Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytoń

czy na forum zaglądają ludzie około czterdziestki ???

Polecane posty

zaglądaczko ja tylko zaglądam ( :) ) wrócę koło wieczorka. Pa, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazaa62
No wreszcie jest z kim pogadać.Ja również ślę życzenia mikołajkowe dal 40-stek Wszystkiego naj naj mikołajkowego. Obowiązkowa przyjemnośc spełniona to teraz myślimy o świętach. Ja osobiście uwielbiam święta . Nie męczą mnie nawet przygotowania ani porządki .Szkoda tylko że nie ma śniegu. Czym to zastąpić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazaa62 witaj w klubie Franiu, nic nie piszesz jak tam kociątko? Nie zamęczone?:D Czyżby reszta dotąd oglądała prezenty? A możę na kawie z jakimś przystojnym Mikołajem? Przyznawać się od razu...ja też chcę...ale gdzie tacy są?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazaa, witaj Nasze drzwi są otwarte dla wszystkich sympatycznych , choć jeśli troszkę poczytywałaś, to widziałaś, że trafiali się i mniej mili ;) Ale jakoś szybko wymiękali :) Miło by było, gdybyś coś o sobie powiedziała... boniu 🌼 :) jak już się dowiesz, gdzie są Ci przystojniacy - Mikołaje, daj cynk. A pokrowiec na gitarę kupiony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazza62
mój mikołaj z dzieckiem młodszym na basenie, starsze kuje przed maturą a ja jem pomarańczka i czytam co piszecie. no i tak miło i przyjemnie minął 6.12.2006r. No i dobrze jutro też jest dzien i też czekaja na nas przyjemności No nie? Np. za tydzien wybieram się do teatru. Wyobraźcie sobie że od kilku lat dzieci kupująnam bilety do teatru jako taki prezent mikołajkowy. Fajne nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te bilety to rzeczywiście fajny pomysł. Pogratulować dzieciakom inwencji :) grazaa ( czy grazza ?) może spróbuj sobie zaczernić ten nick, bo rózni paskudnicy czasem się podszywają pod kogoś a to na powitanie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazza62
jestem niepracującą w tej chwili nauczycielką, mężatką z dwójką dzieci.Lubię czytać i duuuuuuuuużżzzzzzzo gadać. Często potrzebuję wolnych słuchaczy.Ha ha ha Jestem osobą pogodną otwartą na ludzi . Lubię poznawać NOWE. Niedawno zaczęłam jeździć samochodem... po latach niejeżdżenia! Postanowiłam robic wszystko to czego wcześniej gdy byłam młodsza poprostu się BAŁAM. Sądzę że teraz nadszedł ten właściwy czas. trochę długo czekałam co nie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazza, nie tak długo ;) My tu gremialnie doszliśmy do wniosku, że teraz jest świetny okres w naszym życiu. Dzieciarki z reguły odchowane, można więcej czasu poświęcić sobie i swoim \"chceniom\" . A ponieważ człek jest już uzbrojony w większą wiedzę i doświadczenie, to i mniej się boi różnych nowości :) I byle czym się nie zraża i nie zniechęca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOSZŁAM DO TEGO SAMEGO WNIOSKU.Ale myslałam że jestem nielicznym wyjątkiem ,i to dosłownie WYJĄTKIEM. No ale widocznie to jest mój czas i czuję że muszę go właściwie wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Cieplo. \"gapcio\" czyli moja ukochana Zona przyniosla ze szkoly kotka . jest maly , czarny , ma plamki na glowce ruda i biala i biale skrpetki oraz prazki na ogonie rude. to jest kotka wiec nie obsikuje terenu jak kocur tylko zgląda katy.jutro caly dzien bedzie na urzadzanie kota w nowym dla niego miejscu. jest milutki i lasi sie do mnie i do Gapcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazza i słuszne te wnioski :) Jak widzisz, nie jesteś odosobniona. A jak Ci ładnie w czarnej sukience ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu 👄 Z opisu wnioskując, śliczne musi być to maleństwo :) Skarpetki na łapkach są urocze. No, to macie rozrywkę lepszą niż telewizja :) Spanko mu urządźcie, ale jak znam koty, to i tak zacznie się pchać do łóżka :) U mojego brata kocica śpi pośrodku, tzn. pomiędzy bratem i bratową. U mnie nie ma tego problemu ;) , kot układa się , z której strony mu akurat pasuje. A kołysanki- mruczanki kocie są niepowtarzalne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja, mam nadzieję na troszkę dłuższy pobyt bo MM ogląda mecz, mała pociecha śpi, a duża...będzie w piątek. Smitty przykro mi ale niestety jeszcze się nie zwiedziałam gdzie ci przystojni Mikołajowie, a miałam ochotę się dziś umówić...:) Grazaa...z tego co wnioskuję jesteś bardzo podobna do nas tutaj bo przede wszystkim lubisz książki, a to jest dla mnie ....ważna sprawa...:) i dziedzina życia. Franio a ja myślałam że Gapcia to twoje dziecko a ty tak słodko nazywasz żonkę, no no no...coraz to nowe pokłady odkrywamy u Ciebie, oczywiście pozytywne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smitty pokrowiec na gitarkę kupiony, teraz czekam na przesyłkę może dojdzie do piątku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boniu, ja też dziś miałabym ochotę na takie spotkanie ;) Tym bardziej, że mi ulżyło, bo od ponad tygodnia czekałam na wynik EEG głowy mojej pociechy.. I jest dobry !!:D I to jest dla mnie najpiękniejszy prezent mikołajkowy !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smitty to świetnie, i to są nasze najpiękniejsze prezenty, jeżeli na coś czekamy i otrzymamy pozytywną odpowiedź...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak boniu, święte słowa. Ja po otrzymaniu takich dobrych wiadomości, na które czekam w napięciu - pękam. Jeśli dowiaduję się o czymś złym, zachowuję się jak \"cyborg\" - chłód, opanowanie, racjonalne myślenie itd. Kiedy okazuje się, ze zło już minęło- pękam: trzęsą mi się nogi, ręce... Odreagowuję... Aż sobie włosy dziś umalowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smitty cieszę się razem z Tobą...ja zamierzam iść też do fryzjera, jakaś zmiana mi potrzebna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i słusznie :) Takie zmiany są potrzebne. Niedawno kupiłam sobie golf- niby nic dziwnego ;) - wszyscy znajomi wiedzą, że lubię. Ale koleżanka w pierwszej chwili mnie nie poznała :). Nie ten kolor ! Narobiłam zamieszania ;) No bo nigdy mnie w takim kolorze nie widzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak. Ale może nie ma w tym nic dziwnego.. Bo czy my sami się nie przyzwyczajamy? Ciekawe, co by było, gdybym tak zrobiła się na blond ? :D To żart, sądzę, że tego nie zrobię, bo chyba musiałabym się przedstawiać znajomym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha a ja jak zrobiłabym się brunetką bo od urodzenia jestem blondynką. Ale faktycznie, nosimy jakieś tam ubrania, kolory i ciężko nam się zmienić. Może nieraz brak odwagi???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może czasami... albo po prostu przyzwyczajenie.. bo już jedno do drugiego pasuje. I dlatego od czasu do czasu warto zrobić coś innego :) Hi,hi :) To może jednak kiedyś zrobię się na ten blond :) Choćby po to, żeby się przekonać. Przecież jeśli nie będzie mi pasować, to się przemaluję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop,hop ! Coś nam topik świeci pustkami :( Ludziska, co z Wami ?? Mam nadzieję,że jutro się pokażecie, jak już Mikołaja obtańcujecie :) Póki co, zmykam. \"Brunet\" wzywa ;) Dobranoc i słodkich snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️nocną porą :D Pozdrawiam wszystkich bywalców :D :D :D Mikołaj???był,był ;) Dziewczyny odmiana jest wskazana,wszak ...kobieta zmienną jest...;) Kolorowych snów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smitty- czuję ,że jesteś bardzo ciepłą osobą. To miłe .Fajnie gdy ktoś słucha , ale nie każdy umie.W moim życiu(krótkim), zawsze były osoby umiejące słuchać i ja teraz p r ó b u j ę robić to samo. To trudne ale wykonalne i jeszcze można sie samemu dowartościować. Ale sie rozgadałam................. To chyba lekkie przemęczenie. Tzw. wieczorne ględzenie o wszystkim i o niczym. Ale to chyba wynika z tego że żadnej(ego) z was nie ma........ a mnie dopadła taka mała chandra przedświąteczna. Ciekawe czy też coś takiego macie. Od paru lat próbuję odgadnąć skąd to się bierze... i chyba zaczynam się domyślać. To wynika z upływu czasu _ którego mam poczucie - może zbyt silne......... Ludzie co ja gadam może jak sie prześpię to minie ......... oby............... Buziory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich cieplutko, u mnie dizisaj nie ma humorku, pewnie przez te niskie cisnienie. Mikołajki byly bardzo udane, och takie swięta. ja jak najbardziej optuję za zmianami,wlosy rfyzury, makijaze, kolory, :D:D:D:D:D prace :P no wlasnie chyba juz pora zmienic pracę, trzy lata e jednej firmie, to juz chyba dość. Trzeba rozejrzec się za czymś nowym, nowe wyzwania nowe doswiadczenia. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek grazza , dziękuję za miłe słowa ❤️. Chociaż czasami wpadam w szał :) Jest straszny, ale niezbyt długi - jak letnia burza. Gorzej, gdy ktoś bardzo zajdzie mi \"za pazury\"... Wtedy się zapiekam w sobie, zimno cedzę słowa, które potrafią być mocniejsze od krzyku. Na szczęście zdarzyło mi się to ze trzy razy w życiu :) I dobrze, bo nie chciałabym być wtedy na miejscu mojego przeciwnika ;) Ogólnie bardzo lubię ludzi... i zwierzaczki również. W nocy nie siedzę za długo, bo wstaję bladym świtem :) o 4.45. Pozdrowionka dla wszystkich i buziaczki 👄 .Mam nadzieję, że każdy zadowolony z Mikołaja :) Pora zacząć oczekiwać gwiazdki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , zajrzałam na chwilkę a tu nikogo?! Wszyscy pracują. Ok. Wobec tego ide kończyć mycie okien. Od dzisiaj zaczynam porządki świąteczne.Pogoda ssuper . Ale \"pod choinką\" snieg będzie.( tak myślę). Bedę później. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×