Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 7kropek

Dziewczyny czy czujecie w sobie wytrysk?

Polecane posty

Gość xyz0
Prawdą jest to co pisze dziubas.To czy się czuje pęcznienie penisa przed wytryskiem jest nie kwestią ciasnoty pochwy tylko wrażliwości.Każdy ma inny próg wrażliwości i tak jedna poczuje tylko sam wytrysk, inna rozlegające się ciepło ( nie prawdą jest,ze temperatura pochwy jest taka sama jak spermy) inna będzie czuła pulsujące uderzenia. Są kobiety ,które czuja to wszystko na raz i nawet z własnego doświadczenia wiem,że to może doprowadzić do szczytu rozkoszy.Nie ma więc się co przejmować ,że wielkość pochwy czy penisa ma wpływ na odczuwanie wytrysku.Czasami wystarczy się wczuć w tym momencie ( choć wiem,że to nie łatwe :) ) bo może być też tak,ze wrażenia do jakich doprowadza nas partner są tak silne ,że zagłuszają inne doznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka01
Nie wiem jak inne ale powiem Wam szczerze, ze ja czuje wszestko dokladnie. jak moj chlopak dochodzi to czuje jak czlonek mu sie napreza we mnie, co chwila czuje takie pulsowanie czlonka i wtedy nastepuje wytrysk. czuje jak czlonek mu sie "rozpreza" a to co trysnelo sie we mnie wlewa przyjemnie mnie drazniac. nie wiem czy Wy tez tak to odbieracie?? Wyraznie czuje kilka pozadnych "porcji" nasienia wlewajacych sie we mnie. jesli zadziej sie kochamy to wtedy chyba wiecej mu sie tej spermy zbiera bo wtedy czuje pozadny wytrysk bo jest dugi i obfity. wyraznie czuje czasami ponad 10 takich "porcji" i jest to dla mnie bardzo przyjemne jak mam tyle spermy w sobie lubie to czuc po prostu. jak skonczy i wyjdzie ze mnie to czuje sie taka pelna i jest to przyjemne tylko pozniej ta sperma czasami wyplywa ze mnie i to juz nie jest fajne ale uczucie wytrysku w pochwie jest cudowne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja czuję wytrysk----i tak mnie to podnieca,że niebawem też szczytuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryczace
Ja bardzo czuje jeszcze jak do tego calego wlozy i wtedy tryska to uderza mi o scianki macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Chciałam zapytać jak kobiety odczuwają wytrysk partnera przy założonej prezerwatywie? My stosujemy tylko prezerwatywy, a ja zawsze wiem kiedy on kończy, z tym że nie czułam tego dokładnie... ale ostatnio pierwszy raz czułam ciepło i dokładnie czułam kiedy był wytrysk. Boję się że może to oznaczać pękniętą prezerwatywe? chociaż w sumie nic nie zauważyliśmy... Może chodzi tylko o inne ułożenie, głębokość, poziom podniecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze odczuwam - to najpiękniejszy moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak w cipce czy analnie wtedy gdy tryska obficie sperma to tez szczytuje przy analku i dopochwowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochany mąż cudownej żony
Moja żona zawsze czuje przed wytryskiem jak się mój ptaszor napręża, nastepnie w czasie wytrysku pulsuje i robi się jej ciepło i pełno. Wylewającej się z pochwy spermy nie brzydzi się alesprawia jej lekki dyskomfort jak leci po tyłeczku. Jeśli szczytujemy razem to nic nie wypływa bo wszystko zasysa w siebie. Pochwa jest wtedy bardzo ciasna, bardzo mocno przylega do mnie. Żona biodrami bardzo silnie przylega do mojego ptaszka i jajek jakby chciała je wysiadywać. Piękne uczucie :) mniam mniam. Oj mokro jest wtedy, jak w masełko wchodzę. Czuję ciepło wokół ptaszka i jego nasady przy jajkach jak go otula swoją muszelką. nieraz jest tak intensywna że aż boję się czy mi nie złamie go. Żona uwielbia jak ją chwytam za biodra i mocno przysuwam do siebie. SEKS jest wspaniały. Nie zabezpieczamy się w ogóle (w dni płodne gumeczki a wytrysk staram się poza pochwą robić w gumkę). Cykle są jak w zegarku 25-26 dni. W 12-13 dniu w 90% cyklów moja ukochana czuje owulację. Wtedy jest napalona na mnie że byle jaki dotyk ją pobudza. w czasie owulacji nie kochamy się w ogóle (10-14 dzień). Bez gumki do 6 dnia i od 17 dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu pisza tacy co w zyciu nie wspolzyli a jedynie maja bujna fantaxje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak maz tryskal 40 lat temu to bylo spermy duzo i czukam. Teraz trysnie tyle co kot naplakalni nie czuje wiec tryska mi czsami do buzi.Kocham meza i maz mnie. Sex to poezja w udanym zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam faceta ktory mial culasa dosc dlugiego i jak szczytowal to wchodzil calym wemnie i wtedy czulam jak tryska i do tego cieplo spermy a ten moment bardzo mnie podniecal ze az szalalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuję coś w rodzaju bicza wodnego :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuję coś w rodzaju bicza wodnego :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekkaobawa
Witam wszystkich serdecznie, dziewczyny, kobiety mam do was pytanie, wczoraj " odbyłam stosunek " pisze to w cudzysłowiu, ponieważ nie wchodził we mnie do końca, gdyż sprawiało mi to ból :x mieliśmy prezerwatywę, gdy dochodził, poczułam lekkie ciepło a następnie wyszedł ze mnie. Trochę mnie martwi czy powinnam się czegoś obawiać? Dodam że nie wykonywał żadnych motywu gwałtownych i szybkich pachnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meza wytrysku to niewiele czuje czuje bo ma slaby ale kochanek ma dluzszego i jak zaczyna tryskac to wchodzi calym wemnie i tak na chwile zostaje to czuje jak jest zalewana szyjka macicy bardzo mnie to podnieca poprostu jest to wspaniale uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadnego ciepła nie czuję, bo temperatura spermy jest taka sama jak ciała czyli 36.6 u zdrowego człowieka. No chyba, że masz gorączkę, ale wtedy raczej nie masz ochoty na seks. Samego wytrysku wewnątrz partnerka też nie może odczuwać. Psychicznie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmaryolla
szyjka macicy jest zalewana ;-) to dostaniesz 100 tys na odbudowę jak jesteś na terenie zalewowym ;-) twój penetrator to musi być jozin z bagien a ty jego dylcymeą ;-) a gdzie wtym wszystkim koń z lancom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak partner tryska do buzi to czuję ale jak wewnątrz ci/pki to nie. Jak leje na cycuszki czy ciałko to też czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czuję jak mi się zlewa do cipki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, dopiero czuje jak wypływa i ,ze sie tam mokro zrobilo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdziewczyna
czuję ciepelko ja już wiem kiedy mój mąż dochodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×