Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytoń

czy na forum zaglądają ludzie około czterdziestki ???

Polecane posty

Cos sie porobilo z tym topikiem, ale mysle, ze to nie koniec. Jestem Maja 48 i wkupuje sie do Was z ciasteczkami. Jeszcze to nie sa pierniczki, ale pysznosci ze sklepu. Stawiam tez kawke dla wszystkichi winko, kto lubi. Mysle, ze sie wkupilam??? Pozdrawiam pieknie .... Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja swoje dołożę, żeby prędzej zapełnić tę stronę. Maju witaj ! Ja jestem łakomczuszek, więc na ciasteczka się piszę :) Dobre to wkupne :D mniam, mniam :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Smitty :D Aby do przodu i nie oglądać się za siebie - chociaż to ostatnie bardzo trudne :O Serce nie sługa , ujarzmić tak łatwo się nie da :P Ale przy świątecznych porządkach daje sobie ostro w kość , więc i czasu myśleć nie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazza ja pod choinkę chciałabym nowiuśkie autko , coby sie starego wreszcie pozbyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niedawno mówiłyśmy, że nie istnieje nic takiego jak świąteczne porządki bo wszyscy robią porządki przez cały rok. A tu proszę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ubiorę w sobotę, bo po niedzieli zajmę się już kuchnią. A w sobotę pomalutku ustroję chojaczka :) I nie tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Grazza , czasami to jedyny sposób , żeby głupie mysli ze łba wyrzucić :P jak się ostro ciało przećwiczy :P a tu pretekst był gotowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazza :) chciałabym ;) a chodzi o to, że stroję też przedpokój i jadalnię i rózne takie tam.. znowu komuś się nudzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toteż mówię : chciałabym ;) ale ponieważ znów mnie odwiedzi kolega, to może na nim też jakąś bombkę zawieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smitty---ty się za bardzo nie rozpedziłaś z tym kolegą..... Ja rozumiem....dałysmy Ci nasze błogosławieństwo...ale najwyraźniej sie rozpędziłaś....;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×