Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gosia24

szukam trwalych i tanich perfum z allegro.

Polecane posty

Czesc kiedys kupilam perfumy za 25 zl, z allegro, pisalo ze byly rozlewane.Wprawdzie to grosze, ale zapach byl podrobka jakiegos i powiem wam ze mnostwo osob, lacznie z pania dyrektor pytalo mnie co to za zapch i kazdy podawal ten oryginalny.Tyle ze wtedy nie zapisalam co to za firma, od kogo kupowalam.Szukam teraz kogos kto poleci mi jakiegos allegrowicza kto ma rzeczywiscie trwale perfumy damskie.Dziekuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli mogę polecę sam siebie :) Perfumy FM to najtrwalsze kopie :) a z przesyłka kosztuja 30 zŁ . Zapraszam do mojego sklepu na www.tanieperfumy.eu możesz tam obejrzeć wszystkie produkty firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu takie tanie
?????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianio
Tanie? Wiem.. znam!;) mozesz kupić na sklepie internetowym perfumy(a nie wody perfumowane) za 100ml 54zł (gdzie normalnie kosztują takie zapachy 250zł i to wody perfumowane). Polecam sklep www.sanok.aromagroup.pl akurat mam listę zapachów (nazwy oryginalnych perfum i zamienniki) Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianio
O listę możesz pytać emailem (email na stronie sklepu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nareszcie lato
Tak FM polecam ,sama je kupuję nr.81 bosssssssski pachnie tydzień ,no może trochę przesadziłam :)Dobre perfumy mają ostatni skusiłam się na CHEREE boskie nr nie pamiętam ,pachna sexi cały Boży dzień.Dobra firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może lepiej poszukać jakichś okazji na perfumy oryginalne niż jechać na podróbkach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×