Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Powiem wam jak zmierze te rybaczki,a co do twojego lozyska to uwazaj na siebie nic absolutnie nie dziwgaj to najwazniejsze,ja bym poczekala sexsem dopoki lozysko juz nie zmieni swoje polozenia ,no ale to kwestia indywidualna moze za 2 tyg juz bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze mi się przypomniało, że wczoraj na usg było widać serduszko wraz z komorami, mózg, pęcherz, kręgosłup bardzo wyraźnie no i oczywiście kości a także buzię oczka i nosek taki zadarty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem zabobonna,nie kupuje nic narazie wiem e nie powinnam myslec negatywnie ale nie chce poczekac do porodu jak zobacze dziecko teraz wszystko w sklepach jest wiec mozna kupic,sliczne są body w H&M i sie oplaca bo są dobrej jakosci wiem cos o tym no i pozna kupi np 3 paku, a wtedy wychodzi taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też myślę żeby poczekać z seksem aż będę pewna na 100% że wszystko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale sama widzisz dzidzia sie ruszala a ty tego nie czulas bo jest jeszcze malutka i ma miejsce,wiec chyba nie mam co sie martwic na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie poczekaj ,przeciez na to masz cale zycie a dzidius jest teraz najwazniejszy,a ty musisz sie oszczędzac,ja sama raczej od tych spraw z daleka wole uwazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam zrobic rozeznanie po sklepach, sprawdzić ile co kosztuje i chyba cała wyprawkę oprócz wózka kupię w hurtowni bo widziałam tam piękne body po 7 zł i ogólnie wszystko było śliczne i tanie :) a później jak dzidzia podrośnie będę robić zakupy w sklepach ja też jestem zabobonna i nic nie kupuję jeszcze dla dzidzi , myślę że pojadę w sierpniu na początku albo w lipcu i wszystko za jednym zamachem kupię a wózek upatrzę mąż zapamięta albo się zarezerwuje i po porodzie pojedzie i kupi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a lekarz mi powiedział wczoraj, że mogę zaczać rodzić już na początku sierpnia a mam termin na 26 ,zdziwiłam się a on na to, że lepiej trochę przed terminem niż po terminie urodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porodówkę też bym poszła zobaczyć ale nie mam z kim :( mąż do późna w pracy :( a tak wogóle to by mnie wpuścili bez niczego? i mogłabym sobie chodzić i oglądać? jak taka wizyta wygląda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja nie wiem mysle że bez problemu on mi mówił że zaprasz do szpitala on tam pracuje i oprowadzi mnie po porodówce ale jeszcze nie wiem jak bede szła to zadzwonie do niego wiesz krw mi dzis z nosa poszła i mi sie kreci w głowie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mija ciąża jest planowana w 75% procentach a mianowicie: jak zaczęliśmy myśleć o dziecku poszłam na badania sprawdzić, czy jestem zdrowa i takie tam... lekarz mnie zbadał powiedział, że mam brać kwas foliowy i że nie ma przeciwskazań no i wtedy się zaczęło :) myślałam, że to będzie łatwe raz bez gumki i już :) ale tych razy było coraz więcej i nic :( dochodziło do tego, że seks nie sprawiał mi przyjemnośći tylko robiliśmy to bo teraz trzeba i jjuż później zmieniłam pracę i musieliśmy zaprzestać na jakiś czas ,jak się unormowało w nowej pracy powiedzieliśmy sobie co ma być to będzie i już nie patrzyliśmy na dni płodne tylko robiliśmy to kiedy mieliśmy ochotę w grudniu w zeszłym roki braliśmy ślub na święta , spóżniała mi się miesiączka ale myślałam,że to przez stres i takie tam... pod koniec roku kupiłam test i wyszły dwie kreski i tak zostałam ciężarówką :) :) :) ale mi się opowiadanie rzuciło hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam gdzieś że w 2 trymestrze mogą zdarzyć się krwotoki z nosa bo śluzówka jest osłabiona w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz bo pytam bo moja bratowa chyba robi w karolka mojego brata poniewaz ona udał że nie wiedział ze przed ciążą to jakies badania kontrolne trzeba zrobic i nic zaszła i zaraz poroniła i ona nie robi żadnych badan nawet nie je nic bo dba o figure itd zal mi mojego brata bo pragbnie dziecka a ona nawet nie zadba o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przed ciążą nie robiłam żadnych badań tylko ginekologiczne i się udało :) myślę, że ona teraz przed drugim zajściem powinna zrobić badania bo w końcu poroniła pierwszą ciążę i na pewno nie powinna się odchudzać mam taką koleżankę, która ciągle jest na diecie, chodzi na siłownie i się odchudza i nie może zajść w ciążę od ponad roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektóre dziewczyny wolą pisać na tym drugim forum i tu już nie zaglądają :( a mi tu dobrze :) niedługo będzie tak że zostanę ja , ty i agnieszka31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia ale z tego co wiem to wiele kobiet ma w ciąży anemię może ona mieć wpływ jak jest wysoka chyba ale nie wiem i nie chcę kłamać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam ale pytam bo wydaje mi sie że bratowa ma a ona nie zabardzo dba o siebie ciągle sie odchudza i poroniła miesiąc temu i nic nie robi z tym a czy twój mąż już czuje jak położy reke na brtzuchu jak kopie malenstwo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czuje jeszcze ale myślę, że to kwestia czasu tylko :) niestety muszę zmykać, wykąpać się i zrobić jakieś zakupy na obiad jak tylko wrócę to wpadnę na forum :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze dziewczyny nie chcą tu pisac ale ja tu zostaje tez nie moge sie tam odnalesc, trudno nie chcą to nie,moze zostane tu sama w koncu i bede piosac sama do siebie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×