Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie rozumiem Was

Apel do Mam! Proszę Was dajcie spokój z tymi Julkami

Polecane posty

Gość a co 2 dziewczynce
Julka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to jest tak, że jak za często słyszy sie dane imię to może się zrobić nudne co nie znaczy, że brzydkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nikt nie mowi
że brzydkie. Tylko po co się powtarzać???? jest tyle imion w kalendarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie rozumiem Was
Nie sądziłam, że spotkam się tutaj z takim zachowaniem. Założyłam ten topick, żeby podyskutować na dany temat i może nawet dowiedzieć się, dlaczego mamy nazywają tak swoje dzieci mimo, że wiedzą, że to obecnie najpopularniejsze imię w Polsce. Co takiego się stało, że kilkanaście lat temu to imię nie było popularne, a teraz co druga dziewczynka ma tak na imię? Dlaczego ludzie aż tak idą za modą i kopiują zachowanie innych? Jeśli ktoś nie ma nic do powiedzenia na ten temat, to nie rozumiem dlaczego jest chamski i nieprzyjemny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zauważyłam że jest też dużo Kubusiów i Mikołajków - przynajmniej na Podkarpaciu :) Ja też jestem pospolita Agnieszka - rocznik 82. W liceum było w klasie 5 Agnieszek, ale jakoś nas nikt nie pomylił. Mnie drażni to, że jest mnóstwo ładnych polskich imion a rodzice nazywają pociechy np. Nicole :( i w połączeniu z nazwiskiem daje to coś koszmarnego (niedaleko mnie mieszka Carlos Kapel)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kolo mnie
Olivia Placek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicolette Kielbasa
bardzo mi przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopisuję sie do Was. U mnie na osiedlu jest masa Julek i masa Kubusiów. Teraz jest znowu hit na Zuzy i na Oliwie. Moje dziewczynki to Karolina i Ania. Popularne,ale nie sprawiajace problemu imiona.No i sprawdzą sie w różnych stronach swiata.:):):) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze jakies imiona beda na topie ! To nieuniknione... Kidys był \"rynek nasycony \" ;) Ankami,Askami,Kaskami,Magdami.... przyszłą kolej na Julie,Oliwie,Zuzie... Temat dyskusji: Apel do Mam! Proszę Was dajcie spokój z tymi Julkami ---------> i co myslisz ze teraz nagle kazdy zmieni zdanie ??? Zrozum imie własnego dziecka to osobistadecyzja rodziców tego dziecka ! papa Aśka mama Julki :) ( ale my pospolite jestesmy:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam do niej aWErsję
Acha, Twój topick pada, to teraz będziesz się kłócić na tym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsza trochę
Moja córka ma na imię Wiktoria ,była jedyną w szkole:),ma już dwadzieścia kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaa!!! Nie ma pomaranczowych zmijek w ogóle na moim temacie ...wiec nie bedziemy sobie z laskami słodzi ...:) A czy ja mam zakaz wychodzenia na kafe poza \"próg\" mojego tematu? :P ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka 25
Moja coreczka ma 2 latka i ma na imie Gabriela :) sugerowalam sie wlasnie tym,ze Julel, Wiktori, oLIWEK rodzilo sie mnustwo!!!A tak teraz wszyscy zachwycaja sie jej imieniem bo jest pienke i orginalne!! Mamusie idzcie na orginalnosc a nie za moda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popularne również
jest Martyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dweg
gabrieli tez jest duzo, przynajmniej w moim miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mam na imie
ARIADNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imie przede wszystkim musi pasowac do : -dziecka -nazwiska Imię musi podobac sie przede wszystkim: -mamie -tacie Imię powinno byc : -ciekawe i ponadczasowe -dla rodziców a nie dla świata. !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoria: z Helenki się smieją? To jest dosyć popularne imię. Znam znacznie bardziej oryginalne i ciekawe, np. Cecylia. Tzn. bez agresji, dziewczyny, ja sobie tak pisze beznamietnie i faktycznie nic nikomu do tego, jakie nada imię swojemu dziecku. Ale faktem jest, że moznaby spróbowac nie ulegac modzie, byłoby ciekawiej, oryginalniej, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola -moja córka ma tak na imię,dla mnie bardzo ładne i nie jesteśmy patologiczną rodziną ,nie chciałam sie też dowartościować dając jej tak na imię po prostu bardzo mi sie to imię spodobało jak jeszcze nie byłam w ciąży i pomyślałam sobie,że tak własnie chciałabym nazwać swoja córkę :) i nawet jak miałabym koszmarne nazwisko np Placek albo Kiełbasa tez nazwałabym ją Nikola :P mnie nie podobaja sie imiona np.Ania ale nigdy nie oceniam rodziców po tym jak nazywaja swoje dzieci,każdy ma inny gust i to chyba dobrze :) co do Julek to u mnie w mieście jest to popularne imie ,moja bratanica tak sie nazywa i moja mała sasiadeczka też i kolezanki w przedszkolu synka ale to bardzo ładnie imię i nie sadze,że rodzice ida za modą im sie to imie podoba -to a nie żadne inne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha: masz rację, ale dla świata również, ponieważ dziecko kiedyś będzie dorosłe i pójdzie z tym imieniem w świat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvhr
imie nie jest dla rodziców a własnie dla świata. dziecko dorośnie... zastanówcie sie kiedy samo bedzie babcią czy dziadkiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buka poka
Barbamama - ja jednak myślę, że rodzice idą za modą, bo nagle połowie Polski spodobało się to imię a wcześniej nikomu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslcie ponadczasowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ciekawe
jakie będa imiona modne za np.10 lat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam szczerze, że nie mam jeszcze pomysłu na imię dla dziecka i póki co przeglądam stronki z imionami. Tych imion jest tak dużo, że czasem naprawdę trudno się zdecydować, zważywszy na to, że mam takie nazwisko, do którego pasują wszystkie imiona, zarówno te długie jak i krótkie, proste i oryginalne. Wybierając imię dla dziecka, nie będę się kierować tym, że coś jest popularne albo oklepane, ale tym co mnie się podoba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsza trochę
Mi osobiście nie podobają sie imiona,które łatwo się zdrabnia:kasia,basia,asia,sama mam jedno z nich,dla dziecka fajne,ale dla osoby dojrzałej srednie.Podobnie jest z plagą Jasiów-dziecko ok,ale dorosły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buka poka może i tak... ale jak by sie im nie podobało to by tak nie nazwali dziecka tylko dlatego,że jest modne sama już nie wiem :o moi synowie maja powiedzmy,proste \"normalne\" imiona natomiast przy córciach trochę przyszalałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak to
Jan to własnie imie dla starszego pana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×