Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie rozumiem Was

Apel do Mam! Proszę Was dajcie spokój z tymi Julkami

Polecane posty

Gość mizantrop melancholijny
APEL?????, moj Boże daruj sobie dziewczyno, każdy i tak da na imię swojemu dziecku jak będzie chciał i dobrze. Droga Teorio, nie dała matka 2 letniej dziewczynce na imię Helena, tylko zaraz po urodzeniu, i co cie tak dziwi? Niby dlaczego lepiej unikac takich sytuacji, bo jakas ograniczona , prosta baba sie zdziwi? Kogo to obchodzi, chyba nikogo normalnego. na marginesie Helena to bardzo ładne imię. Dajcie na luz ludzie, i wyjdzcie z tej zasciankowości, przestańcie siebie i innych zamęczać tym, co powiedzą lub pomyślą ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicole 22 i masz racje -imię ma się podobać Wam ,bo jakekolwiek byście wybrali to i tak znajdzie sie ktoś kto je skrytykuje ,w końcu są gusta i guściki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamagoczi -->a wyobraź sobie , ze się śmieją zarówno z Helenki jak i jej dwóch braci Antka i Franka może dlatego, że w małym zadupiu mieszkamy gdzie panuje moda na Olivki, Natlki i tym podobne imiona więc jak kobieta \"wyskoczyła\" z trzema mniej oryginalnymi to się smieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsza trochę
Jan -dobre dla starszego pana,ale jednak przez większosć życia jesteśmy w tzw srednim wieku.Panie Janie,panie Janku,panie Jasiu -mi się nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredotaa
Zdanie innych też jest ważne. Bardzo podoba mi się imię Allan, a nie nazwałabym tak synka tylko dlatego, że dzieci w szkole są okrutne i będą to imię zdrabniać na Anal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojjoojojojoj
np mały Aruś starszy Arek dziadek Arkadiusz Jaś Janek Jan to tylko przykład, nie mówię ze mi sie podobają ale pasuja do kazdego wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo Denis_Penis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mezantrop melancholijny ---> alez ja nie napisałam, że Helenka to brzydkie imię bo mnie się bardzo podoba i napisałam , ze ludzie się smieją ale nie napisalam ze ja rownież :P i fakt dala jej tak na imie zaraz po urodzeniu ale ona teraz ma 2 latka i po prostu skrocilam swoja myśl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w przedszkolu u mojego syna jest mały Kazio-mnie sie nie podoba ale jego rodzicom tak,moja córka ma na imię Nikola mnie sie podoba komuś innemu nie całe szczęście mamy mnóstwo imion popularnych,nowoczesnych,starodawnych-po to ,żeby kazdy wybrał to co mu sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teoria nie tłumacz się kretync
bo i tak nie zajarzy o co biega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mabulii
Klemens kiedys tak nazwali mojego dziadka a drugiego Ignacy to było 100 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannajoasiaasiaasiunia
a mnie sie podoba zwyczaj nadawania imion po przodkach np babciach i dziadkach, przynajmniej cigalosc w rodzinie jest zachowana ja jeste rocznik 80 i w podstawowce i w liceum, i nawte na studiach bylam jedna w grupie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannajoasiaasiaasiunia
a ludziom, ktoprzy smieja sie z imion innych bark jets kultury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsza trochę
Tak naprawde to najwazniejsze,zeby imię podobało sie naszemu dziecku:).Moja córka jest na szczęscie zadowolona,teraz juz nie dałabym jej tak na imię,teraz tylko Pola:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buka poka
Tu nie chodzi o to, że ktos sie śmieje z Julek, ale pięć Julek czy Jakubów w grupie czy klasie powoduje problemy, że tak powiem techniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamf
moja prababcia miała własnie na imie Joanna więcnie jest tylko z 80 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córcia to też Julcia, ale ja jakoś w przeciwieństwie do Was nie mam dookoła samych Julek, a mieszkam w dosc dużym mieście. W Katowicach jakoś większa moda jest na Wiktorie. Moja córcia ma tak na imię, bo od zawsze mi się ono podobało, jest to też moje imię z bierzmowania i już za czasów nastoletnich zaczytywałam się w Szekspirze :) Poza tym tylko to jedno imię podobało się zarówno mnie jak i mojemu mężowi. A na drugie moja Julcia ma Helenka :) Uważam te dwa imiona za na prawdę ładne i romantyczne. Julka z Szekspira a Helena - najpiękniejsza kobieta według starożytnych mitów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apel do Mam! Proszę Was dajcie spokój z tymi Julkami--- i stąd się biorą wścibskie, zazdrosne osoby, które nie patrzą swojego tylko innych by ciągle poprawiały. Moja córeczka to Zuzia i dopiero tu się dowiedziałam, że to imię tak teraz popularne. Tylko, że moja Zuzia jest jedyna, wyjątkowa i choć ma dopiero miesiąc przewróciła nasz świat do góry nogami ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizantrop melancholijny
Jasne , nie zajarzę , bo nie jestem żarówką. Slangu i epitetów nie lubięi nie posługuje się takowymi . Jak ci to w czymś człowieczku ulży, to poużywaj sobie, mnie nie jest taki ktos jak ty, w stanie dotknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam córe Julie ale ma juz 9 lat i anwet nie wiedziałam, ze to teraz takie popularne imię :) wtedy ich jeszcze duzo nie bylo ale imie śliczne i wcale nie żaluje ze takie nosi, a moja mama nie chciala zeby takie imie nosila powiedziala ze jest takie stare i nie uzywane hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia to piękne imię!!!! :) Jako przyszła mama (mam przynajmniej nadzieję) chcę aby moja córeczka miała na imię Julia, a chłopczyk Kubuś :) Te imiona zawsze chciałam, nie jest to zwykła plaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córeczka ma niezbyt popularne imię Milenka za to jest przepiekne i wyjątkowe tak jak moja córeczka:):):) Według tego co sie podoba komu nalezy nazywac dzieci Od poczatku ciazy powiedzialam sobie ze to napewno bedzie córcia i nazwe ja Milenka i tak tez sie stalo Uwazam ze Julia to piękne imie:):):) ale jest wiele wiele pięknych wszystko zalezy od gustu POZDRAWIAM🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moja córeczka
ma na imię Justynka po babci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×