdrowienia dla pewnego Misia co straśnie pilnie podczytuje moje pisanie! :D:D:D : nie żal Ci trochę? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowcip na dobry początek dnia....:) żali sie Jasio mamie : nie zdalem mamo - mowi pochlipując. pociesza go mama glaszcząc po glówce : nie martw się Jasiu , i tak masz raka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się nazywa \"czarny humor\" :O Witaj Genek! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu Rzekłabym, że makabryczny ten dowcip :( Mam się za osobę z poczuciem humoru, ale humor tego typu chyba mnie nie bawi - raczej zniesmacza. Ale to moje osobiste zdanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale prowokuje - \" zakreca korbą\" a to bardzo lubie. bo za duzo u nas w Landzie gladkich slow a za malo czynów. a czy swego rodzaju falszem i \" czarnym humorem \" nie jest jubel na rynku w Krakowie , ktory to organizuje podstarzala przebrzmiala \" gwiazda ADymna pt. gluchoniemi śpiewaja. toz to falsz taki listek figowy dla prawdziwej sytuacji ludzi slabszych i chorych w naszym \" landzie\". amen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego właśnie akcji typu \"głuchoniemi śpiewają\" też nie oglądam. Bo to zakrawa na naigrywanie się z ludzkiego nieszczęścia. A tego po prostu nie mogę znieść..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooooooo, i mam ochotę się z Wami pokłócić.... Ja mam dziecko niepełnosprawne i wierzcie mi - nie ma dla niej większej radości , niż móc wystąpić przed widownią , która doceni jej umiejętności i nagrodzi wielkimi brawami jej występ. To , że w życiu codziennym państwo bardzo słabo wspiera i pomaga dzieciom niepełnosprawnym , to prawda, ale nie oceniajcie negatywnie działań ludzi , którzy choć w niewielkim stopniu , ale dają siebie potrzebującym. A tylko dzieci wiedzą jak jest to im potrzebne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Franiu Franiu dowcip to Ci sie nijak nie udał zwłaszcza na poprawe niedzielnego nastroju:( Ale na poprzedniej stronie wpisalam dowcip o Jasiu chyba lepszy;) Leci własnie siatkowka trzymajmy za nich Polska mistrzem Polska mistrzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Jak zwykle mam mnóstwo zajeć w niedzielę. Poczytałam Was trochę i.....nie cierpię takich dowcipów!!! I nie napiszę dlaczego. Dlatego na odreagowanie rzucę coś, z czym się w zupełności zgadzam i na co cierpię może nie codzień, ale co poniedziałek na pewno. :D Kobieta z rana dzwoni do swojego szefa i mówi mu, że nie przyjdzie do pracy, bo jest chora. - A co pani jest? - pyta szefu. - Mam jaskrę analną. - Że co!? Czym to się objawia?? - Po prostu nie widzę dzis możliwosci przytoczenia swojej dupy do pracy... Mozecie mnie wywalic z opiku, ale ten nick to moja \"gorsza\" wersja i zwsze pod nim piszę to, co myslę, nawet jesli się komuś narażam. Ostatnio jakimś małolatom się naraziłam gdzieś. :O No dobra, koniec marudzenia. Życzę wszystkim miłej i relaksującej niedzieli. Przy absolutnym braku jakicjhkolwiek kłopotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!🖐️ a co powiecie na taki..znaleziony na kafe.. Czasem, kiedy jesteś smutny, nikt nie widzi twojego strapienia.... Czasem, kiedy płaczesz, nikt nie widzi twoich łez... Czasem, kiedy jesteś szęśliwy, nikt nie widzi twojego uśmiechu.. Czasem, kiedy się śmiejesz, nikt nie widzi twojej radości... Ale weź tylko pierdnij :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takatamsobie, Parodyjko :D:D:D to było the best !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×