Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 7kropek

Dziewczyny czy czujecie w sobie wytrysk?

Polecane posty

Gość czy tak ma byc latem
był po prostu tak napalony, ze potem aby sie ochłodzić wszedł we mnie wielokrotnie. Efekt znacie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marib
A mój też mi się spuszczał do środka, bo brałam tablety, a teraz już 9 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty_
Dlaczego tyle tu takich wulgarnych odpowiedzi?!!! Ludzie, czy wy musicie sprowdzac seks do zaspokojenia zwierzęcego popędu?!! Zastanówcie się czasem, zanim coś napiszecie!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łykam jak pelikan
ja lubie do buzi,o smaku ananasowym ,mmmnnniaaaaam:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saalensa
Wczoraj był pierwszy raz kiedy do środka mi się mój chłopak spuścił i czułam wszystko.Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż swojej zony
jak to czujesz dziubas? bo moja zona mowi, że nic nie czuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuję ten smak w ustach
ale w cipie nie mam takich receptorów smakowych więc nic nie czuję :D jedynie pulsowanie małego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i twoja zona
prawdę ci mówi..ale faceci oczywiście wolą czytać bzdury wypisywane przez małolaty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu w pochwie czuje się takie ciepełko :) a jak kochamy się bez gumki to chwilkę przed wytryskiem główka się nieco powiększa i to też czuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i twoja zona
wymiękam:D:D jeśli czujesz jak mu się glówka powiększa to rozumiem że ty w tym czasie bez ruchu leżysz tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rodziłam, może i mam ciasną pochwę :) a powiększającą się główkę czuję tylko przy stosunku bez gumki, i uwierz mi że nie leżę wtedy bez ruchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tedem
podobno zeby sperma była słodsza trzeba jesc dużo ananasów i zero alkocholu,a zeby było jej dużo nalezy jesc dużo orzechow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze to ja wam powiem że mój
obecny chłopak ma strasznie obfite wytryski. Jak chodziłam z moim byłym to coś tam mu chlupneło cos tam trysło chociaz z reguły to nie tryskało tylko wypływało mu z penisa. Mój obecny chłopak jak tryśnie to nie dość że sperma lata po całym pokoju to jeszcze jest jej bardzo bardzo dużo spuszcza sie jak koń! dlatego jak sie spuści we mnie to jestam cała napełniona i sperma ze mnie wypływa juz w momencie gdy on jeszcze ma we mnie siusiora! a uczucie jest naprawde super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elenica
a mój chłopak to sie spuszczał nawet dwa razy jak sie kochalismy i efekt jest taki,że teraz jestem w ciąży a brałam tablety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolek8989
Hej Wszystkim ;) mam pytanko... kochałam sie ze swoim facetem bez zabezpieczenia w czasie @ to był 4dzien ...przewaznie mam 5-7 dni. czy mogę być w ciąży ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elenica
Możesz być. Ja regularnie brałam tabletki i okazały się nieskuteczne, a myślałam,że wszystko ok, więc szaleliśmy i za każdym razem było do środka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje pomocy doświadczony
Wczoraj po imprezie kochałam się z moim chłopakiem, nie wiem czy dobrze zrobiłam że pozwoliłam mu się do mnie zbliżyć ale cóż tak wyszło... Byłam dzewicą i nie wiem czy on doszedł we mnie czy też nie... ból był tak silny (choć on był naprawdę delikatny:)) że koncentrowałam się na nim a nie na tym czy robi się ciepło czy nie... zrobiliśmy to bez gumki i boje się że mogę zajść w ciąże-jestem w trakcie owulacji:( obiecał mi że zrob to tak że rodzicami nie będziemy, musimy studia skończyć więc dziecko teraz nie wchodzi w grę... boję się go zapytać bo wyjdzie że mu nie ufam... PROSZĘ O ODPOWIEDŹ! z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ze tak
Zawsze czuję,uderzenia spermy o sciane pochwy,to chyba naturalne,jak mozna tego nie poczuc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z innej beczki a czy wy mężczyżni czujecie kiedy kobieta ma naprawdę orgazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda doswiadczona
Robi się przyjemnie cieplutko...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k p
uwielbiam wyskoczyc tuz przed wytryskiem lapie swoja sikawe i kieruje na panne zalewam przewaznie jej cyce i twarz kiedys ruchajac panne w hotelu jak zwykle zrobilem to samo lecz nie trafilem i oblalem sciane mielismy obawy czy przypadkiem nie trzeba bedzie zaplacic za malowanie scian spoko, udalo sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygas
zawsze i każdą połowice czy z łapanki zalewałem, zalewałem i bedę zalewał, moja żona kocha dzieci, facet co wyskakuje przed spustem nie ma pewności siebie i jest miękkim h...m zrobiony, zawsze, wszędzie i jak najgłebiej sie da, nasienie ma cieknąć po udach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×