Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Suri......Żaneta.....24..woj.kuj.-pom.........16....... ..01 .08.07....+1 Molinezja...............28.....Kraków...............16.. ...01.08.07.....+2 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.15....02.08.07....+2 kika30..... Monika ......30....woj.zach-pom......20....02.08.07....+3 pluszka... Beata .......31 ...woj.kuj-pom ........16......03.08.07..+3 enais......................24...małopolskie..........16. ......03.08.07..+3 moonisia....Monika....21....Poznań................20.... ..4.08.07...+4, córeczka sokratynka....Ola.......24.....Trójmiasto..........20... ...05.08.07..+4 Magduśka................29.......Kraków.............16. .....06.08.07.. Dżiska....................23.....woj.lubelskie.........6 .......08.08.07..-4 Kasiaka..........28...........wielkopolskie.........18. ....09.08.07..-2 -dziki storczyk-.Maja..25.....Śląsk..................20.....10.08. 07 ...0 SoldeLuna...Marta....28.5......Warszawa..........20....11.08.07..+2.6 oliwka2 - Magda - 31 - Trójmiasto - 14tc - 12.08.07(+2kg) - 99% synek slonko26....Joanna......26.....warm-mazur........14... ..12.08.07..+2 Agunia81 .......26... małopolska......19....12.08.07..+1,5kg…synek dominika-80.......27...........małopolska.........15.... .....13.08.07..+0,5 gosiafrancja.............27.......Francja.............8. .....14.08.2007.. doti....Dorota...........28......opolskie.............15 .....15.08.07...+5 jaga77...................29.......woj.lubelskie........9 ......15.08.07... betika...Beata..........30.......Toruń...............5.. .ok..15 -16.08.07 Olinka76....Ola.....30......Trójmiasto.....20. ...15.08.07..+3..synek nati83 ...Natalia.....24......... Śrem ............14.......18.08.07.+4 badeve....Ewa Badeve 26...podkarpackie.....19.........19.08.07 ..+5 myszka24......Ewelina.......24......Łódź.......19.. .....20.08.07..+4,2 julianna29......29.............warszawa..........17.. .....21.0807...0 dz dragonka73........33......Wroclaw/usa.......20.......22. 08.07..2 synek? KATRINA31..Kasia................Śrem............ 17........25.08.07..+4 Agnieszka31.....31...........podkarpackie........18.... ...26.08 07...+2 smiglo7......Asia....28.....Wrocław.... 19....26.08.07...+9 kg córcia? Anuśka2007.......24...........zach-pom.............17.. ..29.08.07...5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, jestem i ja..myszka mam do ciebie pytanie piszesz,że na wizycie lekarz ci powiedział ,że twoje dzidzi ma 349 gram,...a w którym jesteś tygodniu, ja jestem w 19 t 5 dzień i w tym tygodni na wizycie lekarz mi powiedział, że maluch ma 248 gram... :.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam problem z uszami , strasznie mi się zatykają, tak jabym miałą w nich wodę, a laryngolog nic nie widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja to wogółe ostatnio jestem roztargniona taki gapcio ze mnie nie wiem co sie stało ale chodze jak zakręcona....:D a mi dzis krew z nosa poszła i trochge sie przestraszyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i niech mi ktoś powie, że ciąża to mały pikuś, no nie??? a do kibelka to chyba ze 3 razy wędruję w nocy, a tak mi jest ciężko wstawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ansz tydzień to norma jest 200-250 gram, ale king-kongi mamy w brzuchach :>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boze w nocy to ja ledwo ide ale tak mi sie chce siku że ni moge wytrzymac a wczoraj wpadam do przychodni z mężem rzucam kurtke mu w biegu i biegiem do kibelka bo ledwo dojechałm a to naprwade niedaleko od domu ale cóz a smiał sie ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka, ja to samo, przed ciążą ważyłam 58 kg przy 172 cm, jestem też drobnej budowy( tylko biust duży), przytyłam do teraz ok 4,5 kg i wszyscy mnie wkurzają, bo jak jetsem ubrana w coś luźniejszego, to się pytają: ty naprawdę jesteś w ciąży??\", ale kawał brzuchola to ja mam, a dzidzi takie duże, fajnie ja się cieszę, że duże..lekarz na badaniach powiedział, że główka ma rozmiar an 20 tydzień, ale takie odchylenia są w normie, a mnie jedna koleżanka tak rozśmieszyła, napisała mi taką historyjkę, zaraz wam napiszę... hinhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna koleżanka mi napisała, że jej koleżanka dostała nakaz od lekarza zbadania główki dziecka w szpitalu, bo powiedział, że jest za duża, a ona na to, że jej mąż ma duży łeb i dziecko pewnie ma to po nim...i ponoć nie poszła i urodził jej się sliczny zdrowy, duży chłopczyk...:,)) ja z tego dużego łba męża tak się śmiałąm, że humor miałam na cały dzień zapeniony :.))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka a wiesz już czy chłopczyk, czy dziewczynka?? mi się wydaje że będzie chłopczyk i choć mówią że sny kłamią, mi się na początku ciąży śnił chłopczyk, i jestem przkonana że bedzie właśnie chłopczyk...no i ta waga...jak na chlopaka( ale o dziewczynce także marzyłam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pytałam lekarza jaką po porodzie antykoncepcje zastosowac kazal mi sie zastanowic czy chce brac dalej tabletki czy wkładke??? a ty już myslałas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem co bedzie nie chcemywiedziec ale czuje że chłopczyk i sie bardzo ciesz e bo chcielismy tak ale jak dziewczynka to oczywiscie też super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed ciążą używałam tylko prezerwatyw( jak tzeba było, tak to bez niczego), ale teraz nie wiem czy nie przejdę na plastry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam banana i zaczął mnie kopać w dole brzucha, fajnie,że tak szybko reaguje :.)) wiem czym mu sprawić radość kopie średnio co 5 sekund

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka muszę cię zostawić, wacam do pracy, bo cały dzień ucieknie...jeszcze może się dziś odezwę, pozdrawiam !!! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki już wróciłam :) obiad przygotowany i mam teraz dużo czasu żeby z wami pogadać :) tymi główkami to się nie martwcie bo to jest normalne, że główka w pewnym okresie ciązy jest starsza od reszty ciała :) ja niestety nie wiem jaki rozmiar ma moje maleństwo bo wczoraj tak się wierciła, że nie można było zmierzyć jej główki :) co do forum to też jest moje pierwsze forum na którym zaczęłam pisać jak się dowiedziałam o dzidzi a na tym drugim forum też piszę ale was nie zostawię bo bardzo lubię tutaj zaglądać :) jestem tutaj codziennie :) nad antykoncepcją po porodzie się nie zastanawiałam bo raczej o seksie to ja myśleć nie będę ale jak już to też wybiorę tabletki bo byłam z nich zadowolona :) a z siusianiem to mam różnie dzisiaj przespałam cała noc i nie musiałam wstawać ale tak to wstaję po 3 razy :) a dzisiaj to dzidzia chyba siedzi mi na pęcherzu bo co chwilkę zaliczam kibelek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam dzis rano na zakupach bo jakś dzis szybko wstałam i kupiłam sobie truskawki bo tak mnie na nie wzieło ze już nie mogłam sie powstrzymac a teraz kibelek co chwila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskaweczek tez bym zjadla ze śmietaną i cukrem mniam mniam ale narobiłaś mi smaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×