Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olivka 21

czy wam tez nic sie ostatnio w sklepach nie podoba?

Polecane posty

Gość olivka 21

Chodze ostatnio po sklepach, szukam czegos dla siebie w sklepach typu Orsey, kappAhl, Cubus i nic mi sie nie podoba. Mam wrazenie ze wszystko jest w jakims dziwnym, zlym stylu a jakosc szkoda gadac...A moze to ja mam taki wybredny gust czy wy tez macie podobny problem? A moze mam isc na ciuchy i tam zaczac sie ubierac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepowiczkaaaa
mnie sie bardzo duzo rzeczy podoba tylko problem w tym ze nie mam aktualnie pieniazkow na to co mi sie podoba:P:;)oj kochana zebym ja tylko miala problem z tym ze nie moge nic fajnego znalezc...dajcie kase a na pawno znajde rzeczy ktore chetnie kupie;)......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi niezmiennie sie podobaja rzeczy z zary i promoda, ale te ceny, zawsze czekam na przeceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeczywiście - mnie się NIC
nie podoba, jestem wściekła, a nawet gdyby mi się podobało, to nie miałabym kasy, bo ceny są z księżyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monty66
mi tez sie nic nie podoba.wogogle buty.w tym roku zima chodze boso:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mam! ostatnio bylam na zakupach min w reserved,orsay,house (mam tam 20%znizki)cropie i wielu innych no i oczywiscie nic nie kupilam!!! niech to szlag trafi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmień sklep i po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekko psychiczna
A mnie sie duzo rzeczy podoba. Nawet w Orasy ktory uwazalam za sklep dla tipsiar remizowych :P Tam juz sie przeceny zaczynaja. Kupilam jeansy przecenione z 140 zl na 30 :D I nie moge sie doczekac wyprzedazy w Zarze. Trzebaby chyba kase zaczac odkladac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotwhiskas
czasem coś kupie w Terranowie ale ogólnie nie ma co wybrać... fakt .jak sobie cos wymysle fajnego to nigdzie tego nie dostane. Chciałabym miec osobista krawcową:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak dzisiaj znowu bylam i tak : w Terranovie kupilam czarny golfik bez rekawow ze srebrnymi napisami :) w Housie natomiast spodnice za kolana,bluze i biala czapke :) ogolnie jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
House to dla mnie skończone gówno.. kupiłam sobie raz luźne \'sobotnie\' spodnie sztruksowe -> po trzech dniach miałam po prostu ziejącą dziurę w kroku.. no bez przesady żeby po trzech dniach towar za 150 zł się rozlatywał..zareklamowałam, ale od tamtej pory nawet tam nie zaglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I przyjeli reklamacje? Ja dzis znow chodzilam po sklepach i nic dla siebie nie znalazlam. Chyba jestem wyjatkowo wybredna albo aktualna moda jest nie dla mnie. Znow nic nie kupilam i jestem zla, zla zla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nic nie mogę sobie znaleźć ... bo nie toleruje kiczu. A teraz wszystko jest z jakimś badziewnym napisem, koralikami, świecidełkami... Normalnie porażka. Nawet bardzo elegancki sweterek musi mieć jakąś kiczową wstawkę :/ A ja chcę ładne, eleganckie ubranka w dobrej jakości .... A tego praktycznie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-o Masakra.Wczoraj spędziłam z siostrą i przyjaciółą kilka godzin w Galerii Kazimierz i się załamałam.Szukałam dżinsów i tuniki,nic nie było.Tzn kupiłam spodnie,nawet fajne,ale męskie :D i na pocieszenie cudny sweter,ale na tym koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz od dawna chodze po sklepach i nic sensownego nie moge znalesc, oczywiscie gdy nie mam kasy wszystko jest piekne, ale jak tylko dorwe grosza, koniec... nie ma nic dla mnie, i to mnie okropnie denerwuje..... a nie zawsze jest tak, ze moge sobie cos kupic od razu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie ostatnio pare fajnych ciuchow kupilam :) miedzy innymi sliczny sweterek w teraanovie- o dziwo. bez jakichs udziwnien, cekinow, fredzelkow i krysztalkow. i jeszcze spodnie (klasyczne czarne, proste nogawki) i brazowa bluzeczke z wiazaniem na szyi (to w Pretty woman) i spodnice- prosta, olowkowa ale z rozcieciem z przodu, bez kieszeni, czarna w szare prazki (w New Yorkerze- dziwne, dziwne...) naprawde jestem zadowolona. choc fakt, ze cienko z wyborem a z butami TRAGEDIA.. gdyby nie to, ze cos w zeszlym roku kupilam, to chyba bym na boso musiala chodzic... beznadzieja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do fuu: mam to samo, tez nie lubie kiczu. Lubie rzeczy proste, raczej klasyczne i dobre gatunkowo, ale znalezienie zwyklych dzisnow bez cekinkow albo gladkiego swterka graniczy z cudem. Wszedzie przkombinowane, ekstarwaganckie fasony, koraliki i blyskotki Nawet koszulke 100 % bawelny trudno znalezc wszedzie ten elastan...Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margot.m
hmm ja ubieram się w zarze, vero modzie, camaieu i promodzie i zimowa kolekcja w tych sklepach jest wyjatkowo niczego sobie. mozna wypatrzyc cos fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×