Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytoń

czy na forum zaglądają ludzie około czterdziestki ???

Polecane posty

dobry kotlet schabowy nie jest zły :) ale takie skojarzenie... czyżbyś Franiu głodny był ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to taki atrybut domowego szczescia i wszelakiej pomyslnosci. schabowy na obiad z komputem, trzy pokoje z kuchnią, kaloryfery grzeja chlop reaguje jeszcze... czy tak bylo u Ciebie w niedzielny świąteczny dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkową porą. Własnie wrociłyśmy z potomką z działeczki. Ech fajnie było..........ale się skonczyło. Oooo widzę o kotach tu mowa, my też mamy Kotka, rudy, z wesołą mordką, miauczydło jakich mało ...........i wabi się Mozart :D:D:D:D. Bo Mozart też był rudy, niepoważny, rozrabiaka i tak mi sie odrazu nasunęło, ze oto będzie nasz domowy Mozart. Zwyczajowo wszystkie zwierzaki dostają jakieś takie pokręcone imiona w naszym domu, był Behomot, Bach, Puszkin a teraz mamy Mozarta. Perełko jak tam twoj poławiacz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potomka własnie zażyczyła sobie Titanica, siedzi i ogląda, mam wiec chwilkę aby zasiąść przed kompem. Cholebcia fajnie zrobiona jest ta bajeczka, ale najlepsza jest muzyka. Mała widzę po mnie oddziedziczyła miłość do muzyki, to chyba nie jest złe. Jak jeszcze będzie spiewać i tanczyć ...........to stworzymy duet:P zrobiłam eksperyment, kupiłam film\" Dziadka do orzechow\" - balet, a myslę sobie sprobuję, zobaczymy jak zareaguje na coś takiego. Nie uwierzycie, nie mogłam jej oderwac od ekranu. No to super, będę miała towarzystwo do szwędania się po teatrach, bo mam takiego fisia:D:D:D:D lubię teatr;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sofinko 🌼 do mnie przez jakiś czas też przychodził dodatkowo rudy kot, ale gdzieś zaginął :( Piękny był. Franiu, u mnie akurat był mielony :) A zamiast chłopa - już wiecie, kocur :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no miałam czas na nadrobienie zaelgłosci, widzę ze topik się powiększa o nowe osobniki:) nie ma to jak piękni 40 letni Genek, a co to niewiasty niebogie ?????? dziękuję za bukiet, zaraz go do wazona wsadzę, co prawda wirtulanego, może nie zwiędnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja zaglądam to akurat nikogo nie ma, ale nic straconego miałam okazję poczytać sobie trochę o kotkach, bo w domu posiadam tylko piesa, słodkiego ale dożartego jak diabełek... Kotki wiem że są fajne bo moja siostra ma dwa i zachowują się jak tresowane pieski, jeden chodzi nawet z nią na zakupy i cierpliwie czeka pod drzwiami. Sofinka Franiu 👄 smitty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do smitty
Prosta spraw - ten Twój czarny powiedział białemu : idź kochany tu i tam, dobrze sobie podjesz, jak rano wrócisz to se pobalujemy :-D Koty mają swoje sposoby... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boniu ja właśnie wróciłam. Byłam w kąpieli.. Taki relaks sobie zrobiłam: pachnąca piana, muzyczka relaksacyjna, pachnące kadzidełka... Mmmm, jestem jak młody Bóg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smitty ja też uwielbiam taka relaksację, zwłaszcza z pachnącymi świecami. Ostatnio kupiłam cynamonowe, bo lubię ten zapach, ale niestety przedobrzyłam bo zrobiło sie strasznie mdło...:P Na szczęście bardzoooo szybko się wypaliła...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie , ze slowo niedziela to stad , ze dzien ten nie dzielil rodziny , tak mi sie skojarzylo. a może Wy Madre Dziewczynki wiecie coś o tym , jak jest etymologia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boniu, ja bez przerwy coś \"zapachniam\" :) Albo kominkami do aromaterapii, albo świecami, albo kadzidełkami. Próbuję masy zapachów, więc często trafiają mi się chybione. Z pewnością nie znoszę wanilii, jedynie w wypiekach ;) Co dziwne, to zapachnianie uskuteczniam najbardziej w okresie jesienno-zimowym. Chyba brakuje mi wiosenno-letnich zapachów natury.. A te świece to takie maleńkie namiastki słońca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu słowo niedziela pochodzi od staropolskiego i słowiańskiego słowa NIE DZIELAJ czyli nie pracuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem🌼 Macie zdrowie do siedzenia przy kompie ;) Serwuje serniczek na zimno zwlaszcza że go moje kochanie z dzieckiem zrobiło uwzględniając że przechodzi teraz okres głupawki to niezły wyczyn;P Pozdrawiam może ktos poda kawusie sxpresso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaglądaczka kawusi o tej porze nie pijam ale chętnie ci zaparzę...do Frania posłałam już kotlecik, chociaż podobno uległ konsumpcji w pociągu ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaglądaczka Ja reflektuję na serniczek :) A kawkę już szykuję. Z mleczkiem , czy bez ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo jak jest serniczek na zimno tkzw. pascha to sie mnie niestety dla Was tak szybko nie pozbedziecie Niewiasty. nie zważajac na sawoire vivre podsuwam duzy tależ na serniczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×