Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość telepizzerka

Czy kots pracuje w TELEPIZZA?

Polecane posty

Gość telepizzerka

Witam :) czy ktos pracuje w telepizza? chcialabym sie dowiedziec jaka jest atmosfera? jaki zakres obowiazkow dla zwyklego pracownika restauracji? czy jest strasznie ciezko czy da sie wytrzymac i jaka jest stawka? bo zapewne jest placone od godziny... prosze o odpowiedzi byłych i aktualnych pracownikow badz tych ktorzy sie oreintuja w temacie :) z gory dzieki za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ki-ki
ja dostałam tam pracę, ale po jednym dniu zrezygnowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz napisać cos więcej na ten temat? czemu zrezygnowałaś? znalazłaś coś lepszego czy chodziło o Telepizze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj chlopak
byl dostawca (jakis rok temu) - za kurs cos kolo 4zl ale oni nie placa za benzyne!! benzyne jak Ci sie uda pokrywasz z napiwkow. Wychodzilo ok. 2 kursy na godzine, plus podstawa chyba 1,80 netto za godzine za to ze jestes oraz za to ze kiedy nie rozwozisz pizzy to robisz ja oraz sprzatasz w lokalu. W efekcie kasy malo a za zarobione pieniadze wymienisz czesci w swoim zamortyzowanym samochodzie :/ o biednych dostawcach mozna by dlugo gadac... Pizzerki mialy chyba 4,20 czy 4,50 netto za godzine, tez mialy troche roboty (na dodatek w lokalu jest goraco) ale z tego co pamietam umowe o prace, chociaz tyle. Duza czesc pracowala nawet dlugo jak na mlodziez ;) ale czesc zmywala sie szybciutko. Chyba jednak nie polecam. Aha kierownicy zmiany ponoc nie mieli wcale duzej kasy a wiecej obowiazkow i nikt ich nie lubil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sillenka
Pracowalam w tele pizzy pol roku i bulam bardzo zadowolona szczegolnie z atmosfery wsrod pracownikow. ale fakt faktem zeby zarobic trzeba sie duuuzo napracoawc,brac nadgodziny itd.Polecam mimo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meker2
siemka.jestem dostawcą prawie już rok.dziwie się jak ktoś narzeka.bo atmosfera jest ok,jeszcze zależy może w jakiej miejscowości.młode towarzystwo.zarobki jak na obecne czasy całkiem spoko.wcześniejszy rozmówca podał całkiem aktualne stawki dostawcy.w przeliczeniu dziennym wychodzi nieraz kiepsko.bo żeczywiście koszty paliwa pokrywamy z własnej kieszeni, i dlatego dużą rolę odgrywają tu napiwki. w dzisiejszych czasach każdy nauczony jest do narzekania.ale przeciętnie napiwki wynoszą około 700 zł. miesięcznie a koszty paliwa gdzieś ok.900zł. i jeżeli dodamy do tego jeszcze kasę za godziny ok.300 na m-c + 1900 za kursy juz po odciągnięciu podatku. to ludzie sobie sami to zsumujcie że wychodzi około 2000 zzzzłłł. a gdzie takie duże pieniądze można zarobić dziś.z pozdrowieniami dla wszyskich pracowników telepizzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dostawca z telepizzy
meker2 - napisał bzdury (chyba jest pracownikiem telepizzy od PR) - może i płacą - ale wszystko zależy od godzin w jakich się pracuje - rano - trzeba wszystko przygotować w lokalu będąc dostawcą - za marne kaskę - w okolicach 2 zł na godzinę brutto w zależności od stażu, rano zero kursów - kursy zaczynają się około 11 godziny i zaczyna kapać - a w międzyczasie jak czekasz na kursy to skrobiesz kuwetki po zaschniętym cieście, jeżdzisz na mopie i inne podłe rzeczy trzeba robić - jak się pizzer grzebie to sam robisz pizze, bo albo ją sam zrobisz i zawieziesz klientowi albo będziesz czekać a inni sobie sami zrobią by było szybciej i więcej kursów wpadło. Za paliwo nie zwracają, oczywiście zwracają ale tym co mają umowę o pracę - jeśli jeden dostawca ma umowę o pracę na lokal to jest święto. Wieczorem trochę lepiej ale siedzisz do 23 lub 24 po to by posprzątać lokal, pochować do chłodni itd. w 160 godzin nie ma szans na zarobienie 1400 netto - no chyba że masz układ z szefem i wpisze Cię na dobre godziny - ale takie kasują goście co pracują jako dostawcy po 2-3 lata , inni wymiękają i przychodzą na ich miejsce nowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exdostawca
pracowałem i z minuty na minutę wyleciałem (umowa zlecenie), jak nie było kursów to musieliśmy zasuwać jak dzikie osły przy sprzątaniu, kierownicy zmiany dabli bardzo o to żebyśmy się nie nudzili. Zwłaszcza, kiedy jego Wszechwładność manager był w pobliżu. Zapomnij też o książeczce Sanepidu, nie potrzebujesz jej bo jesteś dostawcą, ale jak jest młyn to dajesz ognia na produkcji, nikt nie patrzy, czy masz łapy czyste itd. a może mam AIDS i mogę się skaleczyć? I co? taki placek pojedzie do klienta? Przestrzegam przed pracą i ko0rzystaniem z jej usług. I nie jest to zdanie rozgoryczonego pracownika, bo i tak za kilka dni miałem odejść. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak jest.
Święta prawda co mówił przedmówca, za 2zł/h jak sie nie jezdzi robisz jako murzyn. Te sieci sie powinny ogarnąć mają tyle lokali i tak tną te koszta że to przechodzi ludzkie pojęcie. Dajcie 6zł jak nie jeździ sie a nie i sobie odliczajcie wg tego systemu komputerowego co zapamietuje wszystko, bo to jest MASAKRA. Jeszcze jak sie jedzi ich samochodem to można tymi niby napiwkami troszke nadgonić,ale tak to sie wiecej na naprawy wyda napewno niż to jest warte. i ta wypłata raz na miesiąc. NIEPOLECAM , OSTATECZNOŚĆ swoim samochodem i nie na gaz;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LySyy
Zaczalem prace w zeszlym roku w listopadzie, na pozycji pizzero kasjer. Od 3 miesiecy jestem kierownikiem zmiany... Nie mam na co narzekac. Moja pensja utrzymuje sie w sredniej kraju. Obowiązkow troche jest, ale jak wszedzie. Co do atmosfery to mam wspanialą. Wiesz, to zalezy od lokalu, od ludzi ktorzy tam pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razi
a jak tam ze stawkami na godzine jesli sie stoi np. na kasie? mozna robic tylko kilka godzin w tygodniu ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkdfjs93d
pytanko: ile zarabia szef zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenki_kłopotek
ile w Poznaniu zarania pizzer-kasjer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RnR
Zdaje suę , ze w tej chwili na umowie widnieje 1274 zł brutto+ 300 zł ekwiwalentu za pranie netto. Czyli około 1200-1300 na rękę (Tyle przynajmniej dają w W-wie) czyli jak by nie było śniech na sali... Niestety zarobić da się dopiero na stanowisku menagerskim, ale za cenę strasznej harówy, poszarganych nerwów i braku wolnego czasu, co nie kalkuluje sie zbyt dobrze. Pracuje w TP już około 3 lat jako z. kierownika i mimo, że rąk do pracy ( a szczególnie pracowitych) brakuje, nie zachęcam do zatrudnienia nikogo kto chce zarobić godziwe pieniądze za godziwą pracę. Pozdrawiam. RnR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez dostalem taka oferte pr
1.60 za godzine 4 zl od kursu powiedzialem ze sie zgadzam a jak juz przyszedl dzien pracy to nie poszedlem do pracy bo poczytalem komentarze na internecie. kierownik wydzwanial wkoncu odebralem i go opierdolilem zeby wypierdalal z taka pracą. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raaazzzzorrrr
hej ja pracowalam jako szef zmiany nie polecam nikomu zalozenia nie do zrealizowania, realnie to brak mozliwosci awansu choc tam zastepca 3 od zastepcy 2 rozni sie 150 zl brutto a zakres obowiazkow ten sam ogolnie jestes od wszystkiego przygotowanie pizzy sprzatanie raporty odpowiedzialnosc za pieniadze, o wyplacenie nadgodzin trzeba sie prosic jesli w ogole sie je dostanie czas pracy tez idealny na 2 zmiany w zaleznosci od lokalu teoretycznie po wieczornej wychodzisz po pol godziny..:| liczenie wszystkich skladnikow w chlodni, przyjmowanie dostaw bo jak nie ma dostawcow to samemu sie to robilo, ogolnie przykre..dostawcy sie zmieniaja z dnia na dzien(nie dziwie sie za ta stawke) a zalozenie takie ze masz im ciagle przydzielac zadania jak nie sa na kursie (przypomne za taka stawke ktos ma non stop sprzatac etc), skutery wiecznie popsute..i dodam jeszcze o comiesiecznej inwentaryzacji (calonocnej - nieplatne ) i sv ktory wpada robi Ci oceny zmiany oraz interesuje go tylko sprzedaz..jak ktos ma mocne nerwy albo chce jako pseudo zastepca kierownika krecic placki to powodzenia..aaaa dodam jeszcze ze czesc wyplaty jest w ekwiwalencie za pranie ekwiwalent netto jak idziesz na urlop lub l4 to obcinaja Ci go w zaleznosci od ilosci dni czyli po 2 tygodniach urlopu masz wyplate mniejsza o okolo 270 zl..a placa wcale nie taka fantastyczna raczej niewspolmierna do zakresu obowiazkow..mozna by dlugo pisac moze w innych miastach jest inaczej u nas to jeden wielki syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nefre8520
Chciałam zapytać raaazzzzorrrr jaka jest dokładnie stawka dla szefa zmiany w Teleppizzy. wiem że dla pizzera jest 7,60 zł brutto za godzinę plus dodatek 1,2 zł za godzinę jako ekwiwalent na pranie ubrania. Wydaje mi się że w każdym mieście w telepizzy tak wygląda praca jak opisujesz. Pozdrawiam, czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kefcio
Witam jestem dostawcą od dłuższego czasu i to co się dzieje w tej chwili to tragedia:( Cena benzyny lub gazu masakra ,brak napiwków brak podwyżek dla dostawców od 6 lat ta sama stawka 4 zł na rękę za kurs, nawet za godziny nie podniosą stawki (1.6 zł brutto). Pizzerzy kuponiści oraz szefowie jakieś podwyżki dostali. Oj niedługo to nikt nie będzie jeździł dla nich. A czy tak trudno ugadać się z resztą dostawców w lokalu żeby zrobić sobie wolny weekend aby dać do myślenia Zarządowi firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary dostawca
W telepizzy pracować??? Ludzie opamiętajcie się!!! ja tam wytrzymałem tylko ze względu na udaną paczkę znajomych który niepotrzebne były pieniądze i tylko dlatego wytrzymałem tam aż trzy lata... (nie żałuję, ale tylko przez wzgląd na znajomych z którymi tam pracowałem...) jeżeli chodzi o pieniądze to żal!!! takie same stawki od 2005 roku... to chyba mówi samo przez się... na czysto przy przepracowanych 200 godzinach wychodziło jakieś 600 800 pln a i na wachę trzeba było kombinować bo przed dziesiątym to rdza zżerała zbiorniki w kaszlakach... :D a i jeszcze umowę sporządzali o pracę na 1/4 etatu także jak się zwolnisz to nawet ci zasiłek nie przysługuje... ODRADZAM TĘ FIRMĘ.... CHYBA ŻE KTOŚ MA BOGATYCH RODZICÓW I SIĘ NUDZI ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam smaka na pizze
nie pracowałam w tej pizzerii, ale z tego co czytam to opinie o ich pizzach są dość podzielone: http://goo.gl/XFhqX może ktoś z pracowników uchyli rąbek tajemnicy i napisze coś o kucharzach i recepturze. jakie jest Wasze zdanie o pizzy z tej pizzerii? warto się tam wybrać, czy lepiej podjechać gdzie indziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedzony
NIe< nie pracuję tam dzięki Bogu. ALE ZAPYTAM dlaczego w Telepizzy w Raszynie w poniedziałek małą pizzę za 5 zeta sprzedają tylko do 19-tej a potem słyszymy CIASTO NA MAŁA SIĘ SKOŃCZYŁO, a co to mnie obchodzim - pytam. A tak wogóle ciasto na MAŁĄ jest inne niż na DUŻĄ !!! zawiedziony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hodo12
Ciasto z Tele wykręcane jest z gotowych kul.Ciasto na małą jest robione z małej kuli, a na dużą pizzę z dużej, są jeszcze kule średnie , grube średnie i grube małe. Czy ktoś z Was odpowie mi jakie są warunki płacowe dla pizzero kasjera aktualnie w Poznaniu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex pizzer
stawki dla pizzerow we wszystkich lokalach wlasnych telepizza sa jednakowe - 7,60pln brutto + 1,80 ekwiwalentu za godzinę. Prawie zawsze daja umowe na czesc etatu, nigdy na caly...W lokalach franczyzowych bywa roznie zarowno z placami jak i umowami. Ale jak tu maja placic ludziom za prace skoro przy tak smiesznie niskich cenach koszt surowcowy wynosi jakies 80%? telepizzo, serdeczne, troszke przedwczesne kondolencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szef zmiany
Hey ! Czytam opinie i widze ze wiele sie pozmienialo na przestrzeni tych kilku lat. Ex pizzer napisal dobra stawke ktora teraz jest. Dostwca samochodowy ma chyba 4 zł z hakiem za kurs i 2,2 za godzine skuterowy zas ma chyba 2,7 za kurs i 2,2 za godzine ale ten nie placi za paliwo. Tak czy siak smiech na sali ... skutery sie psuja. Najgorsze jest to ze oszczedza sie na pracownikach by utrzymac odpowiedni koszt osobowy :/ z czego szefowie maja pramie. I to jest na zasadzie ... jestes poytzebny w pracy to choc masz wolne wszyscy prosza bys przyszedl bo nie ma kto rozwozic lub robic pizza bo ruchem przypieprzylo a jak masz czas by pracowac ale nie ma ruchu to nagle masz przymusowe wolne. Jest grafikale nikt sie do niego nie stosuje. Szef zmiany zarabia teraz 1386 brutto + ekwiwalent za pranie 650 zl wiec placa niezla ale wyzysk jest ... szkoda mi ludzi na strefie bo ja akurat jestem od marketingu zatem malo mnie ejst w lokalu. I racja czekac az ta telepizza padnie :/z takim podejsciem do ludzi. Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exworker
pracowałem jako dostawca,stawki marne-2 zł netto na godzinę , plus 4 zł netto za kurs,ale paliwo swoje !!!!!!!,przy dalszych kursach wychodzisz na zero,mnie po miesiącu pracy wyszło ok 3 zł netto na godz,ale naprawa samochodu pochłonęła cały zarobek,tak,że wyszedłem na zero,szkoda gadać,lepiej było siedzieć w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, ja pracuje i nikomu nie polecam! Mam ciezka sytuacje finansowa i tylko dlatego jeszcze tam zostaje. Wykańczam sie psychicznie i fizycznie. Niby mam umowe na 1/4 etatu ale nieraz rypie po 11h. Jak sie przyjmowałam do pracy to mowili ze daje sie dyspozycyjność i jest grafik a tak naprawde nieraz musze przychodzić do pracy nawet wtedy kiedy nie moge bo mi grożą ze mnie zwolnią. Tak samo nie było mowy o prowadzeniu urodzin dla dzieci.Nikt mnie do tego nie przeszkolił a każą mi je prowadzić i ja nie wiem co z tymi dziećmi robić. Poza tym na takim lokalu nie ma warunkow zeby bawic sie z takimi maluchami np 5 letnimi, nie ma zadnych zabawek ani instrukcji do zabaw itd. A pozniej to ja sie pale ze wstydu przed rodzicami jak nie wiem co z dzieciakami robić i one sie nudza.Fakt duzo zalezy od ludzi tzn od kierownika i szefów zmiany. Ja trafiłam na beznadziejnych... Jak tylko przez chwile nie ma ruchu to każą myć wszystko co sie da albo co 10 minut zamiatać podłoge. Jak sie tam przyjmowałam to nikt nie mowił ze bede musiała szorować kibel(nieraz nawet bez rekawiczek jak nie bylo) a pozniej isc tymi samymi rekami robic pizze. Moglabym tu pisac godzinami o tym jaki to syf ale żal nerwow. Jak macie taka mozliwosc to szukajcie innej pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagia
cześć! czytałam tak wasze opinie i jest dużo negatywnych.. może warto zajrzeć na to forum http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1727 tam też jest sporo opinii o pracy w telepizza, ale z tego co czytałam przeważają pozytywne..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, poszukuję osób, które pracowały jako dostawca pizzy, chętnych do udziału w programie telewizyjnym. Aby poznać szczegóły bardzo proszę o kontakt na adres mailowy keskesee@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×