Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość KATRINA33
dzięki moonisia.A Ty już wiesz że bedzie córeczka? Ja idę za tydzień do lekarza i może coś mi już powie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam badania robione co dwa miesiące teraz mam zrobic morfologie, mocz i krzwą cukrową cieżarnych to ostatnie to podobno obowiązek, ale nie wiem a co do ruchów to ja też głównie wieczorem czuje nasze dzieci funkcjonują inaczej niż my :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj miałm takiego lenia że sie z łóza nie mogłam podciągnąc cały dzien leżałąm bo mnie tak spanie wzięlo a dzis troche lepoiej i chce to wykorzystac i jade na zakupy i do męża do pracy bo dawno nie byłam w jego resteuracjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam pytanie robiłayście usg 3/4D... bo my chcemy ale nie wiem dokładnie w jakim czasie to sie robi żeby byłó najlepsze ujęcie :) a co do solarium to nie wolno takiego normalnego...:( ale dla kobiet w ciązy jest solarium natryskowe i ono jest całkowicie bezpieczne dla nas sama chce skorzystac na wesele bo jestem troche blada tak mi sie wydaje ale swszyscy mówią ze wyglądam pieknie i ze nie jestem plada bo pije soki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katrina - nie wiem na pewno, bo lekarz był ostrożny w swoich osądach i nie powiedział \"na pewno\" ale \"prawdopodobnie\" :) myszka - to usg robi się jakoś 18 - 22 tc, ale nie chodzi chyba o to, żeby było jak najlepsze ujęcie, tlyko żeby wszytskie organy były wykształcone i żeby można było pooglądać dzidziusia od strony anatomicznej :) czy nie ma żadnych wad w budowie narządów itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinka-76
czesc dziewczyny:) Myszka24.....chciałam sie zapytac czy ty byłas juz kiedys na solarium natryskowym.....bo ja tez chciałam pojsc i juz nawet byłam zapiasany i dzieki Bogu ze jakos mie cos tchneło i nie poszłam a w dzien wesela byłam u kolezanki pomalowac paznokietki i jak ta mi opowiedziała jak to sie wyglada po takim solarium to podobnie jak Pink w swojej piosence stupit girl...wiec ja jestem wyleczona i mimo ze mam pod nosem renomowane takie solarium to raczej nie skorzystam:) a co do badan to ja tez robie co drugi miesiac ale oprócz badania krwi i moczu teraz robiłam jakies 3 dodatkowe tylko ze niezbyt wiem co to były za badania i jedno wyszło troszeczke nie w normie ale lekarz powiedział ze witaminki ten wynik poprawia...jezeli któras chce to mohe podac symbole badan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie byłam jeszcze dopiero chciałam isc na próbe teraz i zobaczyc bo ja słyszłąm że oni dobieraja koloryt barwnika do skóry żeby nie wyglądac głupio ale nie wiem ja sie dowiem tam to napisze zaraz zreszta zobacze na ichj stronie może coś bedzie napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie byłam jeszcze dopiero chciałam isc na próbe teraz i zobaczyc bo ja słyszłąm że oni dobieraja koloryt barwnika do skóry żeby nie wyglądac głupio ale nie wiem ja sie dowiem tam to napisze zaraz zreszta zobacze na ichj stronie może coś bedzie napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinka-76
Myszka24....ja tez rozmiałam z babeczka ktora tam pracuje i tez mowiała ze dobieraja kolor do karnacji i takie tam....ale kolezanki mama jak zobaczyła sie w lustrze to nic tylko ryczec i od razu do wanny weszła i scierała ta piekna złotą opalenizne...bo wstydziła sie ludziom pokazac...no nie wiem moze ktos korzystał z dziweczyn i ma pozytywne doswiadczenie...ale ja jak nie zobacze na kims to chyba nie zaryzykuje....w sumie mozna tylko twarz i dekold...ale akurat to mniejsce jest ciagle widoczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę,że nie tylko mnie lekarz wysyła na badania co 2 miesiące. trochę mnie to uspokoiło, bo już chciałam jutro z rana lecieć do laboratorium zrobić sobie padanie moczu i morfologię. Dzisiaj w ogóle się nie wyspałam obudziłam się o 1 w nocy i do 2 nie mogłam zasnąć :( Strasznie plecy mnie bolały. Pójdę jutro do internisty niech mnie przebada, czy przypadkiem coś mi nie jest, bo zaczynam mieć nieciekawy kaszelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinka powiem tak, zrobisz jak będziesz chciała ale mój znajomy jak brał ślub to poszedł na takie właśnie solarium, wybulił dużo kasy a a jak go zobaczyłam to się przestraszyłam , że ma żółtaczkę taki żółty był :) Ja nie mam przekonania do takiego solarium a i zwykłe to sobie odpuść Ja przed ciążą chodziłam do solarium minimum 1 raz w tygodniu odkąd dowiedziałam się , że jestem mamą, przestałam ( a byłam już chyba uzależniona) Ale decyzja należy do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinka-76
Smigł7....no własnie tak rozmiawmy z Myszka...ja tez własnie wiem od kolezanki ze z tym solarium natryskowym sa przysłwoiowe jaja...dlatego wole nie...tym bardziej ze teraz na rynku tyle fajnych balsamow samoopalajacych...ale ja i tak tylko nozki bo gdzie indziej raczej sie boje zeby na synka zle nie wpłyneło a mnie tez czasami plecki bola a to dopiero połowa... a co to bedzie jak przyjda upały...juz sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest to ,że mnie bolą w różnych miejscach plecy raz w krzyżu raz pod łopatkami . Gdyby nie mąż i jego masaże to bym chyba umarła z bólu :( też boję się pomyśleć co będzie później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha muszę poprawić tabelkę bo dzisiaj pyknął mi 18 tc :) Suri......Żaneta.....24..woj.kuj.-pom.........16....... ..01 .08.07....+1 Molinezja...............28.....Kraków...............16.. ...01.08.07.....+2 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.15....02.08.07....+2 kika30..... Monika ......30....woj.zach-pom......20....02.08.07....+3 pluszka... Beata .......31 ...woj.kuj-pom ........16......03.08.07..+3 enais......................24...małopolskie..........16. ......03.08.07..+3 amanda81...............26....mazowieckie................ ...03,08,2007 moonisia....Monika....21....Poznań................20.... ..4.08.07...+4, córeczka sokratynka....Ola.......24.....Trójmiasto..........15... ...05.08.07..+2 Magduśka................29.......Kraków.............16. .....06.08.07.. mama-i-ja.........27............podlaskie..........15... ......07.08.07..+3 Dżiska....................23.....woj.lubelskie.........6 .......08.08.07..-4 Kasiaka..........28...........wielkopolskie.........18. ....09.08.07..-2 -dziki storczyk-.Maja..25.....Śląsk..................20.....10.08. 07 ...0 SoldeLuna...Marta....28.5......Warszawa..........19..... . 11.08.07..+3 oliwka2 - Magda - 31 - Trójmiasto - 14tc - 12.08.07(+2kg) - 99% synek slonko26....Joanna......26.....warm-mazur........14... ..12.08.07..+2 Agunia81 .......26... małopolska......19....12.08.07..+1,5kg…synek dominika-80.......27...........małopolska.........15.... .....13.08.07..+0,5 gosiafrancja.............27.......Francja.............8. .....14.08.2007.. doti....Dorota...........28......opolskie.............15 .....15.08.07...+5 jaga77...................29.......woj.lubelskie........9 ......15.08.07... betika...Beata..........30.......Toruń...............5.. .ok..15 -16.08.07 Olinka76....Ola.....30......Trójmiasto.....20. ...15.08.07..+3..synek nati83 ...Natalia.....24......... Śrem ............14.......18.08.07.+4 myszka24......Ewelina.......24......Łódź............17.. . .....20.08.07.. mientuska ...MAłgosia.25 ......Białystok ..........12....21.08.07..+1kg julianna29......29.............warszawa..........17.. .....21.0807...0 dz dragonka73........33......Wroclaw/usa............17..... ..22.08.07..-1 KATRINA31..Kasia................Śrem............ 17........25.08.07..+4 Agnieszka31.....31...........podkarpackie........17.... ...26.08 07...+1,5 Halinamalina .....31..........dolnośląskie...........10.........26.08.07. .. Anuśka2007.......24...........zach-pom.............17.. ..29.08.07...5kg smiglo7......Asia....28.....Wrocław......... 18.........26.08.07...+9 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamuski:) No właśnie, ja tez mam pytanie o to usg 3d/4d. Lepiej zrobić w 18- 23 tyg. czy w 28-32 tyg.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masza * .... akurat wczoraj oglądałam na TVN STYLE program mamo to ja i było o USG Lekarz , który sie tam wypowiadał powiedział, że nie ma potrzeby robienia usg 3/d 4/d jeżeli nie ma wskazań lekarskich. Teraz lekarze mają taki dobry sprzęt, że na usg 2/d wszystko będą widzieć a jak by lekarz coś zauważył to sam zaproponuje usg 3 lub 4/d Jeżeli chcesz zobaczyć tylko maluszka, to najlepiej zrobić takie usg trochę później, bo wtedy dzidzia ładniej wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiglo7 -mnie tez bolą plecy tez w roznych miejscach i to jest normalne,na dodatek boli mnie glowa od wczoraj zastanawilam sie nad tabletką apap wiem ze mozna w razie koniecznosci ale jeszcze sie wstrzymam.ja dzis zrobilam badania jutro bede wiedziala jak wyszly pisze o tym dlatego bo w tamtej ciazy wlasnie od 5 miesiąca zaczely mi leciec w dol badania a ze roznie u mnie z witaminami wiec chce sprawdzic co i jak.Co do solarium to ja bym tez nie poszla na zadne pomimo ze przed ciązą tez chodzilam raz w miesiącu,trudno są jeszcze samoopalacze jakosc wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi właśnie dzisiaj zaczął się 5 miesiąc a wizytę mam 29.03 i wtedy lekarz mnie na pewno wyśle na badania. Mam nadzieję, że wyjdą ok. Jak ostatnio byłam u gina to kazał mi brać prenatal kompleks ale tylko 1 tabletkę mimo,że na opakowaniu pisze żeby brać 2 . Powiedział , że nie ma takiej potrzeby , że wyniki poprzednie były dobre a jak się coś pogorszy to zacznę brać 2 tabletki dziennie :) A jeżeli chodzi o samoopalacze to może zacznę stosować na wiosnę jak się ciepło zrobi, oczywiście nie będę przesadzać :) i będę na słoneczko wychodzić żeby trochę kolorku załapać :) Już nie mogę doczekać się lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja te nie moge doczekac sie lata ale tez ciezar ktory bedziemy dzwigac troszke mnie przeraza niech sie nikt nie zdziwi ze tak pisze ciesze sie ze jestem w ciązy ale nosilam juz w sobie dzidzie i wiem jak mi potem od 7 miesiąca bylo ciezko tylko ze tamtym razem urodzilam w lutym wiec nie chodzilam w ciązy w lecie a napewno nieraz bedzie bardzo gorąco nawet i to mnie troche nurtuje.Co do badan to jesli bierzesz witaminki to napewno nie masz zlych wynikow ja wlasnie nie biore regularnie a to ze wzgledu na to ze w zawartosci witamin jest zelazo a ja mam potem straszne zaparcia ale jak bede miala slabe wyniki to zaczne brac co dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie na razie lato tak bardzo nie przeraża, to jest moja pierwsza ciąża i nie wiem jeszcze chyba co mnie czeka :) nie mogę się doczekać słoneczka, bo wtedy i humorek lepszy i żyć się chce :) i w ogóle jest inaczej niż w zimie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis cos i wczoraj nie bardzo czuje ruchy dziecka ale nie bardzo narazie sie tym przejmuje ze wzgledu na tydzien ciązy,narazie dziecko ma sie gdzie jeszcze chowac wiec chyba to nic groznego jak wogole czulam juz prawdziwe ruchy ,tak czy siak w poniedzialek ide do lekarza i tez popytam sie jak to wlasciwie jest ,bede zresztą miala sluchane tętno dziecka przez specjalny aparat niewiem jak to sie nazywa.czasami czuje tylko jakby takie falowanie w brzuchu niewiem jak to okreslic nie są to jeszcze kopniaczki więc trudno mi to nazwac,takich typowych ruchow czyli kopniaczkow itd jeszcze nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie czuję ruchów dziecka codziennie i regularnie i nie wiem czy to co czuję to jest właśnie TO jak pójdę za tydzień do lekarza to się zapytam dokładnie, gdzie znajduje się dzidzia to będę miała pewność. To jest moja pierwsza ciąża i czytałam,że pierwsze ruchy dokładniej mogę poczuć dopiero w 20tc także na razie się nie martwię a tylko zazdroszczę tym, które już to czują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka 31 tak właśnie oglądam tabelkę i wychodzi na to , że mamy termin porodu taki sam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrina33
a ja uciekam z pracy bo złapało mnie przeziebienie.poleżę przez weekend w łózku i myślę że przejdzie.Pozdrawiam wszystkich.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuśka2007
Katrina przepraszam za odpowiedź, poprostu źle cię zrozumiałam:), miałam ten antybiotyk latem na zpalenie krtani, i ja bym go nie brała, ale najlepiej zapytaj lekarza, jeśli tez na gardło bierzesz to bezpieczny jest bioparox, no i duomox,pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrina33
Anuśka2007 -Forcid biorę bo mam złe wyniki moczu(za dużo leukocytów)Zapisał mi go ginekolog więc myślę ze jest bezpieczny.A dziś złapało mnie oprócz tego przeziebienie.Jak nie byłam w ciąży to wcale nie chorowałam ...a teraz jak na złość jakiech cholerstwa się do mnie i mojego maleństwa przyczepiają......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiglo7 z tego wynika ze tak ze mamy w tym samym czasie termin mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze i ze ruchy tez intensywniej poczujemy bo jak narazie są bardzo niereguralne i tak wogole chociaz bylam juz raz w ciązy nie pamietam dokladnie kiedy czulam i jak na początku tamtej ciązy,poprostu nie pamietam.Narazie wyczekuje i tyle wiem tylko jedno ze jak dziecko bedzie większe ruchy są juz bardzo regularne nie tak jak teraz no i intensywne mi sie caly brzuch ruszał na boki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinka-76
a u mnie dzidzia sie powlutku rusza....to jest moja druga ciaza i wiem co to znaczy rodzic latem, bo corcie urodziła 1 sierpnia w gigantyczne upały....po prostu czułam sie jak czołg i tylko wyczekiwałam porodu :)....najgorzej to opuchlizna no i tak na słońce to tez nie zalecaja wychodzic, po prostu sie nic nie chce...ale teraz przy mojej małej to nie da rady sobie poleniuchowac wiec tym bardziej obawiam sie tych upałów....chociaz słyszałam ze w sierpniu nie ma byc tak ciepło....oby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×