Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość darias
wiem ile ma pecherzyk wiem ze bije serce wiem ile ma ciałko zólte ale nie wiem ile ma zarodek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darias musisz liczyc od dnia zapłodnienia. Doti28 wczoraj byłam u lekarza i oprocz kwasu foliowego tez nic nie mam brac, witaminki dostane pozniej. Wczoraj jedynie mnie mierzyła, ważyła, sprawdziła ciśnienie i założyła karte ciąży, no i usg. Nastepną wizyte mam na 16 stycznia i dopiero wtedy dostane skierowanie na badania - mocz, morfologie, WR, glukoze, grupe krwi i cos tam jeszcze. Troche sie martwie tym ze mamy różne grupy krwi - ja ARH- a mój mąż ABRH+, no ale zobaczymy jak wyjda badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada, pewnie bierzesz coś na podtrzymanie ciązy? ja biorę dupfaston. a jeżeli chodzi o kawkę to ja w takim razie przesadzam!!!!!! Ja pije 2 kubki dziennie a nie filiżanki. Ale taką słabą z mlekiem. Jednak muszę zmniejszyć ilość. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokratynka - ja tak jak ty mam grupę ARH- a mąż ABRH+! W moim przypadku jest konflikt serologiczny. Ale jak byłam w szpitalu (przy poronieniu pierwszej ciąży) to dostałam zastrzyk z antyglobuliną (jakąś tam - nie pamiętam) i teraz nie mam się czy martwić. Nawet jeżeli u Ciebie też jest konflikt to nic takiego się nie dzieje. Nie ma powodu do niepokoju! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafetka
Wpisuje sie:) i pozdrawiam sierpniowe mamy:) NICK...........IMIĘ......WIEK..MIEJSCOWOŚĆ......TC....TERMIN....KG.. sokratynka....Ola.......24.....Trójmiasto.........7.......05.08.07....+1 moonisia......Monika....21.....Poznań.............7.....ok4.08.07.....0 -dziki storczyk-.Maja..25.....Śląsk................6?....ok10.08.07....0 a_ga2.....Agnieszka....26.....Starogard Gdański..7.....02.08.07....0 pluszka... Beata ........31 .....woj.kuj-pom .......8......03.08.07 ....0 doti....Dorota...........28......opolskie.............6 .....15-17.07.....0 darias...Daria........23........woj.kuj.-pom......5t5d....11.08.2007...0 betika...Beata.........30....Toruń...............5tc ....ok15 -16.08.2007 kasztanowo-ruda......26.......woj.śląskie..... 6........14.08.2007...0 cafetka......Asia.......26......małopolskie......6/7......14.08.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello sierpnióweczki:) widzę, że coraz więcej pojawia się tu nowych przyszłych mamuś:) fajnie, będziemy mogły wymieniac się informacjami, radami, cieszyć się razem i obserować nasze rosnące maleństwa:) szkoda tylko, że zdarzają się też smutne chwile:( samo życie.. pozdrawiam wszystkie i życzę wspaniałego światecznego nastroju🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! no pieknie ----juz jest nas 10 w tabelce ja sie jeszcze nie wpisuje bo nie bylam u lekarza dzisiaj rano robilam test w labolatorium szpitalnym i jest OK> CIAZA nie robilam bety----bo sie okazalo ,ze u nas w szpitalu testow z krwi nie robia , a tylko z moczu jutro sie moze umowie z mojm gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny Ja ostatnio zdycham, mam straszne mdłości a właśnie gotuje sie u mnie kapusta i boczek, no po prostu zaraz podnę. No i całkowicie nie mam siły. Jeszcze jak jestem w pracy to sie sprężam i jakoś jest, ale jak tylko wracam do domu to rozkładam się na czynniki pierwsze. Dostałam dzis w pracy paczke na święta same słodycze jakieś ptasie mleczka, ferrero itp a ja mam ochotę na mięsko. No i już nie mogę, Dawniej nie popuściłabym takim słodkościom, a teraz zjadłam ferrero i mnie zemdliło. A na obiad szukałam idealnego smaku kabanosa z keczupem, musztardą, chrzanem. Oczywiście nie odnalazłam smaku o jaki mi chodzi, a dodatkowo odbija mi sie kabanosami. No po prostu zwariowane podwórko. A jakby tego było mało popełniam same gafy. Wczoraj zamiast jednego pasternaku, kupiłam jeden kilo, a dzisiaj wbiegłam nie do tego pociągu co trzeba. (do pracy jezdze pociągami) no i meżuś po mnie przyjechał. Jak on ze mną wytrzymuje sama nie wiem. W pierwszej ciąży nie miałam takich przebojów. Chyba się starzeję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziki storczyk--> ja kiedyś też nie przepuściłam niczemu słodkiemu co sie pojawiło w moim domu, a teraz po prostu słodycze mnie odrzucają:) tak raz na 2 tygodnie mam ochote na cos słodkiego i potem koniec, nawet spojrzec nie mogę:P ale to chyba dobrze, jak nie będziemy zjadac tylu pustych kalorii, to może tak mocno nie przytyjemy;) niestety nie mam teraz wagi, żeby spr czy doszły nowe kg, więc nie uaktualniam tabelki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka2
NICK...........IMIĘ......WIEK..MIEJSCOWOŚĆ......TC....TERMIN....KG.. sokratynka....Ola.......24.....Trójmiasto.........7.......05.08.07....+1 moonisia......Monika....21.....Poznań.............7.....ok4.08.07.....0 -dziki storczyk-.Maja..25.....Śląsk................6?....ok10.08.07....0 a_ga2.....Agnieszka....26.....Starogard Gdański..7.....02.08.07....0 pluszka... Beata ........31 .....woj.kuj-pom .......8......03.08.07 ....0 doti....Dorota...........28......opolskie.............6 .....15-17.07.....0 darias...Daria........23........woj.kuj.-pom......5t5d....11.08.2007...0 betika...Beata.........30....Toruń...............5tc ....ok15 -16.08.2007 kasztanowo-ruda......26.......woj.śląskie..... 6........14.08.2007...0 oliwka2.....Magda......30.......Trójmiasto.....6?......~10.08.2007...0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darias
NICK...........IMIĘ......WIEK..MIEJSCOWOŚĆ......TC....TERMIN....KG.. sokratynka....Ola.......24.....Trójmiasto.........7.......05.08.07....+1 moonisia......Monika....21.....Poznań.............7.....ok4.08.07.....0 -dziki storczyk-.Maja..25.....Śląsk................6?....ok10.08.07....0 a_ga2.....Agnieszka....26.....Starogard Gdański..7.....02.08.07....0 pluszka... Beata ........31 .....woj.kuj-pom .......8......03.08.07 ....0 doti....Dorota...........28......opolskie.............6 .....15-17.07.....0 darias...Daria........23........woj.kuj.-pom...... 6....11.08.2007...+1 betika...Beata.........30....Toruń...............5tc ....ok15 -16.08.2007 kasztanowo-ruda......26.......woj.śląskie..... 6........14.08.2007...0 oliwka2.....Magda......30.......Trójmiasto.....6?......~10.08.2007...0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........IMIĘ......WIEK..MIEJSCOWOŚĆ......TC....TERMIN....KG.. sokratynka....Ola.......24.....Trójmiasto.........7.......05.08.07....+1 moonisia......Monika....21.....Poznań.............7.....ok4.08.07.....0 -dziki storczyk-.Maja..25.....Śląsk................6?....ok10.08.07....0 a_ga2.....Agnieszka....26.....Starogard Gdański..7.....02.08.07....0 pluszka... Beata ........31 .....woj.kuj-pom .......8......03.08.07 ....0 doti....Dorota...........28......opolskie.............6 .....15-17.07.....0 darias...Daria........23........woj.kuj.-pom...... 6....11.08.2007...+1 betika...Beata.........30....Toruń...............5tc ....ok15 -16.08.2007 kasztanowo-ruda......26.......woj.śląskie..... 6........14.08.2007...0 oliwka2.....Magda......30.......Trójmiasto.....6?......~10.08.2007...0 suri.........Żaneta......24......woj. kuj-pom....7........01.08.2006...0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł wszystkim!!! troszke mnie nie było, gdyz miałam wyjazd i szkolenia służbowe, a tu proszę proszę cała masa nowych dziewczyn :D byłam w końcu u mojego gina i moje maleństwo ma już 1.48 mm :D mdłości mam jak diabli, ale najdziwniejsze jest to że głównie wieczorem dziwne jest też to że muszę często jeść bo mi inaczej niedobrze, mało ale często, bo mały się domaga :o to jest straszne, wydaje mi sie że przytuje jak słoń w tej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suri u mnei jest dokładnie tak samo:) nie mogę dopuścić do sytuacji, że jestem głodna, bo jak już tak będzie to robi mi się strasznie niedobrze, słabo i nie mam siły kompletnie na nic:( natomiast jak jem co 2-3 godzinki to jest ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moonisia ze mna jest podobnie musze co chwile cos podjadac bo jak jestem glodna to jest mi niedobrze. Chyba jestem tez troche osłabiona bo rano leciała mi krew z nosa i to bardzo, albo mam za mało witamin, hmmm nie wiem :( Tez cos takiego miałyscie? dzieki Kasztanowo-ruda z tą grupa kwi troche mnie uspokoiłas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poszłam wczoraj sobie na roraty i musiałam wyjść z koscioła bo mi się słabo zrobiło:( ale krew mi nie leci z nosa ani z niczego na szczęście:P miałąm robioną morfologię, badania moczu itp i jest wszystko ok. Od prawie 2 tygodni biore witaminki, więc to też chyba nie ich jakis starszny niedobór. Jesteśmy po prostu w takim stanie:D Trzeba dbać o siebie, nie wysilac się, odpoczywać i cieszyć pomimo mdłości:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze faktycznie chyba po prostu jestem przemeczona, okres przedswiateczny w pracy to straszna bieganina, nie mam czasu dosłownie na nic, co chwile cos sie dzieje. Ale na szczescie juz jutro mam wolne :) Musze wytrzymac do 17-tej a wtedy juz bede w domku. Mąż własnie myje okna, tak wiec troche pracy mi odejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tym roku nic nie sprzatam:) tylko umyję może podłogi przed samą wigilią i zetre kurze:) nie to, że ja brudasem jestem, tylko siostry i mama wszystko wysprzatały, a my przyjedziemy na gotowe:P w naszym studenckim mieszkaniu nei am sensu sprzatać, bo jak jutro wyjedziemy i wrócimy 4 stycznia to i tak się nabrudzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak pewnie. My mieszkamy sami i co prawda na wigilie najpierw jedziemy do rodziców meza a pozniej do moich to jednak wieczorem wracamy, wiec trzeba posprzatac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darias
moze to szybko bo to 6 t ale dzisiaj powiem w parcy tym bardziej ze w poniedzilełek chcieli mnie na oddziale zostawić,,,,,oby dobrze było,,powiem bo po co pozniej pełno pyytan dlaczego nie powiedziałas......... tym bardziej ze jestesmy bardzo zgrani a dzisiaj w pracy prezenty i wogole to dostaną jeszcze jeden prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........IMIĘ......WIEK..MIEJSCOWOŚĆ......TC....TERMIN....KG.. sokratynka....Ola.......24.....Trójmiasto.........7.......05.08.07....+1 moonisia......Monika....21.....Poznań.............7.....ok4.08.07.....0 -dziki storczyk-.Maja..25.....Śląsk................6?....ok10.08.07....0 a_ga2.....Agnieszka....26.....Starogard Gdański..7.....02.08.07....0 pluszka... Beata ........31 .....woj.kuj-pom .......8......03.08.07 ....0 doti....Dorota...........28......opolskie.............6 .....15-17.07.....0 darias...Daria........23........woj.kuj.-pom...... 6....11.08.2007...+1 betika...Beata.........30....Toruń...............5tc ....ok15 -16.08.2007 kasztanowo-ruda......26.......woj.śląskie..... 6........14.08.2007...0 oliwka2.....Magda......30.......Trójmiasto.....6?......~10.08.2007...0 suri.........Żaneta......24......woj. kuj-pom....7........01.08.2006...0 ANKA79.....ANIA.........27.....WOJ.SLASKIE.....6........16.08.07......0 LUB NRW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziewczynki dzisiaj mam wolne :) i przymierzam sie do sprzątana łazienki, kafelki mnie odrzucają, ale trza zmyć, bo juz sie wejsc nie da :) W pracy chce powiedzieć najpóźniej jak się da. I chcę pracować do końca mam umowe do 30 czerwca, choć pewnie i tak ze mną nie przedłużą. A 1 lutego mam egzamin na prawko i mam nadzieje ze go zdam, bo niewyobrazam sobie egzaminu z brzuszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) myslalam,ze nasz topic umiera, a tu taka niespodzianka:)))))))))))))))))))))))))))))) bardzo sie ciesze...u mnie wszystko ok, piersi troche bola, brzuszek juz raczej nie, moze tylko czasami cis poczuje, mam spore nudnosci, ale nie wymiotuje... wczoraj bylam na drugiej wizycie, dzieciatko sie ladnie rozwija i sporo uroslo, wiec wszystko ok... juz sie nie moge doczekac swiat, oby szybciutko przyszly i niech na chwilke sie czas wtedy zatrzyma, bo Malenstwo z brzuszku sporo energii zabiera, musze troche odpoczac:))) pozdrawiam Was wszystkie i witam nowe dziewczyny:)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKIE PANIE RODZACE W SIERPNIU! I JAK SIE CZUJECIE?BO JA DOBRZE ;PIERSI NIE BOLA ;NIE WYMIOTUJE;NARAZIE NIE CZUJE DUZYCH ZMIAN OD CZERWCA PRZESTALISMY SIE Z MEZEM ZABEZPIECZAC CHOC NIE BYLAM TAK 100% PEWNA I ZWLEKALAM ;A MAZ NIE MÓGL SIE DOCZEKAC;AZ WPADALM SAMA BO PRZYSZLA MI OCHOTA I POTEM PO OBLICZENIU DOPIERO ZROZUMIALAM ZE IDEALNIE PASOWALAO! MAZ BARDZO SIE UCIESZYL A JA MIALAM MIESZANE UCZUCIA;ALE TERAZ JHAK JUZ JESTEM PEWNA TO SIE JUZ CIESZE A CO CIEKAWE WCZORAJ DOWIEDZIALAM SIE ZE ZONA MOJEGO BRATA JEST TEZ W CIAZY I TO CHYBA 5 TYDZIEN CZYLI URODZIMY W PODOBNYM TERMINIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
Czesc Dziewczynki :) Kiedys tu z Wami pisalam, ale szybciutko okazalo sie, ze jednak to bedzie 28 lipca :) Dzis skonczylismy 9 tydzien! Ale mimo ze nie pisze to czytam sobie :) i calym sercem jestem z Wami. Objawy mam bardziej takie jak Wy niz lipcowki, bo one niektore juz maja spokoj z mdlosciami, a ja ciagle sie mecze. Mdlosci mam generalnie caly dzien :( nasilaja sie wieczorem. Wczoraj myslalam, ze nie zasne. Tez musze jesc czesto, ale nie wiele. We wtorek bylam na USG - Malenstwo mialo 17 mm :) Ale teraz nie ma co sie przejmowac wielkosciami - ja caly czas wszystkim powtarzam, ze dzieci przeciez nie rodza sie identyczne- nie?? ;) Trzymajcie sie dzielnie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Anka0079 i gratulujemy! Jesli chodzi o prace to ja chce powiedziec dopiero na poczatku lutego, mam nadzieje ze do tego czasu nikt jeszcze nic nie pozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka2
Ale tu dzis ruch panuje, ja dopiero jutro biorę sie za porzadki, jestem swieżo po przeprowadzce więć bałagan wielki, całe szczęście na święta wyjeżdzamy wię sie za bardzo tym bałaganem nie przejmuję. Przeciez trzeba sie oszczędzać. Dziki Storczyku ja od stycznia też wykupuje sobie jazdy u instruktora, ma co prawda prawo jazdy od ponad 10 lat ale dawno nie jeździłam i teraz jakos sie boje zacząć.Teraz niestety nie mam wyjścia, mieszkam na lekkim zadupiu, mój mąż pracuje poza miastem więc nie mam wyjścia. To moje postanowienie noworoczne-zacząc jeżdzic. Ja podobnie musze co chwile cos przekąszać-kanapka z salami i musztarda to istny hit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O czesc zatroskana! Ja tez na poczatku pisalam z lipcowkami, ale jak sie okazalo ze bedzie poczatek sierpnia to sie tu przeniosłam. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA POWIEM W PRACY PO SWIETACH BO MAMA NA 3 ZMIANY I MOGE TYLKO NA RANO PRACOWAC WIEC I TAK BY SIE WSZYSCY ZORIENTOWALI;WIEC POWIEM PIERW SZEFOWI A POTEM INNYM;NARAZIE OPRÓCZ MOJEGO BRATA I JEGO ZONY(TEJ KTÓRA SAMA JEST W CIAZY I TEZ W SIERPNIU URODZI)TO NIKT NIE WIE;CHCEMY POWIEDZIEC RODZICOM(DZIADKOM)W WIGILIE;BEDA MIEC FAJNY PREZENT POD CHOINKE JUZ TESKNIE ZA RODZINA I SWIETAMI W POLSCE;JADE JUTRO DO DOMU;NARESZCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×