Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Krzych26

Kolejna nowo poznana dziewczyna z dumą mi mówi że już nie jest dziewica

Polecane posty

Wstyd mi za imiennika, szczęśliwy bo stara dupa mu komplement powiedziała. Nie podlizuj się prawiczku i tak Ci żadna nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to cały czas czuję się jak mężczyzna a w szczególności jak zerżnę małolatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam to i nie mogę
uwierzyć te baby są poprostu obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam jestes obrzydliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze jaki debil!! facet ma przeleciec tyle kobiet ile tylko moze tak? bo wtedy jest DOSWIADCZONY, a kobieta to od razu dziwka??!! jestem dziewica (mam 17 lat) ale gdybym sie w kims zakochala i uprawiala seks z ta osoba(to nie po to zeby juz to robic ale taki jest naturalny rozwoj zwiazku) to nie uwazalabym sie za szmate-szmata to ktos kto sypia z kim popadnie - a jesli z takimi sie zadawales to u mnie (i nie tylko u mnie) bylbys skreslony bo to znaczy ze sam sie szmaciles -i jeszcze jestes z tego dumny ! :/ Rozumiem tez ze facet szuka mlodszej i sama generalnie wolalabym starszego ale ten tekst \"ze nie schodzisz ponizej 19\" jest idiotyczny, czyli jak spotkasz fajna 20-letnia dziewice to jest skreslona?? zastanow sie co piszesz. Ale wydaje mi sie ze nalezysz do grupy takich frajerow jakich czesto spotyka sie na ulicy-dzis jakis lysiejacy 30-parolatek powiedzial mi ze jestem goraca i czy umowie sie z nim na randke-odmowilam a wiesz dlaczego??? jesli nie to dobrze ci zrobi zastanowienie sie nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecium pecium
Ja lubię mieć świadomość całując kobietę.że spuszczało się jej w usta kilku chłopa.Fersztejn głupie kórvidełka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałem w swoim życiu 3 dziewice z żadną nie jestem i więcej raczej nie chce. Natomiast jestem juz długo z dziewczyną która miała przede mna trzech ( bynajmniej tak mówi ;) ) i jest wspaniale. Z moich doświadczeń dziewice zawsze bedą chciały sprawdzić jak jest z innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta jak ty miałeś 3
to przynajmiej 2 nie znajdzie swoich dziewic i najpewniej bężęąło nieze kompleksy z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samce zastanówcie sie
samce, zastanówcie sie, jak kazdy z was miał statystycznie w zyciu 10 kobiet to skąd mają się te dziewice brać na świecie? przecież nie jest nas, kobiet na świecie 10 razy więcej niż was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynajmiej
ale przynajmiej jedna każdemu powinna się trafić.Ten który ni miał dziewicy. Prawdopodobnie na żonę będzie szukał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewno że tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze i ja sie wypowiem
mam 22 lata jestem dziewica, dlaczego?bo chce to zrobic po slubie i juz, nie chce miec w sobie dziesieciu facetow bo to chore, jak obserwuje co robia moje kolezanki ze studiow to mi slabo. poznalam jakis czas temu faceta, byl starsz bo mial 28 lat, mowil ze mnie kocha itp ale gdy sie dowiedzial po jakims czasie ze jestem dziewcia byl bardzo niezadowolony. zostawilam go. Czekam na tego jedynego i juz. Czesto spotykam sie z reakcja ze jestem dziwna ze seks to przyjemnosc, ale ja chce ta przyjemnosc miec z miloscia mego zycia. dodam tylko jeszcze, ze nie jestem az tak bardzo wierzaca i moje poglady nie sa zwiazane z wiara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chiał się koleś zabawić
a tu mu się dziewica trafiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabawne, ale te wszystkie lale, które strzelają epitetami, w niczym od Krzycha26 lepsze nie są: 1) też używane; 2) też zmeniały z jakiegoś powodu partnerów. A w czym go przebijają: 1) opisują szczegóły anatomiczne - jeśli nie widziały ich wcześniej, to tani profetyzm po grzybkach, jeśli widziały - tania zemsta :P; 2) klną - górnicy z dolnego śląska a nie kobiety :? \"Z czego się śmiejecie? Z samych siebie się śmiejecie\" mawiał Gogol. Przeszkadza wam, że koleś czegoś konkretnego szuka w kobietach? Wy panie(?) w mężczyznach żadnych konkretnych czy też czysto fizycznych cech nie szukacie? Brzuch piwny na ten przykład nie robi wam różnicy? Czy też wqr_wia was tak straszliwie, że ten facet podobniez jaki i wielu innych szuka czegoś, czego wy juz nie posiadacie?:P Czym się w końcu podniecacie, skoro macie już facetów (podobno) i udane (podobno) pożycie? W co zresztą zaczynam szczerze wątpić. Szalony musiałby być facet, który związałby się z jadowitą, trzykroć złośliwą, a dziewięćkroć niedowartościowaną babą... Krzychu26 => Nie żeń się. Małżeństwo w obecnych czasach facetowi nic nie obiecuje. Większość populacji kobiecej zdaje się przekształcać w pewnym wieku w stwory, które czasem można \"usłyszeć\" na tego typu forum... Równie inteligentne to załozyć sobie na nogi kajdany i połknąć klucz, kiedy w pobliżu krąży głodny lew...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzych to
idiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mo chlopak i przyszly maz cieszy sie ze bylam dziewica. oczywiscie juz nie jestem, ale to i tk nie ma znaczenia, bo i tak bedziemy razem do konca. nie wyobrazam sobie aby robic to z kims innym.i nawet nie wstydze sie tego ze bylam dziewica az do 20 roku zycia. nie jestem brzydka. mam piekna kolezanke ktora ma 25 i tez jest dziewica i wcale sie tym nie martwi. nie ma czym:) sa wazniejsze rzeczy w zyciu , niz zamartwianie sie czy nie jestem juz aby za stara na dziewice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrykPatrykPatryk
a ja o dziwo za pierwszym razem robilem to 2 godziny i ledwo co doszlem a dziewczyna z ktora to robilem powiedziala z ja oklamalem mowiac ze nierobilem ego wczesniej!!!! a ona mi jak byla dziewica zamiast dac cipy to wziela mi do buzi pozniej wsadzilem jej w cipke a na koniec cierzko co prawda wchodzil ale sie dostalem i wszedlem w dupke i tam skonczylem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krychocho
to przeleć ją w tyłek, tam na pewno jest jeszcze dziewicom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my kosmici pi i sigma
Wszyscy jesteśmy debilami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×