Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Myszka 24 nie przejmuj się może to wina hormonów? a ja już się oswoiłam z tą myślą i nie jest tak żle bez seksu też można żyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martwcie się - taki spadek libido jest zupełnie normalny. U mnie też posucha i to od ponad mieisąca - nie mam ani apetytu ani siły (mam 1,5 roczną córcię, prowadzę dom i jeszcze pracuje zawodowo -wieczorami). Julianna29 gratulacje z Okazji Córci :) Jak będziesz miała zdjecia ze ślubu , aktualny brzuszek i USG to podeślij jak poprzednio dorzucimy do Naszej Stronki Brzusszkowej (marta@komarki.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje że to chwilowy kryzys i niedługo wróci do normy bo dośc że siedze sama w domu całe dnie sprzątam gotuje piore jego nie ma całe dnie to jeszcze to nam sie przytrafiło a spotkan z psiapsiułkamim mam dośc nic mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam to samo ciągle tylko pranie, sprzątanie i gotowanie a facet cale dnie w pracy tylko wieczorem i to zmęczony strasznie . Już bym chętnie wróciła do pracy bo w domu się po prostu nudzę ale lekarz mi nie pozwolił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też każe siedziec w domu bo ja pracuje w aptece i mam za duży kontak z chorymi a poza tym praca stojąca a mnie bolał kręgosłup a od siedzenia w domu to ja cholery dostane jescze tyle tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam pracę stojącą mimo ,że jestem kierownikiem sklepu bo na zapleczu nie ma po prostu miejsca żeby usiąść wygodnie . Nie mogę się doczekać kiedy znów zrobi się ciepło i będę chodzić sobie na spacerki do parku bo akurat mam niedaleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam niedaleko parku ale jest tak zimno że nie chce mi sie wyjsc a powiedz ja sie ciągle troche martwie tymi ruchami dziecka bo wczoraj czułam muśniecia a dzis nic czy to normalne ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie czuje ruchów mimo ze to 17 tydzień i 4 dni ale z tego co wiem to na początku ciąży ruchy nie zawsze się wyczuwa codziennie, ponieważ dziecko jest jeszcze malutkie alre nie chce wprowadzać ciebie w błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja zmykam muszę iść na zakupy i takie tam.... będę może póżniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egiptorka
Cześć Dziewczyny! mam na imię justyna jestem ze śląska, od czasu do czasu czytam sobie wasze forum ale dziś jestem tak zła , że musze się wygadać. generalnie jestem w 18 tyg i tez mam termin na sierpień . też jestem na zwolnieniu od 12 tyg i nudzę sie strasznie, maż oczywiście cały dzień w pracy a jedynym towarzyszem jest pies. wyobrazcie sobie , że robiąc morfologie wyszły liczne bakterie w moczu. Gin stwierdził , że teraz da urospet , mam brać a jak skończe opakowanie zrobić jeszcze raz badanie moczu - jak znowu wyjda liczne bakterie to mam wziąść antybiotyk-przepisał mi Duomox. Po urosepcie i piciu tony wody dziennie powtórzyłam badania -w tamten poniedziałek . Znowu wyszły liczne bakterie. Stwierdziłam , ze zanim zacznę brac ten antybiotyk to jeszcze zrobie posiwe z moczu aby wiedzieć co za psakudztwo.W srodę poszłam na posiew i od srody zaczełam brać Duomox. Skończyłam go w niedziele a dzis poszłam odebrać badanie z posiweu . I co - jałowy , żadnych bakterii!!!!!!!!Wkurzona jak nie wiem - że naszpikowałam dziecko antybiotykiem jak sie okazuje zupełnie niepotrzebie , poszłam z tymi wynikami do kierownictwa laboratotium a oni mi mówią , że nie wiedza czemu tak , że może mocz stał za długo albo pojemnik był niesterylny albo jasie inaczej przygotowaywałam do tego badania niż do tamtych!!!! No k...wa mać. posiew z moczu jest na pewno wiarygodny i nie ma bakterii. Ja im na to , że pojemnika używam tylko sterylnego , siusiu zawsze robie tak samo itd a prze nich zupełnie niepotrzebnie brałam antybiotyk bo 2 razy wyszły bakterie ale rozmowa staneła na niczym oczywiście a ja wkurzona zeżarłam pół ciasta.Wrrrrr................. I jak tu wierzyć w wyniki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko!!!! jak tak mozna cóz za niekompetencja w laboratorium ja też siedze w domu i tyl;ko towarzysz mi pies bo mąż w pracy całe dnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny, chwile mnie tu nie bylo a tu taki ruch ;) To ja jakas dziwna jestem bo to moja pierwsza ciaza a Babelka czuje juz od 16 tc (teraz 19 tc) Raz mniej raz bardziej ale czuje i wiem na pewno ze to on/ona. Wlasnie sie wierci ;) Czy czujecie swoja macice? ja jak leze to czuje taka kulke i o dziwo dotarla juz do pepka (swoja droga w zastraszajacym tempie rosnie mi brzuch z czego sie bardzo ciesze). A co do siusiu - ja chodze tak sobie czesto ale w nocy z reguly wstaje. Jedyne co zauwazylam to jakos tak malo robie zawsze i sie troche tym martwie. No i ciagle chce mi sie pic. Tez tak macie?? poza tym ostatnio tez mialam bakterie a lekarka nic mi nie przepisala :(( hum...troche sie teraz martwie a kolejna wizyta dopiero w kwietniu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) julianna gratuluję córeczki :) co do seksu - praktycznie od początku ciąży nie mam ochoty - tzn mam ale rzadko - raz na tydzień, dwa :P witaj egiptorka :) przykro mi, że coś takiego Cię spotkało :( ale antybiotyk raczej nie zaszkodził maluszkowi, więc się nie denerwuj :) z siusianiem to ja mam coraz większy problem - czasami chodzę co 15 minut:( wychodzę do sklepu i już w drodze mi się chce, a z powrotem to prawie biegnę, bo mam wrażenie nie zdążę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo... i gdzie nie pójdę to muszę mieć przy sobie butelkę wody - nigdy w życiu nie piłam tyle co teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my gdzie nie pojdziemy to pierwsze miejsce gdzie odwiedzam to kibelek az mi wstyt bo nieraz w gosciach sie nie przywitam tylko w biegu rzucam kurtke i kibel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z tym siusianiem to w sumie mam jak wy - jak siedze w domu to z reguly spokoj ale jak juz wyjde to zanim dojade gdziekolwiek juz mysle o kibelku :) Tez mysle ze moze Malec uciska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najgorzej jest jak jadę samochodem albo autobusem po dziurach:P wtedy to umieram po prostu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z siusianiem mam podobnie do was tyle tylko, że przed wyjściem staram się zrobić siusiu na zaś i to czasami mi pomaga trochę się martwię teraz o te ruchy bo wszystkie już prawie czują a ja jeszcze nic napiszcie mi, w którym jesteście tygodniu i czy czujecie ruchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem myszka24 że juz mi pisałaś tylko nie wiedziałam , w którym tygodniu jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez się nie mogę doczekać wizyty u lekarza, którą mam 29 po pierwsze: żeby zobaczyć dzidzię po drugie: żeby sprawdzić co tam z moim łożyskiem, czy już podniosło się do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ,że będzie co opowiadać ja będę w tedy dokładnie w 19tc i 0 dni i mam cichą nadzieję, że lekarz mi powie czy to chłopczyk, czy dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×