Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

myszka chyba poszla na spacer ale ja jestem :) :) :) podobają mi się wózki firmy taco no i chicco oczywiście ale są za drogie (2500 zł) a ty masz juz jakiś upatrzony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam, mogę ci nawet przesłać stronę, na której on jest...tylko chwileczkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=2400909&cp=2255983.2256189.2256206&parentPage=family , wiesz jest wielofunkcyjny, a mi taki właśnie potrzeba, w stanach są o wiele tańsze te wózki jak w polsce, jeszcze teraz przy tak niskim dolarze, on jest od urodzenia do 4 lat nawet, ale i tak pewnie pozniej go sprzedam i kupię jakiś nowy dla starszego :.))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny :) takie też mi się podobają :) Ja chciałam tez kupić trójfunkcyjny wózek ale wczoraj mi szwagierka przyniosła fotelik samochodowy także już nie muszę kupować takiego wózka :) także będe kupować wózek głęboko-spacerowy :) a tako takie właśnie są :) a ty mieszkasz w stanach czy będziesz zamawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie , mieszkam w polsce, ale sa firmy, które przywożą i to i tak mi się opłaci taki wózek mnie wyjdzie ok 900 zł, a w polsce zdziercy każą sobie płacić ok 1200 z fotelikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiglo, a te taco to są też \"hamerykańskie\" mają jakąś stronę internetową, może bym je pooglądała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one to chyba polskie są ale też kosztują w granicach 1000 zl zależy jaki model podaje stronke www.tako-poland.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne są, ale mi zależy na wadze wózka, wiem,że będe zaaganiana i zdana na samą siebie, więc ten wózek co chcę kupić waży ok 12 kg, więc sama widzisz, że leciutkie, a przy tym bardzo sprawne i funkcjonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nadzieje,że nie będę musiala nigdzie sama latać :) bo tak to siebie ciężko widzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już się lepiej czuję, może rzeczywiście przez to 3 piętro....widzę, że coraz bardziej ciąża jest widoczna, nawet nie przez wygląd zewnętrzny ale przez dolegliwość... wiesz smiglo, trochę się boję, bo pracuję przy komputerze, słyszałaś może czy takie promieniowanie może szkodzić dziecku??? monitor nie mam najstrarszy, ale nowy to on też nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczęście w budynku, w którym mieszkam jest winda a przychodnia jest niedaleko i sklepy pod nosem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy gdzie przeczytam to różnie piszą ale jak się ma pracę przy komputerze to powinno się pracować max. 4 godziny a jeżeli dłużej to robić sobie często przerwy żeby odpocząć i rozprostować nogi bo za długo siedzieć też nie wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, to dobrze masz...kachana muszę na chwilę odejść, zaprzęgli mnie do pierogów. :.(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Czytałam gdzieś, że w piątym miesiącu pojawiają się problemy ze śluzówką nosa i krwawiącymi dziąsłami. Też mnie to dopadło!!! Do poniedziałku miałam mały brzuszek, a przez 5 dni pojawił się wileki brzuchol. Fakt, że przytyłam kilogram w ciągu tygodnia, ale to niesamowite jak rosnę w oczach. Pewnie dzidzia robi sobie miejsce . hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez rosnie ten brzuch w ciągu tygodnia poprostu w oczach wyskoczyl.Smiglo7 kupilam sobie te rybaczki są swietne jeden minus ze jakos nie moge przyzwyaczaic sie do tak duzej ilosci materialu na brzuszek siega mi az do pępka a ja zawsze nosze pyciutkie spodnie.A tak to są bardzo fajne ,i chyba lepiej kupic rybaczki niz spodnie dlugie bo poco potem sie męczyc w lecie. Wiecie dostalam uplawy,biale i bardzo gęste ktore potem zasychają nie wiem o co chodzi czy mam jakąs infekcje czy to jest normalne tak o siebie dbam i co? nic to nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) korzystam z okazji i skrobie te pare zdań :) myszka mi się też podobają takie wózki ale one mają małe gondole i jak dziecko będzie duże to może się nie zmieścić :( Agnieszka jak pójdziesz do lekarza to powiedz mu o upławach ja miałam podobnie i okazało się ,że miałam gzrybicę, chociaż nic mnie nie swędziało a o higienę intymną dbałam i dbam oczywiście :) takie są podobno uroki bycia ciężarną :) mój brzuszek też rośnie ale nie przytyłam od ostatniej wizyty :) chyba wystarczy mi te 9 kg :) a co do spodni to przyzwyczaisz się , ja też na początku miałam z tym problem pozdrawiam dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja wróciłam z ploteczek z dziewczynami z pracy wypiłam jedno piwko bo taką miałm ochotei juz ledwo gadam. ide spac jutro pewnie mnie tu nie bedzie bo mój mąz ma wolne i jedziemy do jego rodziców wiec moze tylko na chwilke wieczorem zajrze ale nie wiem..... dobrej nocki,..... kochane dziewczynki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQgnieszka31
hmm moze masz racje z tą infekcją ale rzeczywiscie mnie nic nie swędzi,i nie jest to o jakims nieprzyjnemnym zapachu i nie co dziennie,bede to obserwowac i zaraz po swietach powiem lekarzowi moze pobierze mi cytologie,slyszalam ze w ciązy bywają uplawy ale powiem lekarzowi co o tym mysli. Najgorzej rano nie moge sie wyprostowac- kręgoslup ,i jak naciskam sobie na boki brzucha -jelita to mnie bolą takjakby kolka potem jak rozchodze to wszystko jest ok.Bardzo przepraszam za moje narzekanie ale moze ktroeas z Was ma takie problemy dlatego pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka jatez mam czasami ochote napic sie piwka zawse lubialam sie napic jedno,ale teraz jakos sie wstrzymuje.Znalam kolrzanke co nie nawidzi piwa,a w ciązy musiala wypic jedno dziennie kazala męzowi przynosic z pracy bo pracuje w browarze.hehehhee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri......Żaneta.....24..woj.kuj.-pom.........16....... ..01 .08.07....+1 Molinezja...............28.....Kraków...............16.. ...01.08.07.....+2 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.15....02.08.07....+2 kika30..... Monika ......30....woj.zach-pom......22....02.08.07.+4 syn pluszka... Beata .......31 ...woj.kuj-pom ........16......03.08.07..+3 enais......................24...małopolskie..........16. ......03.08.07..+3 moonisia....Monika....21....Poznań................20.... ..4.08.07...+4, córeczka sokratynka....Ola.......24.....Trójmiasto..........20... ...05.08.07..+4 Magduśka................29.......Kraków.............16. .....06.08.07.. Dżiska....................23.....woj.lubelskie.........6 .......08.08.07..-4 Kasiaka..........28...........wielkopolskie.........18. ....09.08.07..-2 -dziki storczyk-.Maja..25.....Śląsk..................20.....10.08. 07 ...0 SoldeLuna...Marta....28.5......Warszawa.........21....1 1.08.07..+2.6 oliwka2 - Magda - 31 - Trójmiasto - 14tc - 12.08.07(+2kg) - 99% synek slonko26....Joanna......26.....warm-mazur........14... ..12.08.07..+2 Agunia81 .......26... małopolska......19....12.08.07..+1,5kg…synek dominika-80.......27...........małopolska.........15.... .....13.08.07..+0,5 gosiafrancja.............27.......Francja.............8. .....14.08.2007.. doti....Dorota...........28......opolskie.............15 .....15.08.07...+5 jaga77...................29.......woj.lubelskie........9 ......15.08.07... betika...Beata..........30.......Toruń...............5.. .ok..15 -16.08.07 Olinka76....Ola.....30......Trójmiasto.....20. ...15.08.07..+3..synek nati83 ...Natalia.....24......... Śrem ............14.......18.08.07.+4 badeve....Ewa Badeve 26...podkarpackie.....19.........19.08.07 ..+5 myszka24......Ewelina.......24......Łódź.......19.. .....20.08.07..+4,2 julianna29......29..........warszawa..........20.. .....21.08.07...+2 dz dragonka73........33......Wroclaw/usa.......20.......22. 08.07..2 synek? KATRINA31..Kasia................Śrem............ 17........25.08.07..+4 Agnieszka31.....31...........podkarpackie........18.... ...26.08 07...+2 Halinamalina.....31...........dolnośląskie...........19. ......26.08.07..+0 smiglo7......Asia....28.....Wrocław.... 19....26.08.07...+9 kg córcia? Anuśka2007.......24...........zach-pom.............17.. ..29.08.07...5kg cześć dziewczynki! znowu mnie dlugo nie było na naszym forum, ale ogólnie wszystko u nas gra :) dla odmiany złapałam wiatr w żagle, mam dużo energii i niestety od tygodnia cierpie na lekka bezsenność.. pozdrawiam Was wszystkie ciepło i życzę słonecznej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) :) :) wpadłam się tylko przywitać i zmykam na obiadek do rodziców męża :) może wyciągnę go na spacerek bo dzisiaj piękna pogoda :) Agnieszka lepiej powiedz lekarzowi o tych upławach , pewnie to nic grożnego ale lepiej dmuchać na zimne :) A co do pleców to też mnie strasznie bolały po bokach ale to było wtedy, gdy mi brzuch nagle wyskoczył i źle mi się spało :) Myszka a ja wczoraj też miałam ochotę na piwo :) już miałam wysłać męża po jakieś bezalkoholowe ale zjadłam truskawki i mi przeszło :) Julianka witaj po długiej nieobecności :) Boże a ja siusiam jak szalona albo dzidzia siedzi mi na pęcherzu albo mam tak po tabletkach ( furalgin) dzidzia coś spokojna, nie kopie aż zaczynam się martwić :( A ostatnio łapię się na tym, że w nocy śpie na plecach a nie wolno :( dziewczynki dzisiaj o 11 leci ten fajkny film na national geografikc oglądajcie :) papa całuski👄 udanej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to dlatego, że wczoraj się przepracowałam (były chrziny mojego siostrzeńca), ale tak strasznie zaczął mnie kręgosłup boleć (ostatnie kręgi czyli odcinek ogonowy). Po prostu wyłam z bólu, jak mąż chciał mi rozmasować to było jeszcze gorzej. nie wiem co to jest !!!!Pół nocy nie przespałam przez to a o obracaniu się na boki czy wstawanie w ogóle nie było możliwe. teraz też bardzo boli ale jakoś da się wytrzymać. Nie wiecie czasem jak sobie z tym poradzić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie jak bolał kręgosłup a męża masaże nie pomagały klękałam na kolanach , ręce miałam oparte na podłodze i wyciągałam kręgosłup jak kot :) parę razy jak najwyżej mogłam i przechodziło :) teraz odpukać nic mnie nie boli ale wiem co to ból pleców :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z TYM SPANIEM NA PLECACH TO NIC ZŁEGO SIĘ NIE STANIE DZIECKU, JEDYNE CO SŁYTSZAŁAM, TO CIĘŻAR NACISKA NA NASZ KRĘGOSŁUP(po co te wielkie litery) i jedynie to nam może zaszkodzić, będą plecki bolały..ja też czasami się obudzę w nocy i okazuje się że śpię na plecach...raczej staram się na lewym boku, ale widocznie ciało wie, że cały czas też nie da rady na jednym boku, bo byłyby odleżyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki :) :) :) jak tam u was po słonecznym weekendzie??? mi przeminął zbyt szybko, oczywiście spędziłam go bardzo przyjemnie :) a wczoraj wieczorem mąż włączył horror na wieczór i dzidzia zaczęła mnie mocno kopać, chyba też się wystraszyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja dzis tu bede pewnie cały dzien.... u mnie dzidzie leniwie kopie ale za to wczorraj cały dzien szlała w brzuszku a dzis tak co jakis czas sie kreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×