Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dementia

skuteczność prezerwatyw...

Polecane posty

czy komuś z Was pękła lub zsunęła się prezerwatywa?na ile są one skuteczne?boję się brać pigułek a zastrzyk hormonalny też wydaje mi sie być kiepskim pomysłem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blend
czemu boisz sie pigulek? na pewno lepsze od zastrzyku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym się bała
samych prezerwatyw indeks pearla (ilość ciąż na 100 kobiet po roku stosowania) 3 - stosowanie idealne 15 - stosowanie w typowych warunkach (czyli z uwzgl. błędów użytkowników) Masz jeszcze spiralę do wyboru, nawet jesli nie rodziłaś ewnetulanie prezerwatywy plus globulki ewentualnie prezerwatywy+globulki+pigułki+spirala dla hardcorowców:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blend
ale gumki sa blee i tyle :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym się bała
blend - ciąża to większe bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blend
wiem - dlatego jestem za tabletkami/plastrami. od gumek mam nadzerke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym się bała
to na pewno od gumek??? nie wiedziałam że tak może być ja też jestem za pigułami albo spiralą ale tak panikuję że chyba bez dodatkowej gumki nie da rady:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blend
ja ich nie znosze wiec mimo ze tez troche panikuje, postanowilam ufac samym plastrom :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używałam gumek do momentu kiedy jedna się zsunęła (sic!), potem był postinor i mega stres... Od tamej pory biorę pigułki :) i seks jest przyjemniejszy jak nie trzeba przerywać gry wstępnej na założenie gumki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym się bała
kro i nie boisz się wpadki bo ja się chyba nie będę potrafiła przełamać:( jak to robicie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bałam się a jakże :D po pierwszym opakowaniu miałam schizzzzzzzzzzy ;) Ale potem okazało się, że jednak to działa :D:D:D:D Wszystkie wpadki z pigułek są spowodowane błędem człowieka - pigułka pominięta, lub wzięta o złej porze, wprowadzanie własnych modyfikacji w systemie przyjmowania czy połączenia pigułek z lekami, które ograniczają jej wchłanianie... Ale tak ogólnie to niezawodna ;) A w każdym razie pewniejsza niż prezerwatywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym się bała
"Wszystkie wpadki z pigułek są spowodowane błędem człowieka -" może większość ale nie wszystkie niestety:( i tego się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skuteczne serio są te pigułki a ile to kosztuje na miesiąc dziewczyny? Słyszałem że przez to kobieta może mieć gorsze samopoczucie albo coś, czy nie lepsze plastry? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcialam zapytac o skutecznosc bo troszke nie rozumiem.... Czyli jak jest stosowana dobrze czyli dobrze zakladana,kobieta jest juz dobrze podniecona itp. to i tak moze sie zdarzyc wpadka i moze peknac lub sie zsunac i to z tego wynika przy dobrym stosowaniu wskaznik pearla 3 ???????????? Tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blend
szczescliwy - kazda reaguje inaczej, sa rozne rodzaje tabletek i rozne ceny. plastry to 45-60 zlotych na miesiac, tabletki sa tansze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja20__
jesli jest dobrze zalozona to daje kolo 100%. tak wyczytalam. Ale ja i tak im nie ufam ( to jest podloze psychiczne) i wole aby elkarz mi przepisal tabletki anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi a mi
pękła dwa razy i raz się zsunęła, a nie było jakiegoś dzikiego seksu. Najgrsze jest to, że się tego w trakcie nie czuje tylko widzi się po wszystkim.....trudno przecież cały czas mieć prezerwatywę na oku ( ale zabrzmiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znowu słyszalam że czuje się pęknięcie, sama już niewiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi a mi
ja nie czułam nic a nic, to nie jest jak pęgnięcie naciągniętej gumki, że strzela, ona pęka podlużnie a nie w tym miejscu u nasadki gdzie jest najgrubsza tylko w tej cieniutkiej części właśnie wzdłuż i nie na pół oczywicie! robi się taka rysa i jej nie czuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi a mi
pęknięcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jednak pękają ... :| ale pigułka może powodować spadek libido,bole ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolka z listopada
nam za 1 razem pekła i tez był stres a teraz są tabletki. złe samopoczucie owszem mi lekarz poradził brac witamine b6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tym miesiacu nie biorę pigułek...i przy pierwszym w moim życiu stosunku z prezerwatywą się zsuneła i wszytsko wylało się na mnie:( tak wiec macie rację. wszytskie metody sa do dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolka z listopada
no to zalezy od tego jak sie czujesz. ja wybrałam tabletki jeszcze z jednego powodu. mojemu facetowi za kazdym razem tak uroczo trzesą sie rece gdy sie domnie zbliza(ypiamy ze sobą od roku)ze nigdy bym sie nie doczekała na niego zanim uprał by sie z gumką, a ja nie lubie tego roi to psuje atmosfere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezerwatywa
ja uwzywam prezerwatyw i to dobre zabezpiecznie kiedy dobrze zgodnie z instrukcja jest zalozone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi prosze jak to jest ze przy prawidłowym stosowaniu gumek wskaznik Pearla wynosi 3?? Plemniki przegryzają sie przez lateks??:O Osobiście uwazam, że PRAWIDŁOWO uzyta gumka daje 100%pewności. Można dodatkowo stosować metode termiczno objawowa i bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kruszka
kruszek takie są dane WHO niestety "prawidłowe stosowanie" oznacza brak błędów użytkowników - czyli np. za późne nałożenei, uszkodzenie prez. przy wyjęciu z opakowania, za duż rozmiar itd. jeśli nie ma tego typu błędów to i.p. wynosi 3. czyli prezerwatywa zawodzi mimo że stosujący nei popełniili zadnych błedów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×