Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Anko 0079 witaj rzeczywiscie fajnie z ta podwójna ciążą, ja niestety pod tym wzgledem nie mam za dobrze, mój brat to jeszcze kawaler i jakos sie nie spieszy a brat męża własnie się rozwodzi 9maja córeczkę , jest moja chrzesniaczką ale wiadomo po rozwodzie róznie moze byc z tymi kontaktami:-( ) dziki storczyku milego sprzatania, ja z lazienka rozprawilam sie wczoraj Wisienko rzeczywiscie fanie jak sie tu zaglada i jest co czytac - prawda? Suri z jakiej czesci kuj-pom jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darias
mdłości to niby nie mam ale jak sie najem i czuje ze jestem pełna to nawet kęsa nie wezme wiecej bo pewnie bedzie pawik,,,,,w pracy sie pytaja na okrągło a to tylko dlatego ze moje sniadanie jest duze i urozmaicone nie tak jak zwykle.......ciekawa jaka bedzei ich reakcja o prace sie nie martwie dziewczyny sa w ciazy i wszytsko ok a umowe mam do 2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatroskana przeciez mozesz i z nami pisac skoro termin masz na koncówke lipca to nigdy nie wiadomo, tylko 5% kobiet rodzi w wyznaczonym terminie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betika
Dziki storczyku ja też jestem właśnie w trakcie robienia prawka:) 5 stycznia mam teorie a na poczatku lutego pierwszy(i pewnie nie ostatni) egzamin z jazdy. boję sie okropnie, ze przyjdzie mi zdawac z duuuzym brzuszkiem:( no i kompletnie nie wychodzi mi jazda do tyłu po łuku buuu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggape
Cześć Dziewczyny, Rzeczywiście duży dziś ruch na topiku. Ja dołączyłam w tym tygodniu, a jutro u lekarza wyjaśni się, czy wszystko w porządku. Dostałam luteine na podtrzymanie i wszystko poki co wyglada ok. Jesli chodzi o moje objawy to mam lekkie mdłości rano i w ciagu dnia kiedy dopada mnie głód. Ciekawe też są napady senności :) Moje piersi tez dają o sobie znać. Pisałam Wam też o bardzo dokuczliwych wahaniach nastroju, ale nie znalazłam komentarzy na ten temat. Moze dzisiaj znajdziecie czas, zeby powiedzieć coś o emocjach. Pozdrawiam wszystkie sierpniówki, a dopiszę się dopiero po badaniu. Buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pluszka jestem z miasteczka położonego niedaleko torunia, a ty? może mieszkamy bardzo blisko siebie? :) ja zjadłam dziś rogalika i znów mam na cos ochotę, może wsunę sobie pysznego naleśnika z pieczarkami, serem i szynką z knajpki obok?? mniammmmmmm a wczoraj gotowałam kapuśniak i pożarłam 1/3 kapusty na niego przeznaczonej, ale fajnie mi było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darias
zmienne nastroje wiem cos o tym,,,,,,,wczoraj mąz doprowadzał mnie do szału i był śmiech przez łzy ze skrajności w skrajność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli chodzi o mój nastrój to ciągle ryczę...nawet oglądam reklamy i ryczę!!!!! :o i strasznie jestem nerwowa, wydzieram się na męża o byle co, no a potem znów ryczę :o tylko w pracy mi lepiej, pracuje od 9.00-17.00 i po ciemku wracam do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja tez jestem bardzo senna, doslownie moglabym spac na stojąco wszedzie. Klade sie spac o 21-ej i wstaje o 7-ej i jeszcze jestem spiąca, ciagle mi mało :( A emocjonalnie to raz chce mi sie strasznie ryczec, a pozniej sie smieje. Dziwne wiem, ale co na to poradzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
Pluszka--> w sumie masz racje. Mnie i tak sie wydaje, ze to sierpien bedzie :) choc nei ukrywam, ze sama sie urodzilam 24 lipca i hmm... :) bylo by milo. Ale nie wazne kiedy, najwazneijsze zeby zdrowe bylo. No nic teraz na zakupy sie udaje. Aggape ja niestety niewiele moge o emocjach popisac, bo jakos nie dopadly mnie zmiany nastrojow. Moze tylko tle, ze latwiej sie wzruszam, czesciej zbiera mi sie na placz. No i generalnie sie wrazliwsza zrobilam. Wczoraj moj Maz rozprawial sie z karpiami. Ja jak bylam mlodsza to pomagalam Tacie (wiadomo, ze wyganial mnie jak bylo najwiecej krwi, ale potem pokazywal "z czego rybka jest zbudowana" i najlepsze byly pecherze plawne). A wczoraj jak moj Malzonek skonczyl i zawolal mnie zebym wziela miske, jak zobaczylam tylko odrobine krwi to mi sie slodko zrobilo i myslalam ze sie przewroce.. Dobra zmykam- do potem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka2
Wiecie co ja z ta zmiana nastroju tez tak mam, czuje sie jak przed okresem. Dosłownie rycze byle powodu i złoszcze sie rózwnież z byle powodu. Chciałabym , zeby skończyl sie juz pierwszy trymestr, z tego co pamietam z poprzedniej ciązy drugi trymestr jest super-dostje sie dodadkową dawke energii i ta sennośc mija która meczy niekture z was. Poprzednim razem mogłam zasnąć dosłownie gdziekolwiek teraz jakoś nie mam napadów sennosci, moze dlatego zę mam zajęcie w postaci 4 letnie córeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka2
przepraszam za okropny bład ortograficzny w poprzednim tekście,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betika
oliwka ja tez mam czteroletnią córeczkę Ninę. Własciwie to 4 lata skończy 6 stycznia:) Potrafi być słodka i jednocześnie doprowadzać człowieka do szału hehehe Cieszę się z drugiego dziecka:) chociaż też i obawiam się podwojonych obowiązków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka2
Betika-moja córka jest z 29 grudnia więc za kilka dni skończy 4 latka, jesteśmy w tym samym wieku i nasze córeczki urodziły sie prawie w jednym tygodniu. Mój mąz pracuje w Toruniu i właśnie do Torunia wybieramy sie na Sylwestra. Strasznie sie boje podwójnych obowiązków tym bardziej ze przez 4 dni w tygodniu jestem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka2
Betika- nasze dzieci będą w tym samym wieku. Mam taka tabele ktora moja koleżanka dostała od lekarza kiedys tam-można sobie tam sprawdzić płeć dziecka ( póki co u wszystkich moich zanjomych się sprawdza). Postaram sie ja jakoś tu wkleić. To taka zabawa ale jakos sie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka2
Przedstawiam Ci tabelę przewidywania płci dziecka :) Niestety , sprawdza się tylko u kobiet które nie mają problemów ginekologicznych . Ma ponad 92% skuteczności! Aby uwierzyć ,najlepiej ją sprawdź na wszystkich koleżankach które już urodziły. :) Sama zobaczysz :) Jak korzystać z tabeli? W pionie szukamy nasz wiek, z tym że, liczą się skończone a nie rocznikowe lata, czyli np. mamy maj , a 24 urodziny są we wrześniu ,to w tabeli szukamy 23. A w poziomie przewidywany miesiąc poczęcia. Miesiąc poczęcia 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 18 s s c s s s s s c s s s 19 c c s c c s c c s c s s 20 s s c s s s s s c c s s 21 c c c c c c c c s c c c 22 s s s c s c c s c c c c 23 c s c s s c s c c s s c 24 s c s s c s s c s c c c 25 s s s c s c s s c s s s 26 c c s c c s c s s c c c 27 s s c s c c s s c c s s 28 c c s c c c s s s s c c 29 s s c s s s c s s c c c 30 c c s c c c c c c? c? c c 31 s c s c c c c c c c? s s 32 s c s c c c c c c c s s 33 s s c s s c c s c c c s 34 c c s c c c c c c c s s 35 s s c s c c c s c c c s 36 s s s c s c c c c c s c 37 c c s s c s c s s s c s 38 s s c s s c s c c c s c 39 s c s c s c c s s s c c 40 s s c s c s s c c c s c 41 c c s c s s? s s s s c s 42 s s c s c s c s c c s s 43 c c s c s c s c s s s s 44 s s c s s s c s s s c c 45 s? s s c s c s c c c s s 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 ? - prognoza bardzo niepewna c - córka s - syn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka2
kurcze nie zmieściła sie cała-postaram sie cos wykombinować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA JAKOS NARAZIE NIE CZUJE DUZYCH ZMIAN;TROCHE BARDZIEJ SPIACA JESTEM;ALE JA OGÓLNIE TO WIELKI SPIOCH JESTEM WIEC NORMALNIE TEZ LUBIE POSPAC!JESTEM CIEKAWA CZY BEDZIE MI NIEDOBRZE BO NARAZIE NIC NIE CZUJE;MOJA SIORKA ANI RAZU NIE WYMIOTYWALA I RAZ TYLKO JAK ZJADLA ZA DUZO CIASTA Z BUDYNIEM TO BYLO JEJ NIEDOBRZE!MAM NADZIEJE ZE TAK SAMO PRZEJDE CIAZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POSLIJ TERAZ TYLKO OD WRZESNIA(RESZTE)BO MNIE ZACIEKAWILAS A MÓJ DZIDZIUS ZOSTAL POCZETY W LISTOPADZIE WIEC NIE WIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusia 6-latka
Cześć Właśnie zaczełam was czytać, bo być może jestem teraz w ciąży i mam prośbę do oliwka2 aby dokończyła tabelkę bo z pierwszym dzieckiem mi się sprawdziło i jestem ciekawa co teraz wykaże. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka2
Miesiąc poczęcia 01 02 03 04 05 06 18 s s c s s s 19 c c s c c s 20 s s c s s s 21 c c c c c c 22 s s s c s c 23 c s c s s c 24 s c s s c s 25 s s s c s c 26 c c s c c s 27 s s c s c c 28 c c s c c c 29 s s c s s s 30 c c s c c c 31 s c s c c c 32 s c s c c c 33 s s c s s c 34 c c s c c c 35 s s c s c c 36 s s s c s c 37 c c s s c s 38 s s c s s c 39 s c s c s c 40 s s c s c s 41 c c s c s s? 42 s s c s c s 43 c c s c s c 44 s s c s s s 45 s? s s c s c 01 02 03 04 05 06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka2
Cyferki w pionie 18 itd to wiek matki w chwili poczęcia, zaraz wklejam 2 część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka2
07 08 09 10 11 12 s s c s s s c c s c s s s s c c s s c c s c c c c s c c c c s c c s s c s c s c c c s s c s s s c s s c c c s s c c s s s s s s c c c s s c c c c c c? c? c c c c c c? s s c c c c s s c s c c c s c c c c s s c s c c c s c c c c s c c s s s c s s c c c s c c s s s c c s c c c s c s s s s c s c s c c s s s c s s s s c s s s c c s c c c s s 07 08 09 10 11 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny spójrzcie uwaznie - chyba ze ja czegos nie kumam - przeciez za pierwszym razem tabelka jest w calosci tylko ze literki s i c poprzesuwaly sie za gesto, poodliczajcie sobie miesiace wedlug kolejnosci i wszystko jasne bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka2
Pluszka masz rację za pierwszym razem jest w całości tylko sie poprzesuwała, ja mam ją w tabeli i dlatego myślałam ze nie jest cała. To taka zabawa ale jakos większości sie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciekawe ilu nam sie sprawdzi, trzeba by sobie o niej przypomniec za jakis czas;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 3 dzieciaczkow....raz sie zgadza ....a dwa razy nie:D pozdrawiam sierpniowe mamusie:):):)❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdziłam 5 koleżanek, tylko raz się sprawdziło :D to po prostu chybił-trafił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie nie sprawdziła się tabelka :) Zatroskana ja miałam z pierwsza ciażą termin na 4 sierpnia a urodziłam 12 więc niewykluczone, ze i ty będziesz sierpniówką. :) Idę dalej myć już mi sie nie chce.wrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darias
własnie powiedziąłm w pracy same gratulacje i jeden kwik i pełno śmiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×