Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naturals

krew z nosa

Polecane posty

słuchajcie dzisiaj poszla mi krew z nosa tak calkiem przypadkiem, kiedy gdy zdażało mi sie to 3 razy w ciagu tygodnia, zrobilam morfologie i wyszla idealna. Czy macie jakies pomysly czemu mi leci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupuppupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczenie brak witamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczenie brak witamin
mojemu facetowi ciągle leci z nosa, aż chlusta! No ale on śpi po 4 godziny dziennie i ciągle pracuje. Nie wiem, jak u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cienka, przesuszona śluzówka - krwotoki nasilają się z początkiem okresu grzewczego, czasami latem w czasie dużych upałów. Mój syn cierpiał na krwotoki z nosa przez dwa lata, przy idealnej morfologii. Pomaga przyjmowany regularnie Rutinoscorbin /lub inny preparat zawierający rutynę - wzmacnia naczynka krwionośne/ i nawilżanie śluzówki /kropelki w sprayu Tetrisal itp.oraz nawilżanie powietrza w pomieszczeniach/. Przy bardzo słabych naczyniach trzeba brać rutynę i nawilżać śluzówkę przez kilka miesięcy, wtedy problem znika. Jeśli krwotok przydarzył Ci się tylko raz, czy kilka razy, powinno podziałać prawie natychmiast. Nie przejmuj się :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za rady, nie mam ich za czesto np 2 razy w roku ale jak juz sa to chyba codziennie przez 3 dni fontanna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozliwe ze
cierpisz na nadcisnienie tetnicze????? Moze to jest przyczyna.Jezeli tak to to jest bardzo niebezpieczne.Radze unikac stresu i zglosic sie do lekarza.Jezeli tylko mam racje.Ale oby nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, jak tylko bylam u lekarza to mi mierzyl cisnienie i zawsze w normie wiec chyba nie mam nadcisnienia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mammmm
Szczegolnie jak mam katar lub w czasie osłabienia wiosna/jesien. Aktualnie łykam rutinacea i pomaga, inne witaminy uzupelniam vitaralem. Po prostu masz w nosie naczynko ktore lubi pekac. Mam teztak, ze jak zacznie leciec to potem przez kilka dni jest z tym problem bo na naczynku jest strup ktory lubi puscic. Wazne zeby dac czas na spokojne zagojenie sie - przez ok tydzien nie dotykac nosa i nie dmuchac w chusteczke. Jak juz ci leci to nie łykaj krwi bo sie porzygasz. Glowa nad sedesem w pozycji prawie pionowej, nos w chusteczke i dosc mocno uciskac po bokach palcem wskazujacym i kciukiem. Co jakis czas mozna wydmuchnac skrzep po potrafi saczyc sie spod niego. Pomaga tez chodzenie i zimne oklady na czolo lub kark.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczenia brak witamin
a co ja mam zrobić ze swoim chłopakiem? Często jest tak, że np. siedzimy sobie, a tu nagle fontanna z nosa i taki kilka minut. ostatnio przey takim ataku zmierzyłam mu ciśnienie i pokazało 168/140, ale nie wiem, czy aparat się ni epomylił (choć automatyczny), bo po minucie było uż 130/60. pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczenia brak witamin
to nie był aparat na nadgarstek, tylko normalnie na "łokieć", tyle, ze wyświetlacz elektryczny. no nie wiem, nigdy się nie mylił, zawsze działał dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfcgjif
masz to epwnie od suchego pwoietrza w domu...ja tez w zcasie zimy mam taks mao jak ty...uzywaj witaminy C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×